Aheldamata Frankenstein

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Aheldamata Frankenstein

PostitusPostitas Rain » 23. Märts 2012, 14:18

Aheldamata Frankenstein
Frankenstein Unbound (1990)

Aasta 2031. Doktor Buchanan (John Hurt) ja tema tiim töötavad selle nimel, et luua ennenägematu relv, mis kaotab jäljetult kõik, millele see suunata. Buchanan loodab relva abil lõpetada sõjad ja aidata maailma, kuid kahjuks on relval etteaimamatud kõrvalmõjud, mis viivad doktori enda hoopis aastasse 1817.

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Aheldamata Frankenstein

PostitusPostitas Rasmus » 22. Veebruar 2013, 21:08

Great comeback, Roger Corman, nüüd võiksid ühe sellise ka 21. sajandil teha. ;-) Väga huvitav vaatenurk Frankensteini loole, vaevalt et seda varem (või ka hiljem) veel tehtud on. John Hurt oli ülimalt meeldiv, Bridget Fonda Mary Shelleyna ja Raul Julia dr Frankensteinina samuti. Koletis meenutas kohati "Wrong Turni" kannibale (pilt spoileris), kuid kuna ma pole ta algse (raamatu) välimusega tuttav ja võrdlen seda alati 1931. aasta filmi omaga, siis ei hakka ka eriti kritiseerima.
Spoiler :
Pilt
Lisaks oli see stseen, kus ta hobusekaarikut taga ajas väga äge ning kuna Karloffi koletisega poleks see kuidagi võimalik olnud, siis võib täitsa rahule jääda.

Mu hinne on 9/10, kuid see on täiesti subjektiivne, kuna kahtlen, et see film oleks nii väga meeldinud, kui kogu Frankensteini teema mulle nii huvipakkuv poleks. 8)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist