Surnud tüdruk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Surnud tüdruk

PostitusPostitas Rasmus » 22. Oktoober 2012, 00:20

Surnud tüdruk
Deadgirl (2008)

Kaks koolipoissi Rickie ja JT lähevad poppi tehes mahajäetud hullumajja jooma. Hoone all olevast tunnelist leiavad nad ühe kummalise kinniseotud tüdruku. Peagi avastavad sõbrad, et tüdruk ei saa tulistamisele ja peksmisele vaatamata surma ning otsustavad seda ära kasutada...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Surnud tüdruk

PostitusPostitas Rasmus » 22. Oktoober 2012, 00:35

Noh, see oli nüüd küll päris räme film. Ausalt öeldes on mul isegi kahju, et ma seda vaatasin. Mitte, et see kuidagi halb film oleks olnud, aga minu jaoks läks ikka päris korralikult üle piiri. Alguspool oli aga väga-väga kõva, pinge oli peal ja mõned eriti õnnestunud jump-scare'id seal vahel kruttisid seda veelgi üles. Ega otseselt see, mida filmis silmadega näha saab väga rõve polnudki (pean silmas hullu piinamist vms), aga... kõik see, mida need poisid tegid, on reaalselt mõeldes kohutav ja enamatki veel.

Hinne on 6/10 hea teostuse eest, sest sellise rõvedusfilmina ta mõeldud ongi, aga lihtsalt mitte päris minu maitsele. See on mulle ausalt öeldes eneselegi üllatuseks, et sellise sisuga õudukas minu maitsele pole.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Surnud tüdruk

PostitusPostitas Sten » 22. Oktoober 2012, 01:08

Ma olen seda iga jõululaupäev koos perega jälginud. Täitsa seeditav underrated kraam
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Surnud tüdruk

PostitusPostitas Ralf » 01. November 2012, 14:03

Laias laastus võib öelda, et hea (õudus)film ongi selline, mis ilma ebavajalikult palju näitamata suudab ikka naha alla pugeda ja korralikult häirida... ja viimast ta minu puhul igatahes tegi. Selliste tükkide puhul on minu jaoks tavaliselt kõige hirmuäratavam see, et isegi kui alguses tunduvad imbetsillidest tegelaste ebainimlikud teguviisid lihtsalt ebarealistlikud ja mitte kuigi veenvad, siis mingi aja pärast hakkad ikka mõtlema, et kui päriselt nii juhtukski, siis kas tegelikult käitutaks väga palju erinevalt?

Teatavaid võrdlusi võib siinkohal tuua Lucky McKee "The Woman"-iga ja Jack Ketchumi "The Girl Next Door"-iga, kus samuti kinniseotud või -aheldatud abitut naist otsustatakse pigem seksuaalselt ärakasutada kui vabaks lasta - sellist õõvakino vaadates leian end ikka ja jälle mõttelt, et oleks tore lõpuks näha filmi, kus seltskond tiiraseid naisi mõnele kettide külge tõmmatud mehepojale "ära teevad". :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist

cron