8 miili

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Cochrane » 28. August 2005, 20:45

Kuigi ma pole räpifänn, oli selle filmi juures siiski kõige rohkem meeldinud osaks just lõpus olev räpivõistlus. Aga muidu usun, et Eminem suutis nii mõnegi skeptiku suu kinni panna, sest näitlejatöö ei olnud tegelikult halb. Aga film lihtsalt ei meeldinud eriti.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas polix » 16. Oktoober 2005, 13:56

väga hia film!!
polix
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 16. Oktoober 2005, 13:50

PostitusPostitas Meteora » 19. Oktoober 2005, 15:45

Täiega lahe film oli IMO, ma ei teadnudki, et Eminem nii hästi näidelda oskab.. :P
Kasutaja avatar
Meteora
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 25
Liitunud: 19. Oktoober 2005, 15:36
Asukoht: Somewhere I Belong

PostitusPostitas Thuomas » 11. November 2005, 15:53

Eminemilt väga tubli töö...Respect...müts maha
Kasutaja avatar
Thuomas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 43
Liitunud: 08. November 2005, 18:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Konkskäpp » 11. November 2005, 23:51

Mulle meeldis, olin meeldivalt üllatunud. Eminem mängis tõesti hästi. Tahaks ka tulevat 50 Centi filmi näha.
Konkskäpp
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 11. November 2005, 23:40
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Mannukas00 » 27. November 2005, 15:02

Mingi Poiste LEMMIK.
Eminem Oli seal Ikkagi Ju!
Ei Hea Film OLI:!
Mannukas00
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 26
Liitunud: 14. November 2005, 18:13
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Tyrkiis » 28. Detsember 2005, 22:31

Eminemi näitlemisoskus tõesti üllatas. See mis seal filmis toimus oligi vist umbes sama, milline tema elu oli. See agulielu ja mc battle'id.
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas miu » 28. Detsember 2005, 22:34

üsna pointless mujaoks, aga üllatas tõesti eminömmi näitlemisoskus. räpp on väkk..
Kasutaja avatar
miu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 27. Detsember 2005, 16:15
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Girl17 » 25. Märts 2006, 12:56

väga hea film, lahe!!:D
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas meinteil » 25. Märts 2006, 17:44

noh ma olen vist ainus siin kes laimab seda filmi ja eminemi näitlemisoskust.
no vabandust väga aga nii fake`likku näitlemist pole ma veel enne kohanud. tõsiselt võlts lihtsalt! nii ebausutav näitlemine.absoluutselt kohe ei meeldinud!
ja film iseenest ka ei istunud. mitte räpimusa pärast vaid üleüldse.
ei meeldinud absoluutselt!
1/10
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

PostitusPostitas Weirdo » 22. Mai 2006, 16:58

Väga viga polnudki. Ja ei imesta ka miks see nii väga noortele peale läheb. Eminem on näitlejana täitsa hea.
Siiski pole sellelaadsed filmid päris minu maitse. Mingi getovärk, juhuseks ja kaklemine pole lihtsalt asjad, mille näitamine mind vaimustaks. Mulle ka räpp ei meeldi, aga see ei mõjuta mu arvamust filmist.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Ralf » 07. Juuli 2006, 23:43

Peale Eminemi, kes ootusi ületavalt hästi mängis, tegi kaasa ka Kim Basinger, kelle oskused ei paistagi kunagi vananevat.
Kuigi filmis otseselt ei olnud mingit suuremat stoorit, va. noore räppari püüdlused suurde muusikamaailma pääseda, oli "8 Mile" nii draamana kui väikese räpikuulamisena igati korralik film. Curtis Hanson muidugi ei vedanud alt.

Kui minule, kes ma ei ole sugugi eriline räpikuulaja, film üsnagi meeldis, siis ei oskagi ette kujutada, mis mulje räpisõbrale ja Eminemi austajale võis film jätta.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 22. Juuli 2006, 01:40

Eminem mängis üle ootuste, kuigi ta ju kehastas iseennast, mis ei ütle minu silmis väga palju. Kim Basinger oli samas väga hea. Räpp muusikana mulle üldreeglina ei meeldi, kuid Ocari võitnud lugu on täiesti kuulatav. Selline geto jne, eriti ei istu, kuid draama oli hästi õnnestunud. Ma ootasin millegipärast filmist midagi suurejoonelisemat, kuid see oli kõigest lõik Eminemi elust, sissejuhatus tema karjäärile, nii et kui ta kunagi tahaks, saaks ta kindlasti järgmise peatüki oma elust ekraanile tuua, kuigi see enam nii hea ilmselt ei oleks.
Filmi tipphetked minu silmis olid lõpus, viimasel räpivõistlusel. Need riimid, mis seal kõlasid, olid väga osavad. Samuti ka mõned Eminemi tülid oma emaga, siis kui nad eriti riidu läksid ja Gregi lahkumine.
Muidu soovitan vaadata küll, eriti räpihuvilistel (kes kõik on ilmselt seda juba teinud).

P.S.: Eesti keeles tõlgitakse filmi pealkiri "8 miili", vähemalt oli nii saatekavas.

Hinnang: 7/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Forzelius » 22. Juuli 2006, 10:16

Peata Ratsanik kirjutas:Eminem mängis üle ootuste, kuigi ta ju kehastas iseennast, mis ei ütle minu silmis väga palju. Kim Basinger oli samas väga hea. Räpp muusikana mulle üldreeglina ei meeldi, kuid Ocari võitnud lugu on täiesti kuulatav. Selline geto jne, eriti ei istu, kuid draama oli hästi õnnestunud. Ma ootasin millegipärast filmist midagi suurejoonelisemat, kuid see oli kõigest lõik Eminemi elust, sissejuhatus tema karjäärile, nii et kui ta kunagi tahaks, saaks ta kindlasti järgmise peatüki oma elust ekraanile tuua, kuigi see enam nii hea ilmselt ei oleks.
Filmi tipphetked minu silmis olid lõpus, viimasel räpivõistlusel. Need riimid, mis seal kõlasid, olid väga osavad. Samuti ka mõned Eminemi tülid oma emaga, siis kui nad eriti riidu läksid ja Gregi lahkumine.
Muidu soovitan vaadata küll, eriti räpihuvilistel (kes kõik on ilmselt seda juba teinud).

P.S.: Eesti keeles tõlgitakse filmi pealkiri "8 miili", vähemalt oli nii saatekavas.


Aga nii ju ongi...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 22. Juuli 2006, 14:13

Siin foorumis on jah, panin tähele, aga kui sa "Filmid" alt lähed, mitte ei vaata foorumist, siis on "8 Mile".
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 155 külalist