Mina, supervaras 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mina, supervaras 2

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. November 2012, 19:02

Mina, supervaras 2
Despicable Me 2 (2013)

Just siis, kui Gru on hakanud harjuma oma eeslinna pereisa rolliga Margo, Agnese ja Edithi vanemana, koputab ta uksele üleilmse kurjaga võitlev ülisalajane organisatsioon. Nüüd sõltub Grust, tema käsilastest ja värskest partnerist Lucyst, kas saadakse jälile pahalasele, kes on sooritanud rea tähelepanuväärseid kuritöid. Lõppude lõpuks läheb vaja maailma suurimat ekspahalast, et püüda kinni keegi, kes ihkab tema kohta.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas filmiarvustus » 07. Juuli 2013, 02:34

Filmi sisu on väga hästi läbi mõeldud ning jookseb ülimalt sujuvalt. Kõik teemad on suurepäraselt seotud ning igasugune liikumine nende vahel on sujuv ning tempokas. Naljad filmis on pidevad ning igale vanuses arusaadavad, pakkudes täiesti ainulaadse perefilmi elamuse. Erinevalt esimesest osast on suurenenud väikeste kollaste käsilaste osalus filmis ning on lisandunud juurde mõned värvikad tegelased, kellest Lucy ja Eduardo valvekana on kõige huvitavamad. Gru areng protagonistina jätkub selles filmis sealt, kus eelmine film pooleli jäi ning taaskord suudavad lavastajad jätta tema armastuse leidmise loost kõige loomulikuma ja mõnusama mulje. Visuaalselt on film täielik kingitus silmadele, pakkudes enneolematut 3D elamust, koos uskumatute värvidega ning detailidega, koos sujuva liikumisega. Kokkuvõtteks on film igati väärt oma enneolematut kassaedu (purustades "Uljas Ratsanik" neljakordselt) ning kindlasti väärt ühte pikemat kinokülastust koos perekonnaga. Antud film on juba sellest klassist, et sobiks isegi DVD peale koju riiulisse. Soovitan igale vanusele.
Hindeks 8/10.

Põhjalikumalt saab lugeda siit: http://www.filmiarvustus.eu/2013/07/despicable-me-2-2013-lobus-perekondlik.html.

Häid filmielamusi.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas CyberRax » 21. August 2013, 16:08

Keskpärane. Sai meeldetuletuseks enne vaatamaasumist ka esimene osa uuesti üle kaetud, pluss minionite lühifilmid, ja peab nentima, et nendeni kohe kuidagi ei küünditud. Kurjam oli vilets (esimese osa Vector polnud muidugi kah suurem asi, aga vähemalt oli ta naljakas), ideed olid lahjad (liialt palju rõhuti minionite röövimisele), nalja kah eriti ei saanud (OK, kana oli lahe).
Nähtud poolteist korda, võimalik et vaatan mingi aeg veel, aga võimalusel vaatan siiski pigem esimest jagu. 5/10.
Spoiler :
Lisaks rikkusin enda jaoks lõpu sellega ära, et arvasin pahalase olevat poja, kuna see sobis ideaalselt kokku stseeniga kus Gru vahistamist nõuab ning järjekindlalt juurde lisab, et ka poega ei tohiks unustada.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas CM-Girl » 27. September 2013, 21:54

Superhea. Gru meeldis esimeses osas ja meeldis ka selles. Tsikk oli hea lisandus. Minionid on ikka ülimalt kihvtid. Peale esimest osa sellist kollaste mehikeste vaimustust ei märganud kui nüüd peale teist osa. They are everywhere. Nalja sai omajagu. See lõpulaul...ülihea. :irw: 9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Despicable Meh 4/10

PostitusPostitas Ralf » 17. Oktoober 2013, 21:44

Olen suht aru saanud, et mulle ei meeldi arvutianimatsioonid, milles pole ühtegi tegelast, kellega oleksin nõus kas või veidi aega ühes ruumis koos kinni olema. "Shrek"-ide ja "Madagascar"-itega on näiteks sama lugu.
http://rlfstr.blogspot.com/2013/10/despicable-me-2-2013.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas LiveForThis » 03. November 2013, 17:38

Kui tahta võrrelda DM2-te Rise of the Guardians-i, Epic-u või Monsters University-ga, siis ma pigem isegi ei prooviks.
Ainult slapstick huumorile, Gru naljakale olemusele ja laste nunnufaktorile toetuv sisuliselt mannetu lugu, mis animatsiooni kui ka seikluslikkuse poolest ei paku mitte mingit pinget.
Ainuke redeeming quality on minionid. Kõik muu oli ebameeldiv ja ääretult igav. Usun, et olen piisavalt avatud inimene, et näha lastele mõeldud animatsiooni just nii nagu see on mõeldud ja pean tõdema, et ma ei soovitaks sellist fantaasiavaest lugu mitte ühelegi lapsele.

Mul endal on õnneks vastava publiku liige kohe varnast võtta ja tal on meeles ainult minionid ja "Bee doo bee doo" (mis oli tegelt ülinaljakas). Täna küsisin, et kumb talle rohkem meeldis kas Supervaras 2 või eile koos vaadatud Rise of the Guardians, siis ta nõustus ka kohe kiiresti, et viimane oli ikka väga hea. Ka minu kohe varnast võetava vastava publiku liikme ema kostis, et kas siis tõesti tehakse selliseid filme lastele. Teda hämmastas, et miks selliseid filme ometigi tehakse. Temale, kes lapsega käib alati koos kinos, mõjus DM2 väga ebameeldiva kogemusena. Ja kui ta vaatas, kuidas me lapsega Rise of the Guardiansi jälgisime, siis jäi temagi mitmeks minutiks lihtsalt seisma ja tegevust jälgima.

2/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 07. November 2013, 18:26

LiveForThis kirjutas:Mul endal on õnneks vastava publiku liige kohe varnast võtta ja tal on meeles ainult minionid ja "Bee doo bee doo" (mis oli tegelt ülinaljakas). Täna küsisin, et kumb talle rohkem meeldis kas Supervaras 2 või eile koos vaadatud Rise of the Guardians, siis ta nõustus ka kohe kiiresti, et viimane oli ikka väga hea.

Miks Spellbound enam ise filmidest ei kirjuta? :irw:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas LiveForThis » 07. November 2013, 18:32

Eem, kirjutab ju üsna tihti, "Enderi mäng" oli viimane. (Y)

Või sa mõtled, et miks me enam koos samast filmist järjestikuliste postituste näol ei kirjuta, vaid seda teeb ainult üks meist?
Kui nii, siis ma ei tea. Ma ei oska sellele küsimusele eriti vastata. :irw:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas Spellbound » 07. November 2013, 18:49

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
LiveForThis kirjutas:Mul endal on õnneks vastava publiku liige kohe varnast võtta ja tal on meeles ainult minionid ja "Bee doo bee doo" (mis oli tegelt ülinaljakas). Täna küsisin, et kumb talle rohkem meeldis kas Supervaras 2 või eile koos vaadatud Rise of the Guardians, siis ta nõustus ka kohe kiiresti, et viimane oli ikka väga hea.

Miks Spellbound enam ise filmidest ei kirjuta? :irw:


It`s funny because Live didn`t get it :irw:
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas LiveForThis » 07. November 2013, 18:56

A okei, vend tuli ja seletas mulle nalja ära :D Ei osanud kohe selle mätta otsast vaadatagi.

Mu õelaps (ehk see sama vastava publiku liige, keda mul hea kohe varnast võtta) approves! (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Mina, supervaras 2

PostitusPostitas Cochrane » 01. Märts 2016, 07:03

Sobib järjena vaatamiseks küll, kui esimene meeldis. Kui esimene midagi ei pakkunud, siis see arvamust ei muuda. 7/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 134 külalist

cron