Tippkutt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tippkutt

PostitusPostitas Taavi » 16. Juuni 2005, 11:38

Tippkutt
Top Gun (1986)

Maverick (Tom Cruise) on hullumeelne hävituslennuki piloot, kes mitte millegi ees risti ette ei löö. Kõrgemad sõjavähejuhid otsustavad mehe saata täiendõppustele Mereväe eliitlennukooli, kuhu on kokku kogutud parimatest parimad. Maverick, kes on sealsetest õppuritest üks noorimaid, hakkab vanematele olijatele aga kiiresti närvidele käima ning noorel uljaspeal tekib vanade kaladega pidevalt konflikte.

Loe täielikku tutvustust siit
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 24. Detsember 2005, 11:16

Väga lahe film! Midagi väga halba pole öelda ja Cruise näitles kah väga hästi.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Girl17 » 22. Aprill 2006, 17:30

lahe 8)
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Storm » 13. August 2006, 18:33

Girl17 kirjutas:lahe 8)




Issand...Mul tekkis sygav huvi, kui vana on selline inimene, kes nii idiootseid poste (nagu: lahe film, mulle meeldis, hea film jne.) siin over and over again teeb :shock: . Ma kyll ei tahax uskuda, et see Girl17 su vanusele vastab, aga mine sa tea :roll: (ime, et keegi teine siin foorumis pole seda m2rganud 0.o)

Tom Cruise'i ja kindlasti ka Val Kilmeri yks paremaid rolle. Film, mis on mulle j2tnud nii sooja koha just sellep2rast (samuti ka Cruise'i teine vapustav film "Thunder Days"), et siin n2eb Cruise'i ennem, kui Hollywood talle p2he hakkas...Samuti oli ka soundtrack hea. Kunagine lemmik, ning soovitan ka teistele Tomi paadunud f2nnidele :!:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kahn19 » 11. September 2006, 16:21

Val Kilmeri osatäitmine meeldis väga,film ise polnud suurem asi
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Will Turner » 18. August 2010, 01:27

Ütlen kohe täiesti ausalt ,et see on üks Tom Cruise kõige paremini välja tulnud filme. Soundtrack on juba üks mida tahaks taevani kiita.
Täpsemini võite lugeda
http://millwauke.blogspot.com/2010/08/top-gun-tippkutt.html
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

Re: Tippkutt

PostitusPostitas Cochrane » 03. Juuni 2012, 18:52

Pole rohkemat head öelda, kui et nüüd tean paremini filmi, mida Hot Shots parodeeris.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Tippkutt

PostitusPostitas Pixie » 18. Märts 2013, 21:17

Aga mulle meeldis. 8) Pakkus rohkem erinevaid emotsioone, kui olin oodanud. Film nägi ilus välja, eriti oranžides toonides kaadrid. Muusika sobis hästi just tolle ajastuga, samas ei tundunud liiga võõrastav ega stseenidelt tähelepanu eemale juhtiv. Suure boonusena kaunistasid ekraani noored Tom Cruise ja Val Kilmer. Maverick'i lugu oli piisavalt mitmekülgne, tema läbielamised ei olnud seotud ainult kas konkreetselt lendamise või suhtega, sekka lisati draamat isa mälestuse ja Goose'iga. Top Gun suutis olla väga kaasahaarav, põnev ja ka romantiline film. 9/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tippkutt

PostitusPostitas JazZ- » 25. August 2016, 00:54

Peaaegu kõige juustusem film, mida ma terve oma elu jooksul näinud olen. Aitäh sellele inimesele, kes arvas, et on hea mõte "Take My Breath Away"-d viis korda järjest umbes minutiste pausidega lasta - viimasel korral olid mul naermisest juba reaalselt pisarad silmis. Ainus etteheide on see, et
Spoiler :
Dewey Goose maha tapeti - kuitahes ma ka seda läägetest muusikavideodest kokku ehitatud 110-minutlist montaaži nautinud poleks, oli see mõnevõrra parem, kui Val Kilmeri ja Tom Cruise'i õlistele kehadele Goose'i (peaaegu siiralt naljaka) huumoriga mingit konkurentsi pakuti.


9/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Tippkutt

PostitusPostitas Rasmus » 25. August 2016, 14:17

Ei gettinud üldse. Pole isegi kindel, kas asi selles, et subtiitreid all polnud või lihtsalt absurdne film. Miks seda üldse action-filmiks peetakse? Lennukitega lennati ju filmi peale kokku mingi 10 minutit ja seda on ka natuke raske märuliks pidada. Mida nad nende lennukitega tegid üldse? Lendasid nagu õhus ringi, aga mis selle kõige eesmärk oli? Treenimine, tõsiselt? MIKS SEE PÕNEV OLEKS PIDANUD OLEMA!!?!?!? Wtf, Tony Scott.

Mingil määral ikkagi intrigeeriv. Põhimõtteliselt nii 80ndad, kui üks film üldse olla saab. "Danger Zone'i" mängiti vabsjee kolm korda (täispikkuses?) ette, täielik absurd. Val Kilmeri rollis pettusin kergelt, primaarselt tema pärast seda kinno vaatama läksingi. Ei olnud nagu eriti intimidating ega õigupoolest isegi vajalik karakter. Kõige rohkem meeldis Meg Ryan, aga sain filmi lõpus teada, et see polnudki Meg Ryan, nii et mis mõte elul üldse on?

Spoiler :
Pilt
Miks Hollywoodis ainult naised vananevad?

#higi
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 154 külalist