Raskekaal

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Raskekaal

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. August 2012, 12:42

Raskekaal
Here Comes the Boom (2012)

Endisest kolledžimaadlejast Scott Vossist (Kevin James) on saanud 42aastane osavõtmatu bioloogiaõpetaja kehvavõitu keskkoolis. Eelarvekärped ähvardavad kooli ilma jätta muusikaprogrammist, mis ühtlasi tähendab töökaotust muusikaõpetajale (Henry Winkler). Programmi päästmiseks otsustab Scott võtta teise töökoha ning hakata vabavõitlejaks. Kõrvaltvaatajate, ennekõike kooliõe Bella (Salma Hayek) arust on Scott puha põrunud, kuid mehest saab kõige kiuste kooli sensatsioon.

www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Raskekaal

PostitusPostitas Ralf » 19. Jaanuar 2013, 06:36

Ega siin ilmas vist pole palju mõnusamat kui Neil Diamondi hitid, eriti "Cherry, Cherry", "Shilo", "Holly Holy" ja "Sweet Caroline". Diamond muide kirjutas (ning lindistas) ka laulud "I'm a Believer" ning "Girl, You'll Be a Woman Soon", mida tuntakse peaasjalikult vastavalt The Monkeesi ja Urge Overkilli esituses (minu meelest on Diamondi versioonid mõlema puhul parimad). Ja veidral kombel tuli alles aastal 2011 tuli välja minu teada esimene Diamondi kogumik, millel kõik tema number-ühed erinevate plaadifirmade algsalvestistena ilusti olemas. Kirjutan seda ainult selle pärast, et Diamond on mulle viimastel päevadel korduvalt jalgu jäänud: tal oli imelik cameo labases komöödias "Saving Silverman", mille peategelased olid ta suured fännid, siis ütles Forza, et kuskil filmis või sarjas olla teda mainitud, ja ka "Here Comes the Boom"-is mängis ta pala "Holly Holy" suhteliselt olulist rolli.

Filmi kohta ei oska aga suurt tarka öelda. Ei sisaldanud midagi vastumeelset ega ka meelepärast. Siiski ilmselt parim film, milles Kevin Jamesi näinud olen, kuid ega see muidugi palju ütle. Kohati jäi negatiivne mulje, et asjaosalised polnud MMA telgitagustega ennast väga kurssi viia viitsinud, see lihtsalt "oli". Tahad sellega raha teenimise nimel tegeleda? No problem, hüppa aga ringi ja lase käia. Oleks rohkem tahtnud teada selle spordiala (ning UFC) "telgitagustest" vms. Istus miskipärast, et saturatsiooni oli maha keeratud ja antud see "CSI: New York"-i look. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Raskekaal

PostitusPostitas Ronet » 20. Jaanuar 2013, 09:26

For what it is, oli tegu üsna muheda filmiga ja Kevin James on sümpaatne nagu ikka.

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Raskekaal

PostitusPostitas Cochrane » 23. Jaanuar 2013, 15:43

Tallab mööda tuntud radu (underdog story ja kooli päästmine), aga Kevin James'i senistest filmidest parim.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Raskekaal

PostitusPostitas filmiarvustus » 01. Märts 2013, 16:40

Kevin James kindlasti üllatab publikut sellise filmiga, eriti selle huumoriga, sisuga ning kaklusstseenidega. Tõsi, ei ole tegemist A-klassi Oskari filmiga, kuid omas kategoorias on väga mõnus ja muhe meelelahutus. Osatäitjad teevad enam-vähem tööd, Kevin on isegi jõusaali ülesse leidnud ja Salma on endiselt veel suurepäraselt seksikas naine. Filmist on tunda vähekene ka sügavamat lugu, kuid ise eelkõige ikka vaatasin, sest Jamesil on kombeks teha ajuvabasid ja lihtsaid filme ning tema ekraanil kloppimine pole ka kõige halvem vaatepilt. Kõik seda filmi vaatama lähevad peaksid juba arvestama ette, et neid ootab eest Kevin James ja tema komöödia. Õnneks siiski on see samm edasi Kevini jaoks ja ei ole ka minul mingit kahetsust, et seda filmi nägin.
Hindasin tugeva viie punktiga. 5/10.

Põhjalikumat ja korralikumat ülevaadet filmist saab veel lugeda siit: http://filmi-maailm.blogspot.com/2013/02/here-comes-boom-2012-tuupiline-kevin.html.
On oodatud alati igasugune tagasiside nii blogi kui ka filmi kohta. Tänud..

Häid filmielamusi.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Raskekaal

PostitusPostitas tuusla » 01. Märts 2013, 18:55

Ma ei saa üle ega ümber, et need va patriotismispordialade filmid ei taha teistes kultuurikontekstides hästi toimida. Igavus kuubis.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Raskekaal

PostitusPostitas CyberRax » 18. Märts 2013, 20:45

Ma pole asja kunagi nii võtnud, aga praegu eelnevaid kommentaare lugedes jõudsin arusaamisele - mulle Kevin James ei istu. Põhjus lihtne - ta on liialt lahja. Happy Madison Gangi teistel liikmetel on intensiivsust, nende filmides on paremad (ja reeglina räigemad) naljad, isegi mitte-ekstsentrikuid mängides on nad huvitavamad kui James. Ja antud filmis, kus kõik muud liikmed puudusid, oli seda tunda. Ei olnud eriti nalju (filmi parim koht minu jaoks see, kus vananev Winkler tooli mängib), ei olnud eriti märulit (oli klohmimist, aga too polnud suurem asi), süžee olin esimese rahamaksmise järel ära arvanud ja lõpp, jah, oli tobe ja täiesti ebausutav.
Rohkem kui korra ei vaata, head tunnet (eeldan, et see oli eesmärgiks) ei tekitanud. 3,5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist