Ted

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ted

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 02. Aprill 2012, 13:21

Ted
Ted (2012)

Kultusliku animaseriaali "Family Guy" ("Perepea") looja Seth MacFarlane toob oma kõiki lubatud piire ületava huumorimeele esmakordselt kinolinale, olles korraga nii stsenarist, lavastaja kui ka filmi nimitegelase hääl!

"Ted" on täiesti häbitu komöödia John Bennettist (Mark Wahlberg), täiskasvanud mehest, kelle elu muudab raskemaks... tema lapsepõlve jõulusoovi mõjul ellu ärganud kaisukaru Ted, kes keeldub oma sõbra kõrvalt lahkumast.

www.solariskino.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Ted

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 14. Juuli 2012, 17:24

Joel McHale (Y)
Seth MacFarlane (Y)
Mark Wahlberg (Y)
Vahva cameo (Y)
Joel McHale (Y)

Julgen soovitada, mulle igatahes väga meeldis. Kui Seth MacFarlane'i naljad enne on peale läinud, siis must see. Jah, sisu on tüüpilisele komöödiale vastav (mõne twistiga), aga mis filmidel tänapäeval ei oleks, vähemalt on idee väga hea. Tempo pandi kohe alguses peale (jutustus, juudi laps, vanemate reaktsioon jne). Naerukohti oli isiklikult küllaga ja tuju pärast filmi väga hea. Vaatan kindlasti ka uuesti, vastas igati ootustele, näitlejad igati tasemel, Marky-Mark isegi üllatas.

9/10 (komöödiana)

Pilt

Parimad kohad, mis hetkel meenuvad: (spolerid!)
Spoiler :
  • Ted päevituskreemi(?) näkku laskmas, kui Tami-Lynni "võrgutas". Best.
  • Giovanni Ribisi tantsimas! (+ 'I can hear the fat kid running...)
  • Mark Wahlberg ennast peitmas, kuni Mila põrandalt si**a koristab.
  • Ted'i palkamine müüjaks (Manager: You think you got what it takes? Ted: I'll tell you what I got. Your wife's pussy on my breath. jms, millega pärast ametikõrgendust sai)
  • Ryan Reynolds.
  • Flash Gordon pidutsemas ja Garfield'i silmad
  • Taylor Lautner (jt viited kuulsustele) ;-)
  • "Chris Brown can do no wrong." ja terve klubistseen
  • Moblahelinad (Y)
  • Joel McHale oma sukeldumisvõistkonna ja "This is art. Get it?"ga.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Ted

PostitusPostitas homunkulus » 14. Juuli 2012, 20:49

Ei midagi süvafilosoofilist, aga väga mõnus ja lõbus vaatamine. Neile, kellele ropendamine, allapoole vööd ja seksitlikud teemad väga vastukarva on, ei julgeks seda soovitada. Ega isegi teabmis sellise shanri fänn pole, aga selles filmis oli kõik väga omal kohal ega hakanud vastu. Vastupidi - roppused ja seksistlikud naljad mõjusid ülimalt koomiliselt, sest suuresti moodustab see liha loo skeleti ümber. :)) Ilmselt sobib see film teatud laadi huumorisoonega inimestele, kellele sellised joonissarjadki, milledest ühe autor filmi režissöör on.
Lahedad olid Hašeki svejkilikud kõrvalepõiked alates proloogi jutustava osa Apache helikopterist kuni kaisukaru heietusteni akvaariumi kalade iseloomustamisel või kõrvalehüppest Norah Jonesiga.

7/10
Sina jah! Sina! Toppisid mulle igasuguseid kapsalehti pähe, et...
Kasutaja avatar
homunkulus
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 20. August 2011, 12:39
Asukoht: Maa

Re: Ted

PostitusPostitas tuusla » 16. Juuli 2012, 20:30

Ropendamine üldse ei morjenda - eks see ole elukutseviga, ja karta on, et see va elukutseviga mu tuimaks jättiski. Mõtlesin kogu aeg, mis kurat mul viga on, et ma naerda ei möirga, nagu end enne seanssi lõbusasse konditsiooni viinud ossi-pojad... See on natuke teine teema nagunii.

Küll aga oli filmi ülesehitus tüüpiline hollika-infantiilsus: poiss-kohtab-tüdrukut-keerab-jama-kokku-lähevad-tülli-lepivad-ära-lõpp. Filmi vedajaks ongi (mõeldud) ainult roppused. Olgu siis sõnalised või visuaalsed.

Ja olgem ausad:

Spoiler :
Mila Kunise tegelaskuju on täiesti arusaamatu - justkui edukas tibi, kes aga mingil arusaamatul põhjuselt pidevat narkouima ja alksilaksu jahtivalt pealt kolmekümneselt tropilt kihlasõrmust ootab. Põmm! Peaga vastu seina. Kurb on see noorte naiste elu, kelle nina alt ilmselt head mehed ära on võetud.


Lõppkokkuvõttes ma ilmselt vaatasin seda valel kellaajal ja vales meeleolus. Sõnaga - ootasin enamat.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Ted

PostitusPostitas Zinera » 18. Juuli 2012, 22:30

8/10

Üks viimase aja parimaid komöödiaid, mida näinud olen. Tundub selline sürr muinasjutt, samas mõnusalt kaasajastatud ja nalja oi kui palju. Mingi perverssne karumõmm ja jobu Mark Wahlberg - ideaalne kooslus. Kõik oli ilusti omavahel seotud, ootamatud naljad ja ebaloogilised situatsioonid, kuid mitte halvas mõttes, vaid geniaalselt, äärmiselt meelelahutuslik film.
Spoiler :
Kõik algas ilusti lapsepõlvest, siis oli "kuulsuse" aeg ja hiljem natukene mitteniihea-elu, lõppes nagu muinasjutt, kõik ilusti, tähed ja puha. ja wtf Taylor Lautner, naera katki ka filmi lõpus. :))
Ei hakka siin välja tooma neid erilisi kohti, lihtsalt tuleb film ise üle vaadata, sest see on seda väärt.
Thuderbuddies for life! (Y)

ALSO:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Ted

PostitusPostitas Loop » 25. Juuli 2012, 16:16

no mis siin ikka , ülihea ÜLIHEA , soovitan kõigile , selline hea tuju film , igav ei hakanud küll kordagi . nali oli hea , tegevustik oli mõnus ja lihtne , hästi kukkus välja see parimad sõbrad ja ühe sõbra eide teema . parim komöödia ülepika aja minujaoks , üldse kuulub minu top 10 komöödiatest , vaadake .
9/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Ted

PostitusPostitas Ronet » 25. Juuli 2012, 17:53

Miks sa nii tardilt kirjutad, Loop?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ted

PostitusPostitas Loop » 25. Juuli 2012, 21:06

hakkab pihta , no mis nüüd viga ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Ted

PostitusPostitas Rasmus » 30. Juuli 2012, 19:54

No kas pole mitte tore, et ka häid filme vahelduseks tehakse. Ainuke miinus oli vast see, et
Spoiler :
Ted lõpuks ikkagi ellu ärkas. See polnud üldse vajalik, sest happy ending oleks see olnud niikuinii (ilma Tedita ei oleks nende suhet keegi seganud jne).
Natuke teadmisi Flash Gordonist oleks enne filmi soovitatav - õnneks ise olin üldiselt sisuga kursis, kuna lisasin Filmiveebi selle paroodia. Kindlalt selle aasta parim komöödia siiani ja kahjuks usun, et jääbki selleks.

Kahtlesin, kas panna hindeks natuke kõrgemat või madalamat, aga lõpuks jäin ikkagi 9/10 peale pidama (kui isegi ultiasi seda nii hindab, siis miks mitte ka mina).
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Ted

PostitusPostitas Ralf » 30. Juuli 2012, 19:58

Rassu kirjutas:No kas pole mitte tore, et ka häid filme vahelduseks tehakse. Ainuke miinus oli vast see, et
Spoiler :
Ted lõpuks ikkagi ellu ärkas. See polnud üldse vajalik, sest happy ending oleks see olnud niikuinii (ilma Tedita ei oleks nende suhet keegi seganud jne).

Spoiler :
Ma nägin seda juba kaugelt ette, kuna see annaks hiilgava võimaluse vajadusel järje teha.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ted

PostitusPostitas Pixie » 30. Juuli 2012, 21:44

Mul on kuri kahtlus, et Ameerika publik nautis filmi rohkem, sest sai erinevatest naljadest paremini aru. Nt minu jaoks olid mõned mainitud nimed täiesti tundmatud, seega jäi nalja sisu arusaamatuks. Õnneks enamus huumoriga seda probleemi ei esinenud. Palju oli vandumist, erinevate asjade sissehingamist ja pidutsemist. Peategelasel oli suhteliselt vedanud, kuna olenemata luuseri staatusest oli tal kena tüdruksõber. Ted'i saatus tuli mulle üllatusena, sest enne filmi nägemist olin lugenud spoilerit selle kohta et
Spoiler :
kaisukaru sureb. Ei oodanud teda enam tervena näha. Nüüd polegi kindel, millist lõppu eelistaks.


Üle keskmise komöödia, suutis naerutada. Kuid ei midagi ülemääraselt suurepärast. Meeldejäävad kohad:
Spoiler :
Ryan Reynolds.
Garfield'i silmad.
'I can hear the fat kid running, I bet it's hilarious.' (enam-vähem)
Kõik Flash Gordon'iga.


7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Ted

PostitusPostitas CM-Girl » 31. August 2012, 00:44

Best:
Spoiler :
Ryan Reynolds ja Patrick Warburton (Y)
Ted saab tööle + hilisem ametikõrgendus (2x)
Ted ja Tami-Lynn


6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ted

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Detsember 2012, 03:56

No see oli ikka väga "meh" film. Eriti selliselt mehelt nagu MacFamilyGuy (jah, mul keel läheb sõlme kui ma isegi mõtlen ta päris nime peale). R-rated komöödia väga malbe tooniga. Lugu, millel puudus väärtus isegi MacFamilyGuy kastmes. Ninnu nännu komöödia ropu suuga karust, kes tegelikult mölises nii helgelt ja armsalt, et mingit värskust ta küll ei suutnud toota.

Võiks öelda, et tegelikult on tegemist fantastilise ideega, aga antud juhul ma selle täiel määral ära kasutamist ei näinud. Nii konventsionaalne lugu, et vahepeal pidin otsima põnevamat tegevust, et huvi päris ära ei kaoks.

Ainuke, mis filmi puhul töötas oligi Ted, kuigi temagi mõjus kuivana. Nalja siiski sai. Peamise kolmiku suhe ei tõusnud ka kõrgemale kui madalalaubalise TV toodangu idee huvitavatest tegelastest, keda oleme miljon korda juba näinud.

Ääretult nõrk MacFamilyGuy kohta. Sagedasti oli näha ja tunda tema komöödia elemente, aga need kadusid pidevalt nagu tina tuhka. Kui Wahlbergi tegelase ettekujutus nende tantsustseenis pidavat olema MacFamilyGuyle omane flashback/cut to a scene nagu sarjadeski, siis see oli küll alla igasugust arvestust.

Miskipärast teadsin juba enne selle kinolinastust, et see läheb mulle sama vähe korda kui Garfield või Family Guy Star Warsi episoodid.

4/10 for some good, but puny laughs.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Ted

PostitusPostitas Spellbound » 12. Detsember 2012, 14:26

Ted meenutas täpselt selliseid Family Guy episoode, kus lehvitatakse omavahel kulunud sentimentaalsete võtetega ainult sellepärast, et keegi ei taha neid kuulata ega näha, aga nende sunduslik vaatamine loobki juba omaette võlu ehk FG absurdi. Kuigi iga kord soovin, et palun liikuge juba uue absurdi ja mingi hulluse juurde nagu tavaliselt, sest pereväärtuste ja muude inimeseks ja perekonnaks olemise klišeede oksetasand on lihtsalt liiga võigas. Nii oli ka Ted`iga.

Kui lugu liikus karu ümber, siis oli kõik OK. Kui arutati omavahelisi suhteid, siis tekkis suur vajadus "Alt + nool" kasutusele võtta. Ma ei teinud seda, aga eks seegi maalib pildi paremini kui selgitus, miks miski ei meeldinud.

MacFarlane pole loll. Ta kasutab julmalt ära seda, mida vaatajad ootavad ja millega nad on harjunud. Filmist sai ju kõige enimteeninud originaalne R reitinguga film USA-s ja mujal.

Keskmine 5/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Ted

PostitusPostitas CyberRax » 20. Detsember 2012, 23:22

Oli väga naljakaid kohti (Mila avastab oma põrandalt hunniku... just selline reaktsioon nagu päriselus sellises olukorras ootaks), aga mitte väga palju ja film ise jooksis liialt tavapärast rada pidi. Sam J. Jones (IIRC pole ma "Flash"i näinud või kui ka olen siis mälestust ei jätnud, aga omal ajal sai "Highwayman"i vaadatud) oli pluss, Skerrit oli küsimärk (et ta filmis oma nägu näitas oli lahe, aga tema naljast ma küll aru ei saanud), Ribisi oli miinus (ei vedanud ei korralikku kurikaela ega libedikku välja). Korra vaatamiseks kõlbab. 4,5/10
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron