Pilveatlas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas henrim » 19. Detsember 2012, 15:07

Watched it. It made me cry like a baby, and think like an old man. It energized me greatly, and reminded me how we're all on the hero's journey.

When somebody asks, "how the movie was?" My answer would be simple: "The movie --Cloud Atlas-- told a story about some hard essences of life."

So, you think you have some experience in life, too? Then this movie will touch you deeply. Go watch it and think about your life (consciously)!

H
henrim
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 19. Detsember 2012, 15:03

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas Ralf » 20. Detsember 2012, 01:31

^

Vaatasin seda. See pani mind nutma nagu laps, ja arvan nagu vana mees. See pingestatud mind väga, ja tuletas mulle meelde, kuidas me kõik kangelase teekond.

Kui keegi küsib, "kuidas film oli?" Minu vastus oleks lihtne: "movie - Cloud Atlas - jutustas mõned kõvad essentsid elu."

Niisiis, sa arvad, et on mõningaid kogemusi elu, liiga? Siis see film sind puudutada sügavalt. Mine vaata seda ja mõtle oma elu (teadlikult)!

H
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Detsember 2012, 01:39

Aitäh sulle, Ralf! (Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas rauls » 07. Jaanuar 2013, 00:13

Mulle meeldis. Ma ei ajanud filmi vaadates taga mingisugust suurt sõnumit või ambitsioonikust, vaid lihtsalt huviga jälgisin seda müstilist erinevate lugude kompotti. Enda lemmikuks oli 2012. aastal aset leidev koomiline lugu, kus Jim Broadbent üritas vanadekodust põgeneda ("I know, I know" Mr. Meeks oli lahe). Film pani nii mõneski kohas arusaamatult käsi laiutama ja võibolla sisaldas liialt seosetut kremplit, kuid mind võlus muljet avaldav vaatemäng. Visuaal oli äärmiselt kena ja üldse kogu atmosfäär kuidagi hurmav. Tegelt ma ei kurda sisu üle, täitsa põnev oli. Ei osanud küll ette näha, mis järgmisena toimuma hakkab, pinget oli palju. Ja toimus kõvasti, nii et see ligi 3 tundi möödus suht kiirelt. Muusika oli ka igati hea. Tom Hanks meeldis, eriti õnnestunud olid tema mängitud halvad tegelased. Berry, Broadbent, Weaving ja teised kandvamaid rolle teinud näitlejad olid ka tasemel. Filmis oli palju huvitavaid ja värvikaid karaktereid (näiteks Hanksi mängitud kuri kirjanik).

Ma küll totaalses vaimustuses pole, aga muljet avaldas küll.

8/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas Rain » 09. Veebruar 2013, 12:57

Hmm, jah... Oli, mis ta olla tahtis, aga lõppkokkuvõttes ütlen siiski, et polnud sel viga midagi. Kohati oli see tõesti natu lääge, aga ei puudunud ka positiivseid külgi. Filmi tagamõttele ma eriti ei keskendunud, lihtsalt tuimalt jälgisin lugude kulgu ja enamjaolt ikka oli, mida jälgida. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas Pixie » 20. Aprill 2013, 15:02

Õigel ajal jäi Cloud Atlas kinos nägemata ja nüüd olin mitu kuud vaatamist edasi lükanud, sest kolme tunni pikkust filmi ei hakka lihtsalt niisama vaatama. Liiga hilisel ajal vaadates kipun ära väsima ja veel halvem oleks see, kui midagi vahele tuleks ja peaksin vaatamist jätkama mõnel teisel päeval. Tore on, et asja lõpuks käsile võtsin. :) Tegemist on suurejoonelise, mõtlemapaneva, samaaegselt ilusa ja kurva teosega. Täielikust kodujooksust jäi kahjuks miskit puudu, kuid aeg möödus väga kiiresti sellest hoolimata.

Lugude ja tegelaste rohkus sundis eriti hoolikalt jälgima ekraanil toimuvat, olin valmis tekkivate seoste pingsaks jälgimiseks ning ei tahtnud olulisi detaile maha magada. Nagu teisedki, nägin alles lõputiitrite ajal, kui palju erinevaid tegelasi näitlejad mängisid. Suur kummardus neile ja jumestuskunstnikele või kes iganes ümberkehastumise visuaalse poole eest vastutasid. Lemmiklood olid need, mis leidsid aset tulevikus, hea meelega vaataks nendeteemalisi eraldiseisvaid filme.

9-/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Pilveatlas

PostitusPostitas brixxx » 04. August 2013, 02:28

'Cload Atlas' on ilmselt hetkel ainuke film, kus mul selline filmi kulg meeldib. Ma olen sellest filmist lausa vaimustuses, polegi ammu olnud, isegi nendest filmidest ei olnud ma vaimustusest mida pean ka väga headeks filmideks 'Best Offer' ja 'Pacific Rim'.

Selles filmis on nii palju detaile, et ei oskagi milleski kommentaari kirjutamist alustada. Üks huvitav asi jäi silma, et enamus lood olid üksteisega seotud, aga u kaks või kolm tundusid küll üksiku loona. Muideks kui Tom Hanks mängis kiilakat kirjanikku meenutas ta John Travoltat 'From Paris with Love'. Kõik näitlejad tegid väga häid rolle, eriti Tom Hanks. Lood olid väga huvitavad ja unikaalsed, kõik meeldisid. Huvitav oli see, kuidas välja toodi peatükkide lõpud ehk kriitilise olukorra lõppu. Vaatajal anti aegajalt veidi puhkamise aega, kui läks jälle pingeliseks. See on lähiajal kindlasti olnud kõige nauditavam film.

Hindeks 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 103 külalist

cron