Maja tänava lõpus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Maja tänava lõpus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. Juuni 2012, 13:32

Maja tänava lõpus
House at the End of the Street (2012)

Ema ja tütar kolivad uude linna, asudes elama maja kõrvale, kus üks noor tüdruk oma vanemad mõrvas. Kui tütar sõbruneb naabermaja õuduse üle elanud vennaga, avastab ta, et lugu pole kaugeltki veel lõppenud.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Maja tänava lõpus

PostitusPostitas LynxHunter789 » 17. Juuni 2013, 02:05

Sain nüüd filmi vaadatud ja pean ütlema, et oli üllatavalt hea. Arvasin, et tuleb jälle mingisugune tavaline Ameerika õudukas, aga ei olnud nii ja filmi lõpp suutis samuti üllatada.
Spoiler :
Selles mõttes, et kuidas see ema surma ei saanud. See hull lõi talle suure noa kõhtu, aga tema suutis veel jalge peal seista ja tütre päästa. Lisaks ka see, et miks põrgu päralt see politseinik abijõude ei kutsunud. Ei taha uskuda, et ükski politseinik niimoodi teeks nagu tema seal filmis, aga okei saan aru. Film oleks kiiremini lõppenud selle tõttu. See õe teema oli huvitav. Lõpuks tuli välja, et õde ammu surnud ja ta hoidis hoopis mingit suvalist tüdrukut seal oma õe pähe.
Kokkuvõttes oli hea õudukas.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Maja tänava lõpus

PostitusPostitas Rasmus » 10. Oktoober 2014, 15:07

Ma ei teadnud filmist enne selle vaatamist peaaegu mitte midagi ning tõenäoliselt tuli see päris tugevalt kasuks. Olin postri järgi arvanud, et tegu on mingit sorti home invasioniga, aga tegelikult hoopis teist tüüpi film.
Spoiler :
Alguses poleks küll kuidagi osanud ära arvata, et Max Therioti tegelasel sellised kalduvused olla võivad. Samas on ta ju Norman Batesi vend, nii et oleks äkki võinud midagi eeldada...
Häiris tugevalt, et Theriot ise twisti ära ütles ("mu õde suri sel päeval kiikudes"), tema tasemel psühhopaat poleks tohtinud seda ise teadagi. Oleks palju arusaadavam olnud, kui ta oleks võõraid tüdrukuid kinni hoidnud siiralt uskudes, et tegu ongi tema õega.
Veel segas mind see, et ema jäeti ellu. Järge ju niikuinii ei tehta, teda poleks olnud absoluutselt vaja elusana hoida. J-Law oleks suutnud end ise ka päästa.

Aga üldiselt mulle meeldib, kui film paneb mind hoolima mõnest tegelasest, kellest tegelikult üldsegi hoolima ei peaks.

7/10

#octoberhorrorchallenge
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron