Koiduratsanik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Koiduratsanik

PostitusPostitas Rain » 19. Juuni 2012, 23:47

Koiduratsanik
Dawn Rider (2012)

Päev pärast John Masoni koju saabumist tapetakse tema isa, peale mida vannub poeg kättemaksu enda isa mõrvarile.

Ülevaate lisas: brixxx

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Koiduratsanik

PostitusPostitas brixxx » 21. Juuni 2012, 15:57

Vaatasin selle filmi pühapäeval ära. Huvitav film oli, mulle üldiselt eriti vesternid ei meeldi, aga see on üks kahest vesterni filmist, mis mulle meeldib, kõige lemmikum vesterni film on ''Tombstone''.

Filmi tegi huvitavaks jälgitavaks Christian Slater, pean ütlema, et hetkel lemmiknäitleja on Christian Slater. Hakkasin seda filmi vaatama kuna mängis seal Donald Sutherland ning tema roll oli ka hästi mängitud ja huvitav jälgida ning varsti tahaks kindlasti vaadata teist filmi, kus mängivad Donald Sutherland ja Christian Slater ''Assassin's Bullet'', see tundub huvitavam film ja mulle sobivama žanriga film kui ''Dawn Rider''.

Suht tüüpilise sisuga vesterni filmiga oli tegu. Mulle tekitavad selliseid vesterni filme vaadates mõtte, kas tõesti Mehhikos või kus need põhilised tegevused toimuvad, kas seal on tõesti nii ohtlik, et kogu aeg käivad mingid jõugud linna või küla rüüstamas ning sealne elu tundub suht igav ka.

Veidi rohkem oleks võinud ka olla Donald Suthelandi tegelaskuju tegevuses olla, veidige häiris, et filmi keskpaigas oli ta kadunud või oleks võinud anda Christian Slater tegelaskuju, kuidagi keskpaigas mõista, et Donald Sutherland tegelaskujuga on nad kokku leppinud ning aitab teda kättemaksuga, kuidagi ilmus liiga ootamatult.

Huvitav, miks vesterni filmid on kõik ühesugused, miks need ei võiks olla romantilised või komöödiad ka mõned. Või on kindlalt määratud, et vesterni žanriga filmides, tuleb alati jõuk linna või külla rahvast terroriseerima.

Hindeks annan 8/10 kui võrrelda vesterni filme.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Koiduratsanik

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuni 2012, 16:17

brixxx kirjutas:

Katsu filmide lisamisel olla tähelepanelikum. Kontrolli näitlejate nimede kirjapilt üle. Pooled olid valesti kirjutatud (copy paste on muide lollikindel funktsioon).
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist

cron