Titanic

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 11. Jaanuar 2011, 18:39

Endiselt hea. Seekord ei vaadanud peale viimast reklaamipausi edasi, säästsin salvrätikuid. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Kidd » 12. Jaanuar 2011, 13:28

Ma ei häbene öelda, et meistriteos või mitte, tegemist on tõsise nutuse naistekaga, mida ma ei ole suutnud kunagi lõpuni vaadata, kuna langen alati poolepeal igavusest kooma.
Meistriteose poolepealt ei kahtle, et vääris tunnustust (8/10), aga muidu 3/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Garli » 12. Jaanuar 2011, 17:32

Ei ole igav :(
Pigem vaataks hui-teab-mitmendat korda Titanicut kui teist korda Avatari.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Jaanuar 2011, 17:57

Garli kirjutas:Pigem vaataks hui-teab-mitmendat korda Titanicut kui teist korda Avatari.

Selles on sul nüüd küll õigus.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas MNC » 12. Jaanuar 2011, 18:15

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Garli kirjutas:Pigem vaataks hui-teab-mitmendat korda Titanicut kui teist korda Avatari.

Selles on sul nüüd küll õigus.


TRIPELEERIN!
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Jaanuar 2011, 18:33

Eks ma siis rikun ahelat, aga mainin, et Titanic`ut pole ammu uuesti sattunud vaatama, aga Avatari vaatasin küll pärast värske DVD soetamist uuesti ja hankisin isegi Extended versiooni. :P

Pole sellega alustanud, aga lisastseenid andsid muidu üheülbalisele loole midagigi juurde. Eriti algusele.

Aga tulles Titanic`u juurde, siis olen seda vähemalt 4-5 korda näinud. Magama pole kunagi jäänud ja minu arust tegu üsnagi tugeva filmiga. Pole küll teab mis lemmik, aga tehnilisest küljest on küll muljetavaldav ja ka lugu on täiesti talutav. Usun, et 7-8 aastat tagasi meeldis rohkem kui praegu.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 12. Jaanuar 2011, 22:29

Kuigi olen näinud Titanic juba ilmselt mitukümmend korda, on ja jääb see mulle ikkagi väga südamelähedaseks filmiks, alati kui telekast tuleb, siis vaatan seda.

10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 13. Jaanuar 2011, 00:02

Kidd kirjutas:Ma ei häbene öelda, et meistriteos või mitte, tegemist on tõsise nutuse naistekaga, mida ma ei ole suutnud kunagi lõpuni vaadata, kuna langen alati poolepeal igavusest kooma.

No kui poole peal kooma langed, siis oled paljust ilma jäänud. Pool filmi, pooled stseenid nägemata... Minu arust läks lugu järjest paremaks, oli hea build up, mis pidas vastu kuni lõpuni. Ja oli siis hindeks 3 või 8? Suht drastiliselt erinevad numbrid.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Kidd » 13. Jaanuar 2011, 10:21

Pixie kirjutas:
Kidd kirjutas:Ma ei häbene öelda, et meistriteos või mitte, tegemist on tõsise nutuse naistekaga, mida ma ei ole suutnud kunagi lõpuni vaadata, kuna langen alati poolepeal igavusest kooma.

No kui poole peal kooma langed, siis oled paljust ilma jäänud. Pool filmi, pooled stseenid nägemata... Minu arust läks lugu järjest paremaks, oli hea build up, mis pidas vastu kuni lõpuni. Ja oli siis hindeks 3 või 8? Suht drastiliselt erinevad numbrid.


Olen ka lõppu näinud, vähemalt suures osas. Aga üldiselt panen ma filmi/TV käima siis, kui on igav ja kui film ei suuda mu pilku ekraanil hoida, siis ei maksa hea näitleja/kaameratöö jms sittagi. Minu arust muidugi. 8)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas damon » 13. Jaanuar 2011, 15:48

Tegelikult kui mõelda viimase kümne aasta peale siis ega neid filme, mis on nii laialdaselt tuntud/nähtud/kommenteeritud palju ei ole.
Kindel märk maha pandud ja kindlasti mitte negatiivne.

Sai omal ajal isegi Pärnus Rannakinos koos ühe neiuga vaatamas käidud.
Puhtalt kohtingu pärast, toona jäid meelde rohkem kõvad toolid (3h14m) ja vesistav publik, kui hea film.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Titanic

PostitusPostitas kerlitu23 » 03. September 2011, 17:37

100/10 minumeelest parim film üldse.. ja oma oscarite vääriline.. ei tüüta mitte kunagi ära ja alati tuleb lõpus pisar silma
Kasutaja avatar
kerlitu23
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 08. Juuli 2010, 12:38

Re: Titanic

PostitusPostitas Zinera » 03. Jaanuar 2012, 23:09

8,5/10

Aegumatu klassika, mida ma alati esimesel jaanuaril vaatan. Kaasahaarav ja tõsieluline film, kus näitlejatööd on imehead ja norida otseselt millegi kallal ei oskagi...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Titanic

PostitusPostitas Rasmus » 18. Märts 2012, 14:11

Üks parimaid filme üldse. See tänapäeva osa sealt on natuke jama, aga laevapealne tegevus on väga äge ja kaasahaarav. Igavaks ei lähe kordagi.
Tahaks küll teada, mis ma sellest filmist arvaks, kui ma seda praegu esimest korda näeks. Sest umbes kümnekordne vaatamine on asja ära rikkunud.

10/10.

EDIT: Muutsin hinnet veidi paremaks :)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Titanic

PostitusPostitas P2ppin » 18. Märts 2012, 15:12

Polegi õnneks seda +-10 aastat vaadanud. Tuleb see bluray release ära oodata ja saab maksimaalse elamuse (kino ka vist tuleb uuesti, aga sinna vaatama ei soovi minna).
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Titanic

PostitusPostitas Pixie » 08. Aprill 2012, 09:50

Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 240 külalist