Alex Cross

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Alex Cross

PostitusPostitas Rain » 26. Juuni 2012, 17:26

Alex Cross
Alex Cross (2012)

Pärast seda, kui detektiiv Alex Crossi (Tyler Perry) abikaasa mõrvatakse, vannub ta kättemaksu ning ihkab mõrvarit üles leida, isegi, kui see jääks tema viimaseks teoks. Kuid mida kaugemale Crossi otsingud ulatuvad, seda enam asitõendeid hakkavad päevavalgusele ilmnema.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Alex Cross

PostitusPostitas Ralf » 08. Detsember 2012, 14:31

Mul on paratamatu soft spot selliste nigelate sarimõrvarijahifilmide suhtes ja seegi polnud erand, kuigi selgemast selgem oli, et stsenarist sõi kirjutamise ajal hommikusöögiks viskit ("Do you like nature?" - "Human nature") ja režissöör... kuidas see võimalik on, et Cohen sellega nii oskamatult ümber käis? Ainuüksi see lõpupoole toimunud plahvatus on üks kõige kehvemaid üle tüki aja - meeletult halb eriefekt. Eks filmi tõmbenumber minu jaoks oligi vist Matthew Fox'i mängitud psühhopaat. Tyler Perry bias mul puudub, pole ühtegi tema kirjutatud/lavastatud filmi näinud ega tunne tema vastu mingit vastumeelt. Ega ta just suurepärane näitleja ei ole, see on selge, aga Crossina ta mind ei häirinud.
Keskpärane.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Alex Cross

PostitusPostitas LynxHunter789 » 07. Mai 2014, 17:06

Sai ka ära vaadatud tänu TV3- le, kes seda esmaspäeva õhtul näitas. Kuidagi üldse ei sobinud need asjad seal filmis kokku. Peategelane nägi selline möku välja kuidagi ja kuidagi väga ebausutav tundus see, et ta pahalasest jagu sai.
Parim oligi Fox-i poolt kehastatud psühhopaat, kes mõjus vägagi usatavalt erinevalt siis peategelasest. Eriefektid olid tõesti halvad. Nagu mõnes b-kategooria filmis. Selline tugev 6/10.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist

cron