Hakkaja tüdruk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hakkaja tüdruk

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 16. August 2012, 12:53

Hakkaja tüdruk
Working Girl (1988)

Kena väljanägemisega Tess McGill (Melanie Griffith) ei hooli suuremat oma rõivastest, ent seda enam arvutist, mille taga ta tunneb end nagu kala vees. Kõigele lisaks on Tess iseloomult tõrges. Küllap seepärast ei suuda ta ühelgi töökohal kaua püsida.

Ent siis ühtäkki tundub, et tal veab. Tessist saab sekretär vahenduskontoris, mille juhatajaks on pimestavalt elegantne ning äärmiselt enesekindel ja asjalik Katharine Parker (Sigourney Weaver). Oma tagasihoidlikus ametis näitab Tess üles äriinitsiatiivi, mida ülemus tema eest salajas hakkab ellu viima. Kui siis Katharine ühel päeval suusatades oma jala murrab, saab Tessist tema asetäitja.

Katharine pealekäimisel asub Tess tema juurde elama ja ka oma ülemuse esinduslikke rõivaid kasutama. Ettevõtliku ärinaise rolli täiuslikult sisse elanuna lööb ta Katharinelt üle tolle peigmehe Jack Traineri (Harrison Ford). Mõistagi keeb haiglast naasnud Katharine raevust ja püüab Tessi pulbriks teha.

Ülevaate lisas: brixxx / uLtImAtEcRiTiC

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Hakkaja tüdruk

PostitusPostitas brixxx » 16. August 2012, 14:21

Nagu ma olen aru saanud, siis ei tohi teha seriaalidest ja filmides ümberjutustusi, aga ''Working Girl'' filmitutvustus on muudetud nii põhjalikuks, et midagi muud uut olulist informatsiooni filmist välja ei tulegi.

Kui ma lisasin peale ''Regarding Henry'' veel ''Working Girl'', siis avastasin, et mõlemaid filme on lavastanud sama lavastaja Mike Nichols. ''Working Girl'' oli ka hea film, aga siiski meeldib ''Regarding Henry'' rohkem, kõige rohkem häiris ''Working Girl''is Tess McGill tagasihoidlik hoiak. Filmi algusesse sobis, aga kui ta hakkas oma ideed täide viima, siis oleks võinud ta muutuda enesekindlamaks ja julgemalt rääkima.

Huvitav on see, et Sigourney Weaver satub mulle kogu aeg ette, valin selliseid filme tihti lugu, kus ta mängib, teine näitlejanna on jälle, kes on minu arust Sigourney Weaveriga sarnane Susan Saradon. Mõlemad on head näitlejannad.

Harjumatu oli vaadata filmi, kus ei keskenduta ainult Harrison Fordi tegelaskujule. Eriti hea rolli tegi Joan Cusack.

Hindeks annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist

cron