Vale pööre 5: Veresidemed

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vale pööre 5: Veresidemed

PostitusPostitas Ralf » 17. Oktoober 2012, 12:17

Vale pööre 5: Veresidemed
Wrong Turn 5: Bloodlines (2012)

Lääne-Virginia väikelinnas leiab Halloweeni ajal aset Mountain Men Festival, mis toob kohale hulga pidutseda plaanivaid mägimeesteks riietatud noori. See lubab suuresti märkamatult tegutseda varasematest "Vale pööre" filmidest tuntud verejanuliste moondunud kannibalide seltskonnal.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Vale pööre 5

PostitusPostitas Ralf » 17. Oktoober 2012, 12:31

Mitte et see just eriliselt positiivne märkus oleks, aga vähemalt parem kui kolmas. Kõige vaimukam asjaolu on, et tänavastseenid olid ilmselgelt kuskil imepisikeses stuudios üles võetud ja kõik ümberolevad majaseinad sõna otseses mõttes papist välja lõigatud. Nagu vaataks mõnd totakat teatrietendust.

Ma väga lootsin, et brünett kaunitar jääb ellu. Noh... mõnes mõttes jäigi. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Vale pööre 5

PostitusPostitas Cochrane » 18. Oktoober 2012, 16:54

Järjekordne selles filmisarjas, mille ainuke vaatamisväärne oli 2. osa. Maakatest väärarenenud tapjad lihtsalt ei tundu huvitavad ja nii ongi ainus lootus, et filmis on mõni muu silmapaistev tegelane. Kuid ka seekord oli lootus asjatu. Siiski, mitmed tapmised olid üsna leidlikud, nii et žanri fänn saab mingi elamuse ilmselt kätte küll.
3/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Vale pööre 5: Veresidemed

PostitusPostitas Rasmus » 20. Märts 2014, 22:22

Veits tõsiseltvõetavam film kui eelmine, ehkki ikkagi mitte just eriti korralik. Gore'i on küllaga, hakkimist lõbus vaadata ja Doug Bradleyt on ainult hea meel ilma maskita näha. Ja kindlalt seeria parim lõpp. (Y)

7/10

Ootan uut triloogiat!
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Vale pööre 5: Veresidemed

PostitusPostitas LynxHunter789 » 22. Märts 2014, 15:02

Minu jaoks selle seeria halvim film. Täiesti kohutava, mida nad nende filmidega teinud on. Mäletan, et kui sai kinos esimest osa käidud vaatamas, siis oli see üks õudsamaid filme üldse, mida ma näinud olin. Ootasin ja mõtlesin, et millal nüüd jääle mõni väärakas välja hüppab ja hakkima hakkab. Alates 3. osast on aga kõik filmid B-kategooria omad ja järjest hullemaks nad lähevad. No ja see viimane film... Ei ole ühesgi teises filmis nii lolle tegelasi näinud, kui selles filmis. Kuidas see võimalik on, et keegi ei kuulnud, mis linnas toimus? Plahvatused ja lasud, aga ei-kõik chillivad mingil festivalil.
Ainuke võimalus vist ongi hindeks 1/10 panna.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Vale pööre 5: Veresidemed

PostitusPostitas Rasmus » 27. September 2015, 01:07

Täiesti haige, mida see film oma tegelastega teha julgeb. "Screami" Randyl ei oleks siin universumis mitte mingit funktsiooni, kuna absoluutselt kõik reeglid on uksest välja visatud ja pahupidi pööratud. Ma olin seda filmi ühe korra varem näinud, aga ikkagi ei osanud täna kuidagi pakkuda, milline lõpplahendus välja näha võiks. Nüüd on pisut kahjugi, et 6. osa sama liini ei jätkanud. O'Brien ei ole iseenesest kõige andekam tüüp, aga "Wrong Turni" seeria taha sobis ta küll kenasti - vähemalt on tal selge arusaamine, kuidas neid filme teha tuleb. Cruz'i surmastseen on imo väga nutikalt lavastatud (lausa kunstiliselt, ma ütleks) ja seekordne title card on lihtsalt puhas geniaalsus. Mingil arusaamatul moel on "Wrong Turn 5" kohati reaalselt häiriv ning lõpp kisub ikka tõsiselt süngetesse toonidesse. Kummituslinna set töötab hästi atmosfääri kasuks. Vist ainuke järg selles seerias, mille võlu pole puhtalt huumoris kinni. Kolmanda osa Three Fingerit on siiras heameel taas näha. Borislav Ilievi versioon temast on kindlalt parim.
7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist

cron