Raudmees 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Raudmees 3

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 24. Oktoober 2012, 14:55

Raudmees 3
Iron Man 3 (2013)

"Raudmees 3" jätkab ülemaailmse lemmik-miljardär-leiutaja-superkangelase Tony Starki ehk Raudmehe eepilisi ning kinoekraani väärilisi seiklusi.

Hulljulge ja ninakas, kuid geniaalne ja väärt huumorimeelega suurtööstur Tony Stark (Robert Downey Jr) seisab värskeimas peatükis silmitsi uue vaenlasega (Ben Kingsley), kelle kurjuse haare on näiliselt piiritu. Kui kogu Starki isiklik maailm verivaenlase käe läbi hävitatakse, asub ta piina- ja seiklusrikkale otsingule, et süüdlased üles leida. See teekond paneb pidevalt proovile Raudmehe südikuse ja põhimõttekindluse. Olles nurka surutud, peab Stark hakkama saama vaid algvarustusega ning usaldama oma leidlikkust ja instinkte, et päästa oma lähedased. Selle eepilise võitluse käigus leiab Stark aga vastuse küsimusele, mis on teda juba kaua kummitanud: kumb teeb temast tegelikult superkangelase – kas kõrgtehnoloogiline raudrüü või mees ise?

Filmi reissööriks on "Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis" lavastaja ja "Surmarelva" filmide stsenarist Shane Black.

www.solariskino.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas damon » 24. Oktoober 2012, 23:17

Koomiksisõpradel on mida oodata. Trailer.

http://www.youtube.com/watch?v=5EjG-1U3wqA
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas IlseV » 26. Aprill 2013, 01:56

Teen algust ?
Spoileritega ka.

Jap, vahetu kogemuse najalt on seda ilmselt kordades lihtsam kirjutada meelega paremaks, kui ehk pärast mõningast seedimist, aga mis seal's ikka. Sest mulle meeldib, et saan Marvelilt eeldada midagi meelelahutuslikku ja siis seda praktiliselt alati järgneva paari kinos veedetud tunni jooksul nautida. Ja sealjuures jätta kõrvale praktiliselt kõik need kriteeriumid, mida ühelt healt (loe: sügavalt ja mitmetasandiliselt ja -tähenduslikult) filmilt tavaliselt ootan. Lihtne, tabav meelelahutus, mis saab pihta nendele elementidele aju selles osas, kus emotsioonid registreeruvad. Eks kogu eelnev sissejuhatus viitas juba tugevalt sellele, et "Iron Man 3" täitis nõuded ilusti ja veelgi enam.

Olgu, film on parajalt tume ja rõhub - nagu ikka - pahalaste korraldatud tragöödiatele, mis ameerika kultuuris kohati räigelt üle võimendatakse. Samas ei lähe IM3 kunagi liiga tõsiseks, või vähemalt mitte nii tõsiseks, et ei ootaks pärast madinat mõnda punchline'i. Kolmanda filmi puhul mängib kasuks ehk seegi, et sarnaselt albumitega saab bänd (või filmide puhul lugu) end piisavalt koguda ja surve, mis kaasneb teise filmiga ja mis peaks justkui ületama kõik esimese elamuse järel tekkinud ootused, on võrdlemisi määrav. Ja tihti on ka see peamine altmineku kohti. IM3 puhul maandab peategelane nii suure osa ootusest enda karakteriga ja reeglina nii, et eksimise kohti jääbki vähe alles. Sest Tony Stark on piisavalt hästi üles ehitatud tegelaskuju, kelle rahast ja vidinatest võiks kusagil paralleeluniversumis saada huvitavate dokumentaalfilmide jada. Ning andes ülbe enesekindlusega tervele maailmale koduse aadressi (kuigi asukoha ja ekstravagantsuse tõttu ei saanud seda just ka riigisaladuseks tähendada) võib julgelt lubada, et kogu järgnev on täis n arv plahvatusi võrdeliselt jooksnud minutitega, mil film on jooksnud.

Ja märulit peab olema sellise filmi puhul peaaegu, et võrdeliselt samapalju kui hetki, mil enamik saali naerma pahvatab. IM3 sai sellele pihta enam-vähem, sest kuivõrd sa lähed naljaga kaasa ja vähemalt muigad neil momentidel, mil huumor on stsenaariumi sisse kirjutatud, ei olnud need alati kõige paremini muu tegevusega ühtlustatud. Kuid lõpuks pole see isegi etteheide, sest kaks tundi nõuabki hetke, mil saab 3D-st sisse hingatud plahvatustolmu välja puhuda.

Ilmselt aitab filmile kaasa ka Pepperi hoogne esiletõus ja senisest ehk kõige sisukam rollisooritus? Ja siinkohal rõhutaks see justkui terve filmi kui misiganes-loogia kolmandat osa: selleks, et tegevusliinid ja suhted huvitavad hoida, tuleb neid arendada teatud määral edasi, kuid alles jäävad ka juba sissemängitud ja töötavad liinid. Nii võiks Pepperit lõpmatuseni päästa, aga võrreldes Avengersiga (kust jäi mulje, et ta viibis suure osa ajast lennukis või kes teab mida tehes) ei läinud ta tegelasena kordagi meelest.

Igatahes veendusin taas, et Tony Stark on ilmselt kõige huvitavam (super)kangelane, kelle peale, vähemalt Marveli Avengersi bunchist, saaks ja võiks üles ehitada veel jõudsa ja järjepideva saaga. Sest teatud kombinatsioonid toimivad pika perioodi jooksul ja nii võib üheks filmiks andestada AC/DC puudumise ja peale mürgliheli ainult butafoorse orkestritausta kasutamise.

Ahjaa, esilinastusest ja muust kõigest hoolimata jäid lõppu vaatama vaid loetud arv inimesi. Ei osanudki arvata, kui palju oli tegemist huvi puudumise või teadmatusega.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas TheGoodTheBadTheUgly » 26. Aprill 2013, 18:03

Plussid:
Muusika
Action

Miinus:
Stoori, täielik ebaõnnestumine, ebaloogiline ning mõttetu.
Kurikael, jällegi, mitte midagi. Polnud stoorit ega pointi.
Lõpp, ehk siis see kui
Spoiler :
Pepper sai omale võimed ning tappis kurikaela. Täielik nali!

Pole midagi öelda, pettumus. Filmist oleks saanud cuttida vähemalt 30 mini lühemaks mis oli filmis ning mis tegi sellest mõtetu jama.

6.0/10
MESS
Kasutaja avatar
TheGoodTheBadTheUgly
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 123
Liitunud: 02. Detsember 2012, 23:20

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas ZeMonsta » 26. Aprill 2013, 23:21

IlseV kirjutas: Lihtne, tabav meelelahutus, mis saab pihta nendele elementidele aju selles osas, kus emotsioonid registreeruvad.
Olgu, film on parajalt tume ja rõhub - nagu ikka - pahalaste korraldatud tragöödiatele, mis ameerika kultuuris kohati räigelt üle võimendatakse. Samas ei lähe IM3 kunagi liiga tõsiseks, või vähemalt mitte nii tõsiseks, et ei ootaks pärast madinat mõnda punchline'i.

Täpselt. “Plahvatus plahvatuse otsa”, “nüüd viskame nalja” ja “kangelane on omadega puntrasse jooksnud, kuid näitab kurikaeltele lõpuks koha kätte” – kõik kohustuslikud "Raudmehe" elemendid olid olemas. Ja töötasid koos täitsa tõhusalt.

Kuna kogu selle möllu kestel ei olnud mahti nähtu üle korralikult mõtteid mõlgutada, jõudis mulle alles hiljem kohale, et filmis ringipatseeriv Mandarin ja kunagi telekast nähtud multika-mandariin on oma algupäralt sama tegelaskuju – esmapilgul raske uskuda.
(Kusjuures just Raudmehe multika kaudu saingi tatikana teada, et mandariin võib tähendada lisaks apelsini väikesele sugulasele, mida päkapikud sussi sisse tuua armastavad, ka hiina ametnikku. Pärast sain uue teadmisega õpetajate ees hiilata.)

Aga tagasi filmi juurde. Filmi-mandariin on õnneks tervislikuma nahavärviga ega põe mingite lillekeste käekäigu pärast. Kuigi ma olen kindel, et Ben Kingsley, va vahva vana, oleks ka selle usutavaks mänginud.

Guy Pearce saab õela Killiani mängimisega samuti hästi hakkama. Lausa lust vaadata.

Veel jäi silma:
- “we create our own demons” – üsna tabav tähelepanek
- Tony Stark parun von Münnhauseni rollis (ega palju puudu jäänud, et Tony oleks end juukseidpidi välja tõmmanud..)
- Pepper Pottsi tähetund
- "Tasujates" toimunud sündmused ei olnud sugugi unustusehõlma vajunud
Jne jne.
Ahjaa, esilinastusest ja muust kõigest hoolimata jäid lõppu vaatama vaid loetud arv inimesi. Ei osanudki arvata, kui palju oli tegemist huvi puudumise või teadmatusega.

Ma ei ole just teab mis suur koomiksifänn, aga isegi mina olen nüüdseks aru saanud, et Marveli filmi lõputiitrite ajal tasub saali istuma jääda ning mitte kohe ummisjalu ukse poole tormata.
Tore klipp oli muidu. Science bros FTW!
Stan the Man jäi ka enamusele võõraks. Mõned heakskiitvad mõminad ja muhelemised siiski kostusid.

Mulle igatahes meeldis rohkem kui saaga eelmised kaks filmi.

Pilt
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas filmiarvustus » 27. Aprill 2013, 00:58

Filmi väga nõrk sisu paneb mind natukene muretsema ka kauaootaud filmi "Pacific Rim" pärast. Kahjuks "Raudmees 3" stsenaarium on väga nõrk ning selle filmi juures kõige kurvem asi. Väga pikaks veninud keskmine osa tapab suure osa filmielamusest ning naeruväärse sisuga kolmas osa kaotab kindlasti suurel hulgal fänne. Suured loogika ja tegelaste vead muudavad kohati selle filmi isegi igavaks, kuid õnneks suurepärased näitlejad tulevad appi. Lavastaja on oma ülesannete kõrgusel ning toob ekraanile vapustavalt ilusa teose, mis on täis suurepärast märulit ning head muusikat. Visuaalne nauding on segamini Roberti karismaga, mis kõik kokku suudab luua nauditava filmielamuse. Tõsi, film ei saa kõrgeid punkte, kuid kinoraha ja aega on see väärt ning usun, et ka rahaliselt väga edukas. Isiklikult on minul kahju, et stsenaarium on niivõrd halb, kuid vigadest õpitakse ning loodan, et "Raudmees 4" tuleb kordades parem. Julgen seda filmi soovitada.
Hindeks 7/10.

Põhjalikumalt saab lugeda siit: http://www.filmiarvustus.eu/2013/04/iron-man-3-2013-oleks-voinud-olla.html.

Häid filmielamusi.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas ruut » 27. Aprill 2013, 11:36

filmiarvustus kirjutas:Filmi väga nõrk sisu
stsenaarium on väga nõrk
film ei saa kõrgeid punkte
stsenaarium on niivõrd halb
Julgen seda filmi soovitada.
Hindeks 7/10

Pilt
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas Pixie » 27. Aprill 2013, 12:27

Koomiksifilmi kohta korralik saavutus, möllu ja huumorit ei olnud vähe. Kahetsen, et enne Iron Man 3 vaatamist eelnevat kahte uuesti üle ei vaadanud, oleks saanud parema ettekujutuse Tony arengust läbi filmide (sh The Avengers). Endiselt üks lemmiktegelastest, ta on lihtsalt suurepärane oma liigse enesekindlusega. :))

Kõik oli äge kuni hetkeni, mil
Spoiler :
käivitus Tühja lehe protokoll*. Raudrüüde hävimist oli lihtsalt valus vaadata, tundus jubeda resursside raiskamisena. :( Ja Peoprotokoll* oleks kasuks tulnud ka enne viimast lahingut... Just sayin'. Vinge sellest hoolimata, kuigi treiler oleks võinud selle jätta spoilimata.

* Vist olid sellised tõlked.

Kuskilt käis läbi uudis, et Paltrow ei pea neljandat filmi tõenäoliseks. Mõeldes filmi lõpule saan sellest täiesti aru.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Aprill 2013, 17:46

Pixie kirjutas:Kuskilt käis läbi uudis, et Paltrow ei pea neljandat filmi tõenäoliseks. Mõeldes filmi lõpule saan sellest täiesti aru.

http://www.filmiveeb.ee/uudised/2078/Ra ... -tulemata/
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas Spellbound » 27. Aprill 2013, 21:07

@ FILMIARVUSTUS
Kuidas on võimalik, et sinu arvustuse esimene ja viimane lõik on ilusti subjektiivsed arvamused ja kõik ülejäänud on mingisugune kummaline segu subjektiivsest ja objektiivsest, kus sa kirjutad kogu aeg, mida rahvas, publik ja vaatajad arvavad ja tunnevad. Palun tee endale selgeks, et sa ei esinda publikut, vaatajaid ega mitte kedagi kui ainult iseennast.
Sinu teksti järgi dikteerid sa, kuidas publik filmile reageerib või peaks reageerima.

Ma austan sinu arvamust, aga see kisub natuke naeruväärseks. Kui arvustust kirjutad, siis pane ikka kirja see, mida SINA arvasid ja mida SINA filmis nägid või ei näinud. Lisaks ka see, kuidas võiks film erinevale publikule meeldida või siis mõjuda, aga ära kirjuta, mida rahvas arvab ja tunneb. Sa ei ole rahvas ja sa ei anna edasi kõiki üksikisikute arvamusi.

Lisaks veel see jutt "Pacific Rimi"-i kohta. Drew Pearce ei ole selle juures stsenarist. Nendeks on Travis Beacham ja Guillermo del Toro, kus siis esimene on põhistsenarist. Drew Pearce on IMDb järgi ära märgitud kui kirjutaja ehk siis tema kanda on mingisugused ümberkirjutused ja muu minimaalne ja kõrvaline.

ARVUSTUSE KOHTA
Filmimudel on Hollywoodile tüüpiliselt kolmeosaline, mis tähendab, et meil on uhke sissejuhatus, siis teemaarendus ning lõpuks see puänt ning kliimaks.
Nii on suuremalt jaolt nii terves filmiuniversumis.

Filmi algus ning teemaarenduse osa on väga hästi tehtud ning lugu on talutav, seega publik selles momendis on veel looga tugevalt kaasa elamas. Kahjuks see must murelaps on selle filmi teine osa, mis algab peale Tony kodu lammutamist. Teine osa peaks olema selle filmi tuum, kus peaosaline näitab ennast kui protagonist ning käitub ka vastavalt. Publik ootab temalt kiiret tagasitulekut ning käitumist vastavalt oma iseloomule, sellele, mis teeb temast Raudmehe. Kahjuks publik peab pettuma ning filmi tempo tõmmatakse suure hooga maha ning kuidagi ime läbi, muudetakse Raudmehe film vaatajale venivaks ning igavaks. Probleem on praegu ainult sisuline. Kordagi ei saaks öelda, et probleemiks oleks halvad näitlejad või lavastaja või hoopis halb tehniline pool - vaid loo sisu. Teises filmiosas kaob lugu kusagile ära ning ilmub välja hoopis teine, mingisugune taustal olev igav arenemislugu, mis lõpuks on hoopis tee tagasileidmise lugu. Tony Stark läheb totaalselt oma iseloomust välja (paanikahood?) ning film nagu pannakse aegluubis liikuma. Sisulised arendused jäävad seisma, tegelased lõpetavad arenemise ning vaatajale tutvustatakse tegelasi ja asju, mille peale poleks üldse pidanud aega raiskama. Samuti on filmi keskmine osa liiga pikk, mistõttu publik kaotab juba ülesse ehitatud filmitunnetuse, mida kolmas peab uuesti algusest alustama.
Kirjutad sellest, mis sulle ei meeldinud, aga räägid juurde, et publik polnud samuti rahul??? See, mis sulle ei meeldi või see, mis on sinu jaoks on igav, ei pruugi seda kohe kindlasti mitte olla kõigi teiste jaoks.

Natukene tahaks pragada Paltrow peale, kes suutis Potterist selle kolmanda filmiga välja pigistada kogu sümpaatse elemendi, mis sundis vaatajat temale ja Starkile eelmistes lugudes kaasa elama. Pean praegu tunnistama, et alates sellest filmis olen Potterist väsinud ning loodan, et enam ei pea teda üldse nägema
I can respect that.

Samuti, minu üllatuseks, on Paltrow bikiinides väga eemaletõukav naine. Seda ei oleks oodanud.
WAT?

See tekitab huvitava momendi vaatajate seas, sest tulles tagasi olevikku, kus Stark on muutunud mees, on publikul ka veel teine lemmik kohe võtta - nägus ja sarmikas Killian, kes kindlasti teeb osa naisi kinosaalis õnnelikuks kui särgi seljast loobib.
Millises võimalikus universumi istub vaataja kinos ja leiab, et Killian (Villan?) on tema uus lemmik. Enam läbinähtavat klišeehunnikut ühe tegelase osas pole vist võimalik välja mõelda. See, kes tõesti langeb Killiani "võlude" alla peab olema inimene, kes pole varem mitte ühtegi filmi näinud või siis ei tea, mis on koomiksifilm või siis on ülimalt naiivne.

Kolmas osa ei päästa vaatajaid sellest pikaks veninud filmi keskmisest osast, vaid hoopis viib veel sügavamale absurdikasse õnnetusse. Terve filmi teine pool ning eriti viimane kolmandik on ülimalt halvasti kirjutatud.
Taakord sama asi. Kirjutad sellest, mida sinu arust rahvas arvab ja siis paned otsa oma isikliku arvamuse. Kuidagi konfliktne või mis?

Samuti lahendus kogu Mandariini saagale on lihtsalt nii kurb, et isegi nutta selle peale ei oska, vaid õrnalt piinlikusest muiata. See ei ole veel kõik. Lisaks kaotab Stark kogu oma mõistuse ning viimane võitlus supersõdurite vastu on naeruväärne, sest ainukene asi, mida ei tohiks teha nende vastu (puudutada neid, kuna 3000 kraadi) on ainsad asjad, mida kõik uhked raudrüüd teevad. Kirsiks tordi otsas on Potteri imeline muutumine superkangelaseks, mis pani paljud inimesed pettumusest ohakama ning pead raputama.
Need uhked raudrüüd oli kõik mehitamata. Muidugi oli nende ainuke tegutsemisviis 3000 kraadiseid vastaseid rünnata. Mis neil on kaotada? Kuidas on see naeruväärne? See, et ta kasutas oma ainukest relva ehk siis rüüde armeed võimatu vaenlase vastu? Sina ohkasid pettumusest ja raputasid pead. PALUN ÄRA ÜLDISTA.

"Raudmees 3" on esimene film, mis paneb Tony otse ekraanil nii tugevasse protagonisti rolli, kuid ei lahenda seda lugu vaataja jaoks ära, vaid kraabib õrnalt lahendust, näidates meile uhket ilutulestikku kui Tony ja Potter kallistavad.

Ei lahendanud LUGU sinu jaoks ära. Sa ei tea, mida vaataja arvab ja tunneb.

Väga pikaks veninud keskmine osa tapab suure osa filmielamusest ning naeruväärse sisuga kolmas osa kaotab kindlasti suurel hulgal fänne.

Noh rotteni 93% ja IMDb 8.1 seda kuidagi ei toeta...nad ei esinda ka fänne muidugi, aga mingi pildi annab ikka.
With the help of its charismatic lead, some impressive action sequences, and even a few surprises, Iron Man 3 is a witty, entertaining adventure and possibly one of Marvel's best yet.

Loodan, et ma ei saa nüüd sinu igavese vihkamise osaliseks. Minu jutt ei ole ka absoluutne tõde. See on kõik kogemuslik ja seeläbi ka subjektiivne. Ära võta seda rünnakuna, vaid ühe kasutaja arvamusena.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas korgemae0 » 27. Aprill 2013, 22:01

Mina kui uur Iron Mani fänn pettusin täielikult. Ja kui ma ütlen suur, siis ma pean silmas lausa koomiksitasandil.
Spoiler :
See "plot twist" mis oli filmi mängitud, et Mandarini puhul on tegemist mingi suitsukattega, et tekitada terrorit ja selle peal hiljem teenida oli täielik jura. Mandarin on Raudmehe suurim vaenlane. Seda nii koomiksis kui ka multifilmis. Pärast seda kui ma nägin kuidas "Mandarin" kempsust välja koperdas ja tegemist oli mingi suvalise näitlejaga vajus minu nägu kohe ära ja ma isegi kaalusin kinosaalist lahkumist. Aga pilet oli soetatud, popcorni veel oli ja noh... actionit ka veel jagus.

Kui nüüd võrrelda filmi kui üldist asja, siis muidu oli selline enamvähem täitsa okei. Nii mõnigi hetk sai tunda sellist "kas nad tõesti teevad siin filmis nüüd seda koomiksistki läbi käinud storyt?" tunnet aga leiti asjale muu lahendus.
Spoiler :
Üks väheseid asju mida inimesed ehk ei hinda on see, et filmis oli ka piisavalt actionit kus polnud mitte Raudmeest vaid hoopis Tony Stark tegi tegusid. Kuidas tüüp oli täiesti haavatav ja minimaalsete vahenditega sai inimpoomidest jagu.

Leidus ka piisavalt huumorit nagu koomiksile kohane aga aeg-ajalt tekkis tunne nagu nii mõnigi kommentaar või märkus sobiks paremini kui seda ütleks Ämblikmees.
Kui spoilerites sisalduv oleks muudmoodi lahendatud saaks filmile kõva hinde anda. Inimestele kes koomiksist suurt midagi ei tea võib jääda mulje kui täitsa okeist filmist mida võiks teinekordki vaadata.
Aga mina kui tõsise fännina olen täielikult pettunud ja pean eelnevaid filme paremateks.
Puhtalt actioni ja huumori pärast ongi see hinne selline nagu ta on.
2/10
korgemae0
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 27. Aprill 2013, 21:50

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas filmiarvustus » 28. Aprill 2013, 18:48

Ei saa osaks kellegi jaoks minu vihkamine, selle jaoks peaks midagi alustuseks korda minema.
Lugesin sinu eelmiseid filmide kommentaare ja arvamusi ning sinu enda kriitikat saaks hakata ka sinna kohe ohtralt jagama. Lugesin oma arvustuse üle ning parandasin ära Potter=Potts vead, kuid muud asjad kõik jäävad kehtima. Olles ise oma sõpradega (11 inimest) filmivaatajad ning esindades erinevaid gruppe, on kõik asjad täiesti õigesti öeldud. Seitse punkti on korrektne hinne, sest minu hindamisel on sisu osa maksimaalselt neli ja pool punkti, millest raudmees sai 2 punkti. Kui kõik ülejäänud on korras ja tugev, siis tulemuseks ongi hea hinne. Pole midagi keerulist. Pealgi seitse puntki on madal hinne sellise kaliibriga filmi puhul.
Korra olin isegi nõus mõne argumendiga ning vaatasin teist korda "Oblivioni", mille tulemusel tahtsin hinnet veel alanda. "Iron Man 3" jääb nii nagu see on. Arvustsest aru mitte saamine on küll jah minu probleem ning tegelen sellega, et kirjutamine oleks lihtsale inimesele selgem ja arusaadavam, kuid see on aega nõudev protsess.
Minu arvamus on alati subjektiivne, kuid üldine vaade on alati objektiivne. Vastavalt väljatöötatud mudelile.
Infoks: publik saalis naerab = publikule nali meeldis. Saad vihjest aru? Vaatan filmi üksinda kodus = kordagi ei maini sõna "publik", sest puudub igasugune info, mille põhjal arvamust formuleerida.

Filmi kommentaarid võiksid siiski pigem olla filmist ja selle sisust, mitte minu blogist. Blogi kohta kaebused paluks panna blogisse või "Soovitused" leheküljele, kus vaatan kõik asjad ilusti läbi ning vajadusel ka võtan praktikasse. Antud juhul siin lehel tundub see pigem alati siis tulevat kui arvamus ei klapi osade kasutajatega. Arvamustega paraku on nii.
Edaspidi filmiveebi filmikommentaarides vastan ainult nendele asjadele, mis on seotud minu postitusega konkreetses teemas. See tähendab, et kui loed midagi blogist, mida siia ei ole kirjutanud, siis pole mõtet teemat siia tuua, mina ei reageeri. Loogika teemal samuti ei vaidle, faktide üle samuti mitte ning igasugune defineerimata "põhjendus" mingisugusele argumendile on minu jaoks nähtamatu. Samuti ei ole aega vaenulikuks suhtumiseks või oma arvamuse peale surumises, kui leian midagi teistmoodi. Minu arvamus on teine? Selge, las ta olla. Võib alati küsida, et miks see nii on, kuid selline suhtumise viis nagu praegu on, pigem kinnitab minu sõnade ja arvamuse õigusust kui midagi muud.

Las mina töötan oma kirjutamise kalla ja sina sellel ajal võta läbi oma peas elementaare viisakus ning austus. Kui seda teha ei suuda, siis palun ära üldse vaevu millelegi reageerima, mida olen kusagile postitanud- Lihtsalt ignoreeri ja ma vastan samaga.
Edaspidi ootan asjalikumat käitumist, eriti veel nii kogenud filmiveebilase poolt. Peaksid olema eeskuju, kelle poole ülesse vaadata.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas Spellbound » 28. Aprill 2013, 19:23

filmiarvustus kirjutas:Las mina töötan oma kirjutamise kalla ja sina sellel ajal võta läbi oma peas elementaare viisakus ning austus. Kui seda teha ei suuda, siis palun ära üldse vaevu millelegi reageerima, mida olen kusagile postitanud- Lihtsalt ignoreeri ja ma vastan samaga.

Welcome to the internet. You must be new here. Everybody say "HELLO".

Tõin välja, mis mind ennast sinu arvustusi lugedes väga häirib. Muud midagi. Tegin seda tõesti võib-olla vales kohas, aga õiges teemas ja kuna postitad FV-sse kogu aeg oma arvustusi, siis on loogiline eeldada, et mõni võtab sõna (ehk siis mina).

filmiarvustus kirjutas:Edaspidi ootan asjalikumat käitumist, eriti veel nii kogenud filmiveebilase poolt. Peaksid olema eeskuju, kelle poole ülesse vaadata.

Pilt

Mina ei oota sinult mitte midagi ning palun jumala eest ära minult ka midagi oota.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas Rasmus » 28. Aprill 2013, 19:32

Ei tea küll, kes oli see kasutaja, kelle iga arvustuse lõpus oli mõnda aega tagasi kiri "Igasugune tagasiside on alati oodatud"... :pööritus:

"Raudmehe" uue osa kohta ― veel laupäeval olin kindel, et ei kavatse seda vaadata ja kohe kindlasti mitte kinos. Nüüd olen sealmaal, et olen homsele päevasele seansile piletid ostnud. Kahetsen veidi, et enne ükskõikselt spoilereid lugesin, kuid õnneks olin siis veel niivõrd pohhuistlik, et enamik loetust läks meelest ära. :D
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5008
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Woodsboro

Re: Raudmees 3

PostitusPostitas Rasmus » 29. Aprill 2013, 16:49

Nonii, saingi vaadatud. Esimesele kahele osale jäi alla ja nii suurejooneline ka ei olnud, kui oleks oodanud. "The Dark Knight Rises" oli tugevale triloogiale näiteks veelgi tugevamaks lõpuks, "Raudmees 3" puhul sellist asja ei olnud. Samas pole see vist päris kindel ka, et saaga läbi on saanud ning kuigi veel veidi enne lõppu tundus see nii, siis
Spoiler :
"I am iron man" pani selles kahtlema. Samas "Avengers 2" tuleb niikuinii, nii et ju ta võib siis veel mõnda aega raudmees olla. :irw:
Üldiselt jäin siiski rahule. Filmi keskosa kippus küll veidi igavaks muutuma, kuid lõpus aset leidnud ülivinge möll korvas selle täielikult. Peale tiitreid nähtud stseen oli lõbus. (Y)

filmiarvustus kirjutas:Samuti, minu üllatuseks, on Paltrow bikiinides väga eemaletõukav naine. Seda ei oleks oodanud.
Esiteks polnud ta kordagi filmi jooksul bikiinides ja teiseks... see on lihtsalt idiootne. Pilt

Enivei, need "Iron Manid" on mulle veidralt mõjunud ― olen juba peaaegu sellises seisundis, et vaataks "Avengersi" uuesti üle. Enne on veel vaja küll "Kapten Ameerika" ja "Thor" ära näha, kuid praegu tundub nii, et teen rewatchi enne 2015. aastat. :irw:

"Iron Man" 9/10
"Iron Man 2" 8/10

"Iron Man 3" 7/10
... ja juhuks, kui ma neljanda osa tulemise ajal enam Filmiveebis ei käi:
"Iron Man 4" 6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5008
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Woodsboro

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist