Turvalisus pole tagatud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Turvalisus pole tagatud

PostitusPostitas Rasmus » 20. Oktoober 2012, 14:31

Turvalisus pole tagatud
Safety Not Guaranteed (2012)

Darius on noor intern, kes läheb koos ajakirjaniku Jeffi ja teise interni Arnauga rannikuäärsesse linna uurima ajalehte pandud kuulutust ajamasinaga minevikku rändamise kohta. Algul tundub, et enda sõnul ajamasina leiutanud mees on täielik hull, kuid mida rohkem Darius temaga aega veedab, seda lähedasemaks nad muutuvad ja aina ebaselgemaks muutub asjaolu, kas mees on lihtsalt arust ära või ta ongi leidnud mooduse ajas tagasi minemiseks.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ohutus pole tagatud

PostitusPostitas Rasmus » 20. Oktoober 2012, 14:52

Ütleks kohe ära, et ma ei naernud filmi jooksul kordagi. See ei ole otseselt halb asi, aga kuna ma otsisin vaatamiseks just nimelt komöödiat, siis oleksin lootnud ka komöödiat saada. Muidu täitsa tore film. 5/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ohutus pole tagatud

PostitusPostitas Spellbound » 20. Oktoober 2012, 15:46

Juba traileri järgi sain eru, et tegemist on dramedyga, kus huumor käib käsikäes traagikaga, aga see arvamus osutus peaaegu täiesti valeks.

Film mängib küll indie-filmide klišeedega, kus wacky idee taga peitub inimlik traagika ja leinast ülesaamine, kuid pöörab lõpus selle kõik pea peale ja näitab, et vahel vajab üks inimene teist, et minna sinna, kuhu mitte keegi pole varem läinud ehk siis antud juhul ajast tagasi.

Indie`lik look ja naturaalsus keskkonna suhtes on mulle alati meeldinud, lisab teatava vabastava külje muidu sageli perfektseid kompasid, omapäraseid visual look`e ja kireva opetööga žanri.

Mõnus heatujufilm, mida vaadata pikaks veninud hommiku alguses.

8/10
+
Aubrey Plaza on meganunnu
Spoiler :
Pilt
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Turvalisus pole tagatud

PostitusPostitas rauls » 24. November 2012, 00:49

Tore indie film ajas rändamisest. Hea, et ei püütud jäljedada teisi selleteemalisi linateoseid. Naljakas ja südantsoojendav film. Hea tuju tekitaja nagu Spell juba ütles ja Aubrey Plaza on tõesti meganunnu.

7/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Turvalisus pole tagatud

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Detsember 2012, 17:21

Safety Not Guaranteed ja Sleepwalk With Me on vist mu selle aasta lemmikuimad indie-filmid.

Safety suurimaks plussiks on Duplass ja Plaza, nende karakterid ja keemia. (Y) Ja tegelikult kogu filmi täidab mõnus reaalsusetaju, mida tihti proovile pannakse, et trikitada nii publikut kui ka Plaza tegelast.

Väga mõnus feeling, põnevad tegelased ja situatsioonid ning ontlikult armas huumor. Mulle taoline lets be weird together teema meeldib. Eriti veel siis, kui film ei püüa sulle eriti midagi pähe määrida, vaid annab oma tegelaste arengule palju ruumi ja suudab selle aja täita viljaka materjaliga.

8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist