Viimane kuul

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Viimane kuul

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. August 2012, 12:26

Viimane kuul
One in the Chamber (2012)

Ameerikast Ida-Euroopasse pagenud palgamõrtsukas Ray Carver (Cuba Gooding Jr.) töötab Suverovite maffia heaks. Kui üks tema tööotsadest ebaõnnestub, palkavad Mikhail ja Bobby Suverov Venemaalt pärit kurikuulsa Aleksey Andreevi (Dolph Lundgren) Ray asemel rivaalgängi tapma. Algab tõeline maffiasõda, millest vaid vähesed eluga pääsevad...

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kuul rauas

PostitusPostitas Rasmus » 04. November 2012, 13:46

Cuba Gooding Jr ja Dolph Lundgren olid peaosades palgamõrvareid kehastades väga ägedad. Dolphi puhul see mingi eriline üllatus pole, kuna actionfilmides mängimine on talle suhteliselt igapäevane töö, aga Cubat olen enne näinud pigem komöödiates. Claudia Bassolsi kehastatud Janice'i vajalikkusest ma täpselt aru ei saanud - miks oleks Ray teda kaitsma pidanud? Häiris veel tegelikult ka see, et kõik tegelased rääkisid omavahel inglise keeles, kuigi tegevus toimus Tšehhis ja minu teada on neil seal täitsa oma keel olemas. :pööritus:

Aga tore film ja 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kuul rauas

PostitusPostitas damon » 14. November 2012, 10:56

Goodingu nägemine sellises action-filmis oli tõesti harjumatu ja ega ta just väga särav selles rollis olnud.
Dolph oli täiesti oma sõiduvees ja mängis päris stiilselt rolli.

Idee Prahas tegutsevast neegrist palgamõrvarist on idiootne - kuna neegrid on ikka Ida-Euroopas silmatorkavad tegelased.
Ning see häiris esimestest minutites kuni lõpuni välja.

Filmi jooksul mõtlesin pidevalt, et tegu on low-budget filmiga nagu straight to dvd - kontrollimisel selgus, et mu sisetundel oli õigus.

Halb ei olnud aga midagi säravat kah mitte.

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 136 külalist