Lindeemia 2 - ülestõusmine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lindeemia 2 - ülestõusmine

PostitusPostitas Ralf » 23. August 2012, 15:19

Lindeemia 2 - ülestõusmine
Birdemic 2: The Resurrection (2013)

Lavastaja James Nguyen, kes tõi 2010. aastal meieni hittfilmi "Lindeemia", tõestab taas, et pole vaja talenti, kui on piisavalt kirge.

Nathalie (Whitney Moore) ja Rod (Alan Bagh) elasid eelmise lindude epideemia üle. Kuid seekord ründab raisakotkaste parv Hollywoodi, Californiat. Taas ei ole kellelgi aimu rünnaku põhjustest. Teada pole ka see, kes suudab rünnakust eluga pääseda või kas üldse keegi elama jääb...

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

2/10

PostitusPostitas Ralf » 26. Juuni 2013, 18:57

Režissöör tõestab taaskord, et on täiesti andetu ja mis veel hullem - ta ei kasutanud aega, mis lahutas esimese ja teise filmi tegemist, enda oskustepagasi täiendamiseks. Näiteks Uwe Bolli puhul on selgelt tunda, et mees on muutunud palju vilunumaks. "Birdemic 2" kordab põhimõtteliselt esimest filmi ja sarnaselt tollele ei paista absoluutselt ühestki kaadrist mitte mingisugust annet. Mis ei tähenda, et ma ei hindaks autori siiraid kavatsusi teha maailmas oma väike kommentaar globaalse soojenemise kohta. Kuna "Birdemic"-utel on selliste dollarifilmide kohta üsna massiivne publik, on kindlasti mõned, kes seda teemat nüüd veidi tõsisemalt võtavad.
AGA need filmid on pööraselt haaravad ja ma ei tea miks. Ilmselt on need nagu mõni liikluskatastroof või rongiõnnetus, lihtsalt jääd hämmingus õudust jälgima. Üks minu jaoks tähelepanuväärsemaid asju on taas see, et film on kõige huvitavam siis, kui linnud pole veel rünnata jõudnud. Lihtsalt kergelt omapärane on jälgida tegelasi ringi jalutamas või kohvikutes-baarides istumas ja pesupulbrireklaami-häälega juttu ajamas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 181 külalist