Mägedel on silmad: Osa 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mägedel on silmad: Osa 2

PostitusPostitas Soprano » 23. Märts 2012, 00:27

Mägedel on silmad: Osa 2
The Hills Have Eyes Part II (1984)

Grupp rattureid läheb bussiga võidusõidule kurikuulsa kõrbe lähedale. Eksituse tõttu hakkavad nad aga võistlusele hiljaks jääma ning otsustavad sõita otse läbi kõrbe. Poole tee peal läheb buss saladuslikult katki ja enne, kui ratturid jõuavad mõista, et nad on kilomeetrite kaugusel igasugusest asustusest, on mutandid alustanud veretööga.

Ülevaate lisas: Rassu

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Mägedel on silmad: Osa 2

PostitusPostitas Rasmus » 26. Veebruar 2013, 17:01

Polnud nii hull, kui kartsin, aga parajalt cheesy ja loll film ikkagi. Algas üsnagi paljutõotavalt ning see esimese osale omane pinge oli täiesti olemas, kuid umbes poole pealt muutus täielikuks "Friday the 13th" rip-offiks. Vähe siis sellest, et muusika kirjutas Manfredini ja seal oli sees täpselt see sama kuulus "ki-ki-ki", millele Jasoni filmides järgneb ka "ma-ma-ma", aga ka majahorror oli üsna suuresti maha viksitud -
Spoiler :
surnukehad kukuvad erinevatest kohtadest peale, laipu visatakse läbi akende :!: ja ainuke ellujäänu on naine, kellel lõpuks õnnestub majast põgeneda ning siis sattuda kokku viimase elusa poisiga, kellega koos pahad alistatakse ja õnnelikult minema jalutatakse. Surmad olid ka üldiselt klišeelised ja etteaimatavad, kui välja arvata see ratta pealt oraga läbi torgatud poiss, kelle tapmine väga ootamatult tuli.
Thank god, et ma sellist odavat õudust naudin ning et ka "Friday the 13th" filmid mulle üldjuhul meele järgi on, kuna muidu poleks tõenäoliselt üldse meeldinud. Raske uskuda, et sama mees 1984. aastal "A Nightmare on Elm Streeti" ka tegi. Wes on küll öelnud, et ta ei tahtnud teist osa teha ja tal oli lihtsalt raha vaja, aga kui juba midagi teha, siis võiks ikka korralikult ette võtta, et mitte enda ja esimese osa mainet ära rikkuda.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 113 külalist