Sularaha

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sularaha

PostitusPostitas Rain » 17. Aprill 2012, 15:18

Sularaha
Ca$h (2010)

Olles leidnud tänavalt kohvritäie raha, arvab Sam (Chris Hemsworth), et tegemist on vaid lihtlabase õnnega ning kukub koheselt koos oma elukaaslase Leslie'ga seda raha laristama, mõtlemata sellele, et kuskil on kindlasti keegi, kes ilmtingimata soovib enda kaotatud raha tagasi saada. Peagi ilmubki nende ukse taha ohtlik kurjategija Pyke Kubic (Sean Bean), kavatsusega võtta tagasi see, mis peaks tegelikult temale kuuluma. Kuid kui Pyke saab teada, et kaks õnneseent on rahast juba märkimisväärse summa ära kulutanud, sunnib ta neid kulutatud raha tagasi saamiseks poode röövima.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Sularaha

PostitusPostitas brixxx » 31. Juuli 2012, 15:11

Lõbus kriminaalne draama oli ja eriti huvitav oli vaadata uut moodi kurjategijat mängivat Sean Beani. Esialgu kui vaatasin tundus mulle, et meeldib siiski Sean Bean terroristina rohkem nagu filmides: ''National Treasure'', ''Don't Say a Word'', ''James Bond: GoldenEye'' ja ''Patriot Games'', aga peale filmi siiski, ''Cash''is mängitav kurjategija meeldib rohkem kui sihikindel ja halastamatu terrosristina.

Teised tegelased olid ka huvitavad, eriti huvitav oli jägida Victoria Profeta rolli, kuidas ta oma põhimõtteid välja käis ja sageli oli ta oma mehest ka otsustavam.

Ma küll eriti sellise sisuga filme ei vaata, aga see oli tõesti hea film, et vaataks veel, hea huumor oli ka seal. Vahel meenutas veidi leebemal kujul filmi ''The Truth''.

Hindeks annan 10/10.

NB: Sean Bean mängis filmis veel Reese Kubicut, Pyke Kubicu kaksikvenda.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Sularaha

PostitusPostitas Rasmus » 31. Juuli 2012, 15:12

Kas mõni Sean Beaniga film ka alla kümne punkti saab?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Sularaha

PostitusPostitas brixxx » 31. Juuli 2012, 15:20

Saab ikka, aga hetkel ootan, millal need Sean Beani filmid vaadatakse üle, mis ma lisasin, aga huvitaval kombel pole veel lisatud seriaal ''Missing'', mis ma umbes kolm päeva tagasi lisasin, ilmselt oli mingi viga sees.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist

cron