Lapsega sõbrad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lapsega sõbrad

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2012, 15:04

Lapsega sõbrad
Friends with Kids (2011)

Jason (Adam Scott) ja Julie (Jennifer Westfeldt) on kauaaegsed parimad sõbrad, kel pole teineteise vastu mingeid tundeid. Mõlemad soovivad saada last, kuid kardavad selle nimel kellegagi suhtesse astuda, tundes muret romantika ja armastuse kohese hääbumise pärast. Selle pärast otsustavad nad koos ühise lapse saada ning samas sõpradeks jääda.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lapsega sõbrad

PostitusPostitas JazZ- » 02. Juuli 2018, 15:27

Keegi oleks võinud mulle varem öelda, et 2011. aastal tuli lisaks "Bridesmaidsile" veel üks praktiliselt sama cast'iga film välja, olgugi et selle pealkiri on nii eemaletõukav, et oluliselt varem ma seda nagunii vaadanud ei oleks. Vihjeks kõikidele maailma turundusmeeskondadele: sõna "laps" ei mõju KUNAGI kutsuvalt. Tekitab lihtsalt ebameeldiva kujutluspildi räpasest putru loopivast jõnglasest, kelle näitlemisoskus on nii kohutav, et isegi eelkirjeldatud tegevus usutavalt ei mõju. Õnneks oli rõhk siiski rohkem pealkirja teisel sõnal ja filmi alguses ei erinenud peategelaste suhtumine laste osas minu omast isegi kuigi palju. Kahju, et see kestma ei jäänud!

Eks filmi põhitrumbid olid põhiliselt sümpaatse cast'i taskutes - tegelikult ihkaksin näha Kristen Wiigi ja Jon Hammi duot kõrvaltegelaste asemel vahel ka peaosas, aga seda ilmselt ei juhtu, kuna vähemalt Hammi komöödiakarakterite nišš on selline lõbus douchebag, kes naljalt juba peaosalise kingadesse ei koperda. "Friends with Kidsi" lavastanud, kirjutanud ja peaosas üles astunud Jennifer Westfeldti suhtes tunnen ma umbes samasugust viha nagu Zinera tavaliselt poole SNKT osalejaskonna suhtes - KES TA ON? Miks ta peaosa mängib, kui ma teda kunagi varem kuskil näinud pole, samas kui ülejäänud TUNTUD näod on kõrvaltegelaste rollidesse surutud? HIRMUS.

Kuigi süžee otseselt millegagi ei üllata, ma seda väga pahaks ei pane, sest romcom'idel ongi teekond olulisem kui sihtmärk, aga tahaksin kõikidele tulevastele stsenaristidele teada anda, et sedasorti "me niisama sõbrad VÕI TEGELT..." filmides saavad osapooled oma tunnetest hea tava kohaselt enne lõpuminuteid aru. Kuna Jason ja Julie väitsid terve filmi, et nende armastus on täiesti platooniline, jäin ma seda lõpuks uskuma ja seega mõjus see viimaste minutite
Spoiler :
Pilt

VÄGA ebamugavalt.

5/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron