Elavate surnute öö 3D: taaselustamine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Elavate surnute öö 3D: taaselustamine

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2012, 00:32

Elavate surnute öö 3D: taaselustamine
Night of the Living Dead 3D: Re-Animation (2012)

Matusekorraldaja Gerald Tovar Jr. (Andrew Divoff) pärib perelt surnukuuri. Saja tuhastamata laibaga juhtub aga eksitus ning need satuvad kokku mürgiste meditsiinijäätmetega. Surnud ärkavad ellu ja Gerald peab koos oma noorema venna Haroldiga (Jeffrey Combs) neile vastu astuma.

Tegu on filmi "Elavate surnute öö 3D" järjega.

Ülevaate lisas: Rasmus

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Elavate surnute öö 3D: Taaselustamine

PostitusPostitas Rasmus » 26. Jaanuar 2013, 20:44

Olen veidi segaduses... Ootasin filmi sellest, kuidas Wishmaster ja Taaselustaja koos zombisid maha notivad, mida on sellise postriga filmilt minu meelest täiesti arusaadav oodata, aga ei teagi nüüd täpselt, mida ma selle asemel sain.
Spoiler :
Pilt

Kohati oli päris pingeline, sest oli tunda, nagu see outbreak oleks kohe tulemas, aga kui film oli lõpusirgele jõudnud ja zombie apocalypse'i ei kuskil, siis kadus see ootus ka ära. Siiski võib mõne päris hästi teostatud koha ja zombide üsna asjaliku väljanägemise eest 4/10 anda. Combs mängis küll üle, nagu tal tihti kombeks, aga Divoff tuli hullunud Gerald Tovari kehastamisega hästi toime.

EDIT: Sain nüüd juhuslikult teada, et tegu on 2006. aasta "Elavate surnute öö 3D" prequeliga. See seletab veidi, miks midagi ei toimunud, aga minu suhtumist sellesse filmi ei muuda.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist