Lõikus: põrgulik teismeline

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lõikus: põrgulik teismeline

PostitusPostitas Rasmus » 05. November 2012, 20:39

Lõikus: põrgulik teismeline
Excision (2012)

Karm õudusfilm Pauline'ist (AnnaLynne McCord), 18-aastasest tütarlapsest, kes elab koos oma pere ja tsüstilise fibroosi käes kannatava õe Grace'iga (Ariel Winter). Pauline loodab karjääri teha kirurgina ning ta on valmis tegema kõike, et kontrollifriigist ema talle oma heakskiidu annaks.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Lõikus

PostitusPostitas damon » 06. November 2012, 11:37

Ikka ja jälle see pealkirjade ja tõlgete teema.
Antud juhul tekkis minul kohe seos The Reaping' kuga ja mõtlesin juba, et uusversioon aga ei.
Võiks midagi muud olla ... aga mida ?
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Lõikus

PostitusPostitas Rasmus » 06. November 2012, 12:02

Algul mõtlesin "Eemaldus" panna, aga see on jällegi liiga lai mõiste. "Excision" tähendab millegi täielikku eemaldamist lõikamise teel ja ma mingit kindlat eestikeelset vastet sellele küll välja mõelda ei oska. Pakkumised on oodatud. ;-)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Lõikus

PostitusPostitas Rasmus » 09. Märts 2013, 19:13

AnnaLynne McCordile tõsine respekt, et sellise rolli vastu võttis. Ta on jätnud igal pool sellise ilusa tüdruku mulje (ei pea silmas otseselt välimust, vaid üleüldse ta mängitud tegelaste iseloomu jms), aga nüüd siis kohati päris rõvedas õudukas peaosa... Kiitus ka selle eest, et ei kardetud koledat tüdrukut tõepoolest koledaks teha.
Aga muus osas ma nii positiivne ei ole, kuna filmi keskosa oli minu meelest selline pisut sihitu hulkumine, mille mõttest ma päris täpselt aru ei saanud. Tundus, nagu oleks tegu mingi triloogia esimese osaga või prequeliga, kus veel n-ö päris tegevust ei toimu, aga varsti selleni jõutakse.

Huvitav film, aga mitte päris minu maitse. 5/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Lõikus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. Märts 2013, 20:33

Rassu kirjutas:Ta on jätnud igal pool sellise ilusa tüdruku mulje (ei pea silmas otseselt välimust, vaid üleüldse ta mängitud tegelaste iseloomu jms)

Nip/Tuck 8)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Lõikus

PostitusPostitas Ralf » 09. Märts 2013, 20:37

Rassu kirjutas:Kiitus ka selle eest, et ei kardetud koledat tüdrukut tõepoolest koledaks teha.

Ega teda ei olnud vist ilmtingimata tarvis koledaks teha, ei kandnud meiki lihtsalt. Kurb tõde!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lõikus

PostitusPostitas Rasmus » 09. Märts 2013, 21:39

Ralf kirjutas:Ega teda ei olnud vist ilmtingimata tarvis koledaks teha, ei kandnud meiki lihtsalt. Kurb tõde!

See on veel hullem. Anyway, ei mõelnud selle koledaks tegemise all otseselt seda, et McCord grimmitoolis koledaks tehti, vaid et oli julgust peaosalist tõesti koledana näidata, mitte nagu näiteks "Beastlys", kus näeb see kole tegelane minu meelest küllaltki normaalne välja.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 119 külalist

cron