Vares - suudlus kurjuselt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vares - suudlus kurjuselt

PostitusPostitas Rasmus » 06. November 2012, 18:46

Vares - suudlus kurjuselt
Vares - Pahan suudelma (2011)

Eradetektiiv Jussi Vares (Antti Reini) püüab elatist teenida lihtlabaste jälitustöödega. Tema elul puudub siht ning talle tundub, et maailm on muutunud veidraks ja südametuks kohaks. Mehe elu muutub aga huvitavamaks, kui surnuks pussitatud noore tüdruku pere palkab Varese uurima tütre lahendamata mõrva. Asjasse süvenedes mõistab ta, et süüdlane pidi olema tüdrukule lähedane tuttav või siis vähemalt isikliku motiiviga.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Vares - suudlus kurjuselt

PostitusPostitas Rasmus » 10. November 2012, 18:31

Tore, et Varese-filmid nüüd mingi uue suuna leidsid, sest teisest osast oli näha, et esimest samas žanris beatida on üsna võimatu. Ehk siis tahan öelda, et selline veidi tõsisem puhtalt juhtumi uurimisele keskenduv film pole üldse mitte halvem. Also, uus Vares on lahe ja mulle meeldib ta võib-olla isegi rohkem kui Juha Veijoneni kehastatud esimene Vares. Mõrvarit ei suutnud ma ka enne tema lõplikku paljastamist välja mõelda, nii et plusspunktid ka selle eest.

8/10 ja jätkan vaatamist.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Vares - suudlus kurjuselt

PostitusPostitas dm7 » 16. Märts 2013, 16:47

Tõepoolest parem vaatamine kui eelnevad. Zanri muutus on ka ainult positiivne. Kui esimesed 2 (eriti esimene) püüdsid läheneda tarantino ja ritchie stiililikult, siis kolmas film on hoopis teist tüüpi. Peaosalise vahetus ei häiri isiklikult mind, Antti Reini on mulle juba varasemast sümpaatne. Võimalik et teatud paralleele annaks tõmmata isegi The Girl with the Dragon Tattoo esimese filmiga, kuigi otseselt samale tasemele antud teos ei küündi. 7/10
Kasutaja avatar
dm7
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 152
Liitunud: 06. Veebruar 2012, 23:27


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist

cron