Kuul pähe

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kuul pähe

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 21. August 2012, 01:24

Kuul pähe
Bullet to the Head (2012)

Pärast partnerite surma liidavad Washingtoni uurija Taylor Kwon (Sung Kang) ja New Orleansi palgamõrvar Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) oma jõud, et kõmmutada maha ühine vaenlane.

Bullet to the Head (2012) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

"Bullet to the Head" ("Kuul pähe" 2012)

PostitusPostitas filmiarvustus » 01. Märts 2013, 03:37

Tervist, filmihuvilised ja saatusekaaslased.

Lõpetasin just kirjutamise filmist "Bullet to the head", mis on uus Stallone film. Kindlasti teate seda ka ja osa oli ka kindlasti samas saalis seda vaatamas.

Lühidalt öeldes on tegemist filmiga, mida tegelikult ootad ka näha. Maksad ju piletiraha, et näha plahvatusi, paljast naiseihu, kuulirahet ja raudset rusikat kellegi näos - ja nii ongi. Filmi saadab mõnusalt sarkastiline huumor kahe vastandi vahel - kurjategija ja detektiiv, kus nendevaheline suhe on jagatuks kolmeks alustalaks - amet, rass ja vanus. Nende kahe vaheline suhe ja pidev kasvamine annab filmi minimaalse sisu, kuid palju pauku. Sisu on lihtne ja Stallone on mägi, liigagi suur mägi 66-aastase vanaisa kohta. Mul naaber sama vana ja vaevalt liigutab ennast.
Head vaatamist.

Täispikka arvustust saab lugeda siit: http://filmi-maailm.blogspot.com/2013/0 ... conan.html

Igasugune kommentaar filmi kohta on oodatud ning samuti minu parandamine on lubatud ning isegi oodatud.
Suured tänud ja head ööd.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

5/10

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2013, 10:23

Keskpärane. Meenutas pigem mõne enam-vähem vaadatava teleseriaali pilootosa kui kinofilmi. Meeldejäävaimaks osutus just Stallone'i ja Sung Kang'i pidev omavaheline lõõpimine. Sisu polnud küll suurem asi, aga seda natuke korvasid vilumusega tehtud kaklusstseenid. Vanakooli-märulitega mingisugust assotsiatsiooni ei teki ning sellest tingituna ei oma film ka erilist nostalgilist väärtust, kuigi dialoog on vanadele Stallone'i taiestele omaselt teravmeelsevõitu. Walter Hillilt oodanuks kindlasti enamat, aga kuna filmitööstus ei ole vaatajate suhtes b-märulitega helde, siis tuleb leppida ka selle lahjaga, mida pakutakse.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kuul pähe

PostitusPostitas brixxx » 20. Märts 2014, 01:37

Mulle meeldis film, sisu oli suhteliselt sisukas, mida väga palju ei kohta märul filmides. Filmile andis väga palju korealsest detektiiv. Filmi algus meenutas veidi ühte Lee Marvini filmi "The Killers" (1964).

Näitlejale Jason Momoale sobivad sellised külmad ja jõhkrad rollid. Nimelt on minu üks lemmikuid näitlejaid Christian Slater ning viimasel ajal häirib, et ta mängib kõiki rolle nii ühesuguselt, aga samas mängivad enamik näitlejaid kõiki rolle enam vähem samamoodi, ilmselt olen temalt viimasel ajal igavaid filme vaadanud. Eriti kehv oli ulmefilm "Stranded" (2013).

Nagu ma "Expendables 2" teemas kommenteerisin, et minule ei mõju Bruce Willis väga märuli näitlejana. Nüüd ma isegi oskan seda põhjendada. Põhjendus oleks see, et minu jaoks on pigem märuli filmid sellised nagu "Bullet to the Head" (2012), "Until Death" (2007), "Wake of Death" (2004) jne, ehk süngemad ja jõhkramad filmid. Bruce Willisel saab ilmselt ainult "Die Hard" seeria kohta märulfilmid öelda, aga see on siiski leebem ja humoorikam.

Hindeks filmile annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 135 külalist

cron