Willy Wonka ja šokolaadivabrik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Willy Wonka ja šokolaadivabrik

PostitusPostitas Cochrane » 13. Juuni 2005, 10:49

Willy Wonka ja šokolaadivabrik
Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971)

Kusagil siin maailmas asub üks väike linnake, kus loendamatud lapsed, nagu ka mujal, maiustustest unistavad. Üks neist lastest on Charlie (Peter Ostrum), kelle vanemad on vaesed ja kes saab šokolaadi vaid korra aastas, oma sünnipäevaks. Ehk oleks Charlie sellega juba ammu leppinud, kuid see on raske, kui elad maailma suurima šokolaadivabriku vastas, mis kuulub Willy Wonkale (Gene Wilder). Ühel päeval ilmub ajalehes kuulutus, et Willy Wonka on peitnud viis kuldset piletit šokolaadipakkidesse. Nende piletite leidjad tohivad terve päeva veeta Willy vabrikus ja neid varustatakse terve elu šokolaadiga. Oma viimaste säästude eest ostab Charlie vanaisa (Jack Albertson) talle tahvli Wonka šokolaadi...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas ringooo » 24. Detsember 2005, 23:35

Sai lõpus Charlie and the chocolate factory vana osa ka ära vaadata.
Võib üelda ikka,et filmikunst areneb koguaeg.
Chocolate factory oli vanas filmis täitsa naerma ajav võrreldes uue versiooniga.
Aga eks ajad muutuvad.
Samuti mulle ei meeldinud Oompa-Loompade laulud mis olid aeglased ja venuvad.
Aga selle aja kohta isegi päris hea film võib üelda.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas LadyBug » 05. Mai 2006, 22:15

ringooo kirjutas:Sai lõpus Charlie and the chocolate factory vana osa ka ära vaadata.
Võib üelda ikka,et filmikunst areneb koguaeg.
Chocolate factory oli vanas filmis täitsa naerma ajav võrreldes uue versiooniga.
Aga eks ajad muutuvad.
Samuti mulle ei meeldinud Oompa-Loompade laulud mis olid aeglased ja venuvad.
Aga selle aja kohta isegi päris hea film võib üelda.



ma kl pidevalt naersin:P
ilus värviline oli kõik:P
ja ompa lompade laulud mulle meeldisid..
tantsud ka:P
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Kickflick » 06. Oktoober 2010, 14:35

Ma poleks vist eluseeses seda vaadanud, aga kuna filmil on koht raamatus "1001 filmi...", otsustasin siiski uudishimust vaadata. Põhimõtteliselt oli väga tore lastefilm, ütleks isegi, et üks parimatest, mis kunagi tehtud on. Nalja sai kõvasti, nii lapsed kui ka täiskasvanud mängisid hästi ja laulud täiendasid ka. Originaal on selgelt remake'ist üle. Ainult Johnny Depp oma veidriku karakterina meeldis mulle rohkem, kuigi ega ka originaal- Charliel midagi häda polnud. Oompa-Loompade laulud meeldisid ka mulle, ütleks, et isegi lõbusaimad kohad filmis. Pullipärast vaatan võib-olla uuesti ka remake'i.

Samas mul on südamest kahju sellest, et see šokolaadivabriku lugu on tehtud selliseks lapselikuks filmiks, sest tegelikult on ju tegu väga intelligentse ja sügavmõttelise muinasjutuga, milles peitub terav ühiskonnairoonia. Sama õnnetus on juhtunud ka näiteks "Alice in Wonderlandiga".

7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Willy Wonka ja šokolaadivabrik

PostitusPostitas CM-Girl » 16. Aprill 2012, 16:50

Kuigi Tim Burtoni versioon sellest filmist meeldb rohkem, siis ega seegi väga halb olnud. Suurimaks miinuseks selle filmi puhul peaks Charliet, tunduvalt ärritavam. Samas Gene Wilder Wonkana meeldib tsipa rohkem kui Depp. Kuidas nüüd öelda seda . . . tal oli rohkem sädet silmis (köitev), samuti meeldisid väga Wonka laulud. Niinimetatud Slugworth tundus algul nii sobimatu sellesse filmi, oli segavaks faktoriks. Lõpp meeldis muidugist enim. ;-)

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist