Stealth - superhävitaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Stealth - superhävitaja

PostitusPostitas Robert » 08. Juuni 2005, 13:53

Stealth - superhävitaja
Stealth (2005)

Kolm pilooti, Ben Gannon (Josh Lucas), Kara Wade (Jessica Biel) ja Henry Purcell
(Jamie Foxx) on eliitüksuses, kus katsetatakse ülisalajasi hävituslennukeid. Nad on
selle üksuse parimad. Ühel päeval tutvustab ülemus, kapten Cummings (Sam Shepard)
neile uhiuut meeskonnaliiget. Uus liige on tehisintellekti poolt juhitav superhävitaja
EDI. Meeskond on sellele vastu, aga ikkagi peavad nad kaasa võtma EDI oma esimesele
missioonile. EDI osutub ülesannete täitmisel edukaks, kuid tagasiteel tabab EDI-t
välk ja ta muutub iseseisvalt mõtlevaks süsteemiks. Olukord muutub väga ohtlikuks,
kui EDI hakkab ise uut missiooni täitma, mis võib tuua kaasa ülemaailmse tuumasõja.
Ben on ainuke, kes võib teda takistada.

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 13. Veebruar 2006, 15:36

Siin filmis on korralik action, aga stoori jms on täielik jura, mille oleks võinud lihtsalt välja lõigata ja selle asemel teha 30 minutiline lühifilm "Stealth - ainult action".

5/10.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 13. Veebruar 2006, 19:50

Mulle endale täiesti meeldis. Olen sellega nõus, et sisu oli pisut jaburavõitu, kuid vaadatav. Hästi palju huvitavaid asja toimus. Ma panin tähele, et filmis toimus nagu liiga palju plahvatusi. Effektid ja kohad, kus action'i tuli, olid vinged. Hea ajaviide.
7/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist

cron