Icarus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Icarus

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 11. Märts 2012, 21:49

Icarus
Icarus (2010)

On inimesi, kes kutsuvad teda Icaruseks. Kõik teised teavad teda kui Edward Genni - lahutatud isa, kes töötab investeerimisfirmas. Küll on aga neile teadmata tema teine - pimedam pool.

Võideldes oma elu eest, peab Icarus vastu astuma deemonitele oma minevikust, et päästa oma armsaid inimesi olevikus, et päästa ainus tema elus õnnestunud tegu. Ta peab paljastama enda jälitajad, et päästa oma perekond - enne, kui on liiga hilja.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Icarus

PostitusPostitas Rasmus » 23. Juuni 2012, 18:15

Kuna Dolphi viimaseid filme just ei kiideta, siis oli see film mulle küll üllatuseks. Kõige uuem Lundgreni film, mida ma enne "Icarust" näinud olen, oli 1998. aasta "Blackjack" ("Expendablesi" arvestamata, sest seal oli tal üsna väike osa) ja peaks ütlema, et on toimunud pigem areng kui taandareng. Muidugi ei ole ühtki ta filmi eriti kiidetud, nii et kokkuvõttes ikkagi samal pulgal.
Lavastajana on ka Dolph täitsa normaalne, ei pea ainult näitlemise juurde jääma. :)
Midagi erilist see film loomulikult ei olnud, aga ajaviiteks kõlbab vaadata küll. Lõpust ei saanud ma eriti aru, aga nagu IMDb boardilt vaatasin, siis
Spoiler :
see pidigi otsad võimalikuks sequeliks lahti jätma.

Panen siis tugeva 6/10, kuna nõrk seitse kõlab halvemini. :))
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 151 külalist