Pikkade varjude maja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Pikkade varjude maja

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuli 2012, 02:55

Pikkade varjude maja
House of the Long Shadows (1983)

Noor kirjanik Kenneth Magee (Desi Arnaz Jr.) veab 20 000 dollari peale kihla, et ta suudab ühe ööpäeva jooksul kirjutada klassikalise novelli. Et inspiratsiooni koguda, läheb ta üksikusse ja tühja mõisa, kus keegi teda segada ei saa. Peagi selgub aga tõsiasi, et häärber pole sugugi nii tühi ja peidab endas süngeid saladusi.

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Pikkade varjude maja

PostitusPostitas Rasmus » 28. August 2012, 09:17

Sellisest castist kuuldes kukkusin pikali ja pikali olen ma veel ka praegu. Horrorlegendide nelikust on mu isiklik lemmik härra Vincent Price, Lee ja Cushing on üsna ühel pulgal ja Carradine siis neist viimane. Plussiks oli kindlasti see, et erinevalt näiteks ekspendabiilide filmist (võrdlus on täitsa kohane, sest sealgi on cast põhiline osa) ei visatud kõiki nelja korraga vaataja ette, vaid lasti neil ükshaaval ilmuda, mis muutis selle "ohhoo" efekti veelgi tugevamaks. Tegelaste ekraaniaja jaotus oli ka üpris võrdne. (Y)

Nii, nüüd siis filmist endast. Storyline oli üsna tavaline - keegi läheb kuskile üksikusse mõisa ja avastab, et see ei olegi nii üksik... Kasutades LFT sõnu on tegemist originaalselt mõjuva filmiga, milles ei ole mitte midagi originaalset. Filmi üldmuljet parandasid ka twistid lõpus - täpsemalt oli neid kolm tükki. Mõned näitlejatööd jätsid küll soovida (Desi Arnaz Jr'i ja Julie Peasgoodi omad põhiliselt), kuid horrorfänni jaoks kindel must-see tänu Price'i, Lee, Cushingu JA Carradine'i osalusele.

7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 103 külalist

cron