1 + 1

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: 1 + 1

PostitusPostitas Rasmus » 27. Oktoober 2012, 21:53

Mõnus film, südamlik lugu. Meeldivalt positiivse nurga alt vaadatud, ehkki peategelaste seisund (üks on halvatud ja teine just vangist tulnud töötu) seda ei eeldaks. Loodetavasti jätavad ameeriklased selle filmi rahule, kuigi remake'i kohta on jutud juba käimas. 8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: 1 + 1

PostitusPostitas Loop » 08. November 2012, 14:05

ma üldiselt ei vaata kunagi filme milles ei räägita inglisekeelt , millegipärast.. olin ükskord ühe dude-iga koos kes rääkis kui hea ja suur film see pidi olema ja mina sellepeale muidugi et ahhh mingi franceshit.. ta ütles , et tahab seda pärast kindlalt vaadata ja no eks ma siis ühinesin kuna muud teha polnud , ja see film on FANTASTILINE , hetkest kui see film peale hakkab kuni lõputiitriteni ei ole selles teoses ühtegi igavat hetke . näitlejad on super , see prantsusekeel paneb veel isegi asjale vunksi juurde , no pisarateni naljakas ja pisarateni kurb , väga hea film !
9/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: 1 + 1

PostitusPostitas Pixie » 24. November 2012, 17:58

Tükk aega lükkasin filmi vaatamist edasi, võib-olla sisimas prantsuse keele pärast. Nõme põhjendus, kuid ometigi olen harjunud ingliskeelsete teoste vaatamisega. Igatahes, võõras keel vist isegi andis positiivset juurde. Ilusad tegevuspaigad, hea kaameratöö ning nauditav soundtrack (Ludovico Einaudi muusikaga olin juba enne tuttav) andis kokku väga hea komplekti. Tegelased olid meeldivad, lugu ise väga armas. Leidus dramaatilisemaid ning mõtlemapanevaid hetki, kuid üldiselt ei kistud kordagi tuju liiga nulli. The Intouchables suutis oma võluga naerutada ning samal ajal südant soojendada. Parimaid kohti raske valida, sest neid nii palju, aga -

Spoiler :
Autosõit ning peategelaste omavahelised kihlveod.
Driss'i kommentaarid klassikalise muusika kohta. :irw:
Teatris käik. :irw:
Philippe müüs Driss'i maali 11k euro eest.
Liuglangevarjuhüpped. :irw:
Kuigi Driss keeldus mitmel korral asju tegemast (sukke jalga panemast jms), oli ta lõpuks ikka kuidagi nõus.
Habemeajamisstseen.
Philippe tänulik nägu kohtingu korraldamise eest.


10/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: 1 + 1

PostitusPostitas Zinera » 08. Detsember 2012, 20:55

8/10

Väga hea film, nii tõsine teema esitatud kerges komöödiavõtmes. Rahule võis jääda nii imeheade näitlejatöödega kui ka omamoodi dramaatilise sisuga.

Spoiler :
Parimat palad olid habemeajamine, maal müügiks 11k euro eest, pimekohting, langevarjusõit, ülihalb hoolitsus (valas kuuma teed jalgade peale, toppis kartulit näkku), samuti kihlveod, tants ja teater.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: 1 + 1

PostitusPostitas damon » 14. Jaanuar 2013, 10:37

Alguses ehmatas isegi natuke ära, et invaliidi üle visatakse väga julmalt nalja aga see läks kohe üle. Väga tempokas ja prantsuse keel mõjus tõesti hästi (armastuskirjad). Nalja sai rohkem kui nii mõneski tänapäeva komöödias.
Kurb alatoon oli olemas aga päris Hollywoodi ei olnud filmist tehtud ja see oligi just hea.
Spoiler :
Meeldis väga sukkade jalga panemise koht koos kelmika kõrvarõnga vihjega ja muidugi vuntsinali.


10/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: 1 + 1

PostitusPostitas tuusla » 26. Detsember 2013, 18:42

Laupäeval (28.detsembril) kl 22.30 TV 3-s.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist

cron