Kangelastegu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kangelastegu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. Mai 2012, 13:32

Kangelastegu
Act of Valor (2012)

USA merejalaväelaste eliitüksusele tehakse ülesandeks vabastada vangistatud CIA agendid. Operatsiooni käigus tuleb hävitatada ka terrorirühmitus, mis planeerib laiaulatuslikku rünnakut USA vastu.

Tõestisündinud lugudel põhinev karm action-draama "Kangelastegu" on mehine film tõelistele meestele! Baseerub tõestisündinud lool. Filmis mängivad ehtsad merejalaväelased, kes karastunud reaalsetes konfliktides, mitte Hollywoodi õppelaagris.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas adi » 24. Mai 2012, 06:13

Film ise on loomulikult kohutavalt halb. Konkreetselt jube näide kuidas teha filmi eriüksusest
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Spellbound » 24. Mai 2012, 12:44

Ja nüüd anti samale režissöörile kätte ka Need for Speed. Kah asi, mida filmiks teha. Sisu pole neil kunagi olnud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Lazerest » 27. Mai 2012, 22:50

adi kirjutas:Film ise on loomulikult kohutavalt halb. Konkreetselt jube näide kuidas teha filmi eriüksusest


Eks see ole maitse asi, raske on sellist filmi hinnata, kui ei suuda aru saada, et tegu on väga teistsuguse filmiga, mille eesmärk pole ka kunagi olnud kellegi rahakotti täita.

Minu hinnangul on tegu parima sõjafilmiga just tänu filmi reaalsusele ja ma väga loodan, et keegi ei hakka siin maha tegema näitlemist. (jätaks mahategijast väga halva mulje, kui ta väidaks, et aktiivteenistuses olev SEAL ei suuda iseennast mängida) Mis puudutab taustalugu ennast, siis tõsi, pole eriti huvitav, aga ma ei usu, et keegi mingit stoorit selle filmi puhul üldse ootas.

Aga, mis siis ikkagi Adi, sinu arvates seal nii jubedat oli? Ja kas Sa oskad soovitada mõnda paremat eriüksusefilmi minusugusele sõjafilmihuvilisele?
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Soprano » 28. Mai 2012, 02:37

Lazerest kirjutas:Aga, mis siis ikkagi Adi, sinu arvates seal nii jubedat oli? Ja kas Sa oskad soovitada mõnda paremat eriüksusefilmi minusugusele sõjafilmihuvilisele?

Vastan adi eest (need on ta lemmikud): Tropa de Elite ja Tropa de Elite 2.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Mai 2012, 03:25

Ära unusta ka nüüd neljandat Rambot.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Lazerest » 28. Mai 2012, 17:46

lostinthemist kirjutas:Ära unusta ka nüüd neljandat Rambot.


No seda on nüüd küll raske eriüksusefilmiks pidada.
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Defka » 06. Juuni 2012, 17:06

Lazerest kirjutas:Minu hinnangul on tegu parima sõjafilmiga just tänu filmi reaalsusele ja ma väga loodan, et keegi ei hakka siin maha tegema näitlemist. (jätaks mahategijast väga halva mulje, kui ta väidaks, et aktiivteenistuses olev SEAL ei suuda iseennast mängida)
Ei suudagi iseennast mängida. sest reaalsus pole näitlemine.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Lazerest » 11. Juuni 2012, 12:22

Defka kirjutas:
Lazerest kirjutas:Minu hinnangul on tegu parima sõjafilmiga just tänu filmi reaalsusele ja ma väga loodan, et keegi ei hakka siin maha tegema näitlemist. (jätaks mahategijast väga halva mulje, kui ta väidaks, et aktiivteenistuses olev SEAL ei suuda iseennast mängida)
Ei suudagi iseennast mängida. sest reaalsus pole näitlemine.


Film on tehtud siiski reaalsetes tingimustes. Põhimõtteliselt filmiti õppusi ja filmitegijate põhiprobleemiks oli SEALidega sammu pidada. Missioonide läbiviimine ei olnud ka ju tsenaristi poolt ette kirjutatud vaid öeldi SEALidele, et on selline värk ja kuidas nad seda lahendada tahavad jäeti nende endi otsustada. Või tahtsid sa öelda hoopis, et näitlemine ei peagi välja nägema võimalikult realistlik?
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Rasmus » 11. Juuni 2012, 12:30

Lazerest kirjutas:Või tahtsid sa öelda hoopis, et näitlemine ei peagi välja nägema võimalikult realistlik?

Mina sain sellest lausest aru nii, et kui ta mängib iseennast, siis ta ei peagi näitlema. Ehk siis iseenda mängimine pole mitte näitlemine, vaid lihtsalt iseendaks olemine :))
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuni 2012, 16:37

Rassu kirjutas:
Lazerest kirjutas:Või tahtsid sa öelda hoopis, et näitlemine ei peagi välja nägema võimalikult realistlik?

Mina sain sellest lausest aru nii, et kui ta mängib iseennast, siis ta ei peagi näitlema. Ehk siis iseenda mängimine pole mitte näitlemine, vaid lihtsalt iseendaks olemine :))

Aga ta ei mängi iseennast, vaid karakterit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuni 2012, 14:22

Halb film, aga see komandör Miller oli kuldaväärt kuju, habe oli mehele ette kleebitud ja rääkis nagu mingi pothead. "He's not a dealer, man!" Üleväsimusest ja liigsest kohvijoomisest ma lihtsalt kerisin seda stseeni 20x tagasi ja rõkkasin naerda.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kangelastegu

PostitusPostitas Rain » 16. November 2012, 18:10

Ei jah, tegevustik missioonidel oli ikka vägagi reaalne. Siuksed pisiasjad üksuse liikumises, varjumises, taktikas jms, mis nii mõneski filmis on tavaliselt muuseas ära sooritatud, oli selles filmis ikka väga korrektselt ära tehtud. Andis ikka tunda, et tegemist pole lihtsalt stsenaariumi järgi loodud ja teostatud stseenidega. See andis muidugi päris palju plusspunkte juurde, aga miinuseks oli see, et kõik ülejäänud, mis ei puutunud missioonidega kokku, oli suhteliselt nigel. 6+/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 235 külalist