Titanic

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Titanic

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Titanic
Titanic (1997)

Järjekordne Titanicu teemaline film, mis pälvis sedapuhku 11 Oscarit.
Tegemist on suurejoonelise ja tundeküllase armastuslooga, mis pälvis kinosõprade tähelepanu terves maailmas.
Kaasa teevad paljud nüüdisaja staarid nagu Leonardo DiCaprio ja Kate Winslet. Muusika on filmile andnud Celine Dion, lauluga "My Heart Will Go On"
Loo keskmeks on kahe noore, Rose`i (Kate Winslet) ja Jacki (Leonardo DiCaprio) armastuslugu. Noored, keda lahutab klassivahe, leiavad üksteise südamed uppumatuks peetud Titanicu esimese reisi ajal. Asjade käiku aga muudab Titanicu kokkupõrge jäämäega..

Ülevaate lisas: Kaido

Loe täielikku tutvustust siit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas athen » 07. Märts 2005, 20:25

See on film mille peale langevad pisikesed tüdrukud hordide kaupa. Oma aja kohta kindlasti väga suurejooneline teos. Story südamelähedame ja kaasakiskuv, Kate Winsleti osa üsna hea, kuid Leonardo Di Caprio oma teatud oskamatuses ja labasuses.
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas xR » 15. Märts 2005, 10:12

Üks minu lemmik film.
Pisar tuleb alati silma filmi lõpus
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Forzelius » 08. Juuni 2005, 09:16

näinud umbes viis korda, äa tüütab lõpuks
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 08. Juuni 2005, 11:21

Ja huvitav küll, mul on see film ikka veel vaatamata. Ei olnud tahtmist vaadata tookord kui kinodes hakkas jooksma, ja pole ka neil kordadel vaadanud, kust telekast näidatud. Ju siis ei tõmba eriti.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Taavi » 09. Juuni 2005, 00:24

See ei ole väga igav. Ilma mõradeta, nagu ajakirjanikud tihti selle kohta ütlevad. Eks ta enda Oscarid suure eelarve ja veel suurema menu pärast sai, aga vaadata tasuks siiski. Ise olen mingi 2-3 korda ehk näind. Efektiivselt on tehtud ... laevahukk ja asjad.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 09. Juuni 2005, 11:56

Jama, aga lahe laeva uppumine.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas ettena » 19. Detsember 2005, 18:37

Kõik räägivad koguaeg, et nii jama film jne. et nii palju nähtud jne. aga ärge vaadake siis nii palju, kui ära tüütab :roll: mulle endale meeldib see film...
Hea film on...
Nutnud olen ma selle ajal ühe korra... see oli, siis kui ma seda filmi teist korda nägin...
Tegelikult olen ma Titanicut üle 20 korra kindlasti näinud, sest ma lindistasin selle kunagi ja vaatasin seda iga päev...
Siis viskas kopa ette, aga mingi aasta aega umbes ei vaadanud ja siis jälle meeldis :lol: :wink:
ettena
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 70
Liitunud: 08. Detsember 2005, 23:44

PostitusPostitas k2w » 19. Detsember 2005, 19:09

Tõsi ta on, et mitmekordne filmivaatamine rikub enamikel juhtudel elamuse. Titanic oli küll hea film, mäletan isegi, kui neid mitmeid-mitmeid aastaid tagasi sai paar pisarat ka siis "valatud", aga tegelikult on ta ju niivõrd üle haibitud. Tee mis tahad, vaata kuidas tahad, 11 Oscarit ta ei vääri.
Kasutaja avatar
k2w
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 17. Detsember 2005, 01:08

PostitusPostitas Kaisukaru » 23. Detsember 2005, 19:41

Eks mindki tüütab see juba varsti ära, aga lahe film on ta küll. Ühele minu sõbrale meeldib see jubedalt, lemmikfilm...Ei saa aru kuidas ta saab seda nii mitu korda vaadata :shock:
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Margus Kiis » 22. Jaanuar 2006, 02:36

See on film suurtest laevamudelitest ja mis nendega teha saab. Kogu see nn. draamaosa oli puhas jura, täis lapsusi ja ajaloolisi fopaasid (Picasso "Avingoni neiud" Titanicul -- tule taevas appi -- see istus Picasso ateljee riiulil ja ainult lähemad sõbrad teadsid sellest). Winslet ja DiCaprio mängisid lausa üllatavalt halvasti, teistest rääkimata. Igatahes kogu see nende armujant oli ikka väga piinlik.
Katastroof päris hästi filmitud-lavastatud. Rauaga Cameron mängida oskab.

Kogu see raske rahaga kinni taotud haip selle filmi ümber ajab siiani öökima. Riina Sildose hääl õhkamas: "Ja uppujate suust tuli hingeauru..."
Brrrrrrrrrrrr
KÃĩik pole kuld mis hiilgab, kÃĩik pole s..t mis haiseb.
Margus Kiis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 02:55
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Girl17 » 27. Veebruar 2006, 13:09

Hea film on... :)
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Veebruar 2006, 14:58

Üks parimaid filme filmiajaloos. Minu meelest ta väärib küll 11 Oscarit, keegi mainis juba midagi sellist. Näitlejatöö oli hea, eriti Kate Winslet'i ja Leonardo DiCaprio oma. Suhete, enne katastroofi toimunutega üle ei pingutatud. Parimaks osaks on see koht, kus hakkab uppuma. Tõepoolest, rabav vaatepilt, eriti kui murdus pooleks.
Üks headest filmidest, mida vaataks uuesti ja uuesti.
ja minu meelest seda näidatakse kord aastas, enamasti jõuludel või uue aasta alguses/vana aasta lõpus. Ärge nurisege nüüd. :D
9/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LadyBug » 05. Mai 2006, 22:44

Kohutavalt hea film.
lõpp on tõeliselt kurb
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Weirdo » 16. Juuni 2006, 10:47

Ehh....filmiklassika :P
Seda on inimesed vist küll kõige rohkem näinud ja seetõttu ka ära tüüdanud. Telekas näidatakse ka vähemalt üks kord aastas.

Suurejooneline ja hea film. Pole ühtki halba sõna öelda. Ka mitte näitlejatööde kohta.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist

cron