Palgasõdurid 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Six-Fo » 18. Oktoober 2012, 00:58

Ma ootasin filmilt veits rohkem. Kuidagi liiga cheesy(nii vanadelt kaladelt ootaks paremat näitlemist ja dialooge) ja vahepeal kiskus puhta paroodiaks ära. Mitte et ma paroodiaid ei armastaks, aga läks natuke liiga haledaks kohati. :))

Mai tea, polnud nii epic kui ma ootasin, aga lahe film oli sellegipoolest.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Defexer » 18. Oktoober 2012, 01:15

Eks komöödiaga oli jah kergelt üle pingutatud kuid sellisena ta mõeldud oligi ja pigem rohkem näitlejatele ja nende dialoogidele kui sisule, sest olgem ausad sisu oli puhta pask. Aga naerma ta ajas, meelt lahutas ja vanu kalu oli hea ekraanil jälgida niiet ma ise jäin rahule.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Six-Fo » 19. Oktoober 2012, 09:18

Defexer kirjutas:Eks komöödiaga oli jah kergelt üle pingutatud kuid sellisena ta mõeldud oligi ja pigem rohkem näitlejatele ja nende dialoogidele kui sisule, sest olgem ausad sisu oli puhta pask. Aga naerma ta ajas, meelt lahutas ja vanu kalu oli hea ekraanil jälgida niiet ma ise jäin rahule.

Minumeelest too osa ka jäi nadiks :D . Nagu ma mainisin siis nende sõnavahetused ja näitlemine oli liiga lääge, kõik nad oskavad oluliselt paremini näidelda.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas adi » 19. Oktoober 2012, 13:08

Ma tegelikult imestan, et teile üldse see film meeldib. On ta ju ikka väga konkreetne homage 80'ndate actionkinole mida prolly naudivad ainult need kes olid sel ajal väiksed poisid ja kelle lemmikfilmid olid:

Delta Force
Commando
Blood Sport
Rambo 2 (Rambo 1 oli tol ajal keeruline hipijama)
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Rain » 10. November 2012, 19:57

Märul oli üpris hea vaatamisväärsus, aga ülejäänud suht ilmetu. Pingutati liiga üle, et teha järge veelgi paremaks ja mõnusamaks - sisu oli liigagi tavaline ja... pointless. Ka uued näod ei teinud filmi etemaks, pigem polnud neist mingit kasugi, kuna nende karakterid olid suhteliselt üksluised ja kohati polnud nende rollisoorituski väga kiidusõnu väärt. 6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Forzelius » 31. Detsember 2012, 07:26

Võeh, liiga one-linerfest. Homeerimine on tore, aga siin mindi ikka väga liiale selle. Plutonium. Barney.

4.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas damon » 31. Detsember 2012, 10:30

Six-Fo kirjutas:Nagu ma mainisin siis nende sõnavahetused ja näitlemine oli liiga lääge, kõik nad oskavad oluliselt paremini näidelda.

Täiesti nõus sinuga. Eriti pettusin Norrise tagasihoidlikus rollis. Van Damme oli nii "puine", et valus vaadata.
Ehk tehakse kolmandaks osaks omad järeldused.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Pixie » 14. Jaanuar 2013, 12:09

Esimene film nägemata, aga vist ei seganud vaatamist. Väga huvitav oli näha palju tuntuid nägusid ühes filmis, üks kõvem mees kui teine. :)) Action'it oli hulganisti, Stallone ja Statham tundusid omavahel hästi sobivat. Kahjuks pidin pettuma Norris'e tagasihoidlikus kasutamises, äkki kui tehakse kolmas film, on teda rohkem. Näitlejate filmidest pärit populaarsete ütlemiste mainimine kas meeldib publikule või peetakse neid üleliigseteks. On jäänud silma ainult kaks äärmuslikku seisukohta. Ise olen nende seas, kellele ei meeldinud. Esimesed paar tükki tundusid vaimukad, aga kui enamus dialoogist koosneski 'I'm back'-ist jt, oli mõistliku kasutamise piir ületatud. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Cochrane » 07. Aprill 2013, 19:12

Ehkki see ja esimene osa on filmid, mille juurde enam tagasi ei lähe, nautisin EX2-te oodatust rohkem, kindlasti rohkem kui esimest osa, mida sai kontrolliks lausa uuesti vaadatud. Tugevad 7 punkti.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 17. Märts 2014, 23:01

Ma vaatasin ülepika aja uuesti seda filmi ning pean tõdema, et minu hinnang on 9 punktilt 6 peale langenud. Tegelikult suht sisu tühi film oli, action ka enam nii huvitav ei tundunud võibolla ka selletõttu, et kahe aasta jooksul on näitlejatelt Sylvester Stallone ja Arnold Schwarzenegger tulnud häid filme, eriti võin esile tuua "Escape plan" (2013), mis minu silmis tuli väga originaalse sisuga välja, pole ammu originaalset filmi vaadanud. Bruce Willis ei tooks siin eraldi esile kuna minu jaoks Bruce Willis ei ole otseselt ainult märuli näitleja ning talt tuleb alati väga häid filme ja sageli ka psühholoogilisi. Ilmselt minu viimased kahe aasta lemmikud Bruce Willise filmid on "Red 2" (2013) ja "Good Day to Die Hard" (2013), kõige lemmikumad filmid ei ole, pigem meeldivad sellist tüüpi Willise filmid nagu "Twelve Monkeys" (1995), "The Six Sense" (1999) ja "The Kid" (2000). Kui kedagi huvitab, siis tegin youtubi playlisti minu "Top 10 Bruce Willis movies". Teiste märul näitlejate kohta, kellest tahan siin arutleda, ei ole ma teinud top 10neid kuna Bruce Willis ainukesena kõikide (žanride) näitlejate seast üks lemmikuid, kuigi Arnold Schwarzenegger meeldib ka. Muideks, kas keegi oskab öelda, mis ametit Bruce Willis selles filmis pidas?

Filmis oli kolm kõige naljakamat kohta: kui Billyt taheti tappa, aga alati olid Stallone pande valmis alla andma, siis Billy oh mis jälle; teine naljakas koht oli kui Chuck Norris ilmus filmi ning kolmas naljakas koht oli kui Schwarzenegger sõitis läbi seina.

Ma arutleks nüüd veidi nende märul näitlejate üle. Neist teadsin Sylvester Stallone, Jason Statham (kõige vähem tean, aga meeldib ta, kuigi millegi tõttu ei viitsi eriti tema filme vaadata), Dolph Lundgren (olen suht vähestes filmides näinud ja seetõttu eriti ei oska kommenteerida), Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis ja Arnold Schwarzenegger.

Chuck Norris mõjus filmis isegi kõige nooruslikumalt kuna tundus, et ta ei olnud nende mõne aastaga üldse muutunud kui teda viimati nägin filmis "The President's Man" (2000) ehk 12 aastat tagasi. Pean tunnistama kui ma keskkooli läksin, siis sain teada, et Chuck Norrise kohta on igasuguseid ütlusi ja anekdoote ning pean tunnistama, et mind pani see imestama, et miks Chuck Norris tuuakse niimoodi esile teiste märuli staaride kõrvalt. Peale "Expendables 2", hakkasin ma vaatama jälle Jean-Claude Van Damme filme, viimati olin lapsepõlves näinud tema 80ndate ja 90ndate filme. Pean tunnistama päris häid filme oli Van Dammel, lemmikud: "Until Death" (2007) ja "In Hell" (2003). Huvitav näitleja tundus ka Randy Couture, tahaks ükskord tema filme ka vaadata, kus ta peategelane on.

Minu jaoks tõelised märul näitlejad, kes selles filmis mängisid on: Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme. Kes on minu jaoks pigem rohkem kõikide žanride näitlejad on: Bruce Willis ja Arnold Schwarzenegger (võibolla just mitte romantika ega draama). Chuck Norris jääb sinna vahepeale kuna tema sõbraliku oleku tõttu on teda raske märuli näitlejaks nimetada, aga samas ei tea ma ühtegi tema filmi, mis ei oleks märul.

Arutleks veidi ka "Expendables 3" uutest näitlejatest. Minu meelest eriti ei sobi sellesse filmi näitlejad Antonio Banderas, Wesley Snipes, Mel Gibson ja Harrsion Ford, nad on küll sageli filmides actionit mänginud, aga nende märul on pigem leebem ja kergem ning sageli on nende filmidel ka mingi mõtte, mitte lihtsalt ei hakkata inimesti tapma. Lahe oleks muidugi neid näitlejaid selles filmis näha, eriti Harrison Fordi, aga minu meelest lihtsalt eriti ei sobi nad sinna. Huvitav miks Steven Seagali sinna filmi ei kutsuta. Mina kasvasin põhiliselt just Steven Seagali märuli filmide saatel. Nüüd ma küll enam ei harrasta telekast filmide vaatamist, aga vanasti sai ikka teisipäeva õhtuti kanal2 pealt märulfilme vaadatud.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Rasmus » 18. Märts 2014, 00:41

brixxx kirjutas:Ma vaatasin ülepika aja uuesti seda filmi ning pean tõdema, et minu hinnang on 9 punktilt 6 peale langenud.
Minu arvamus sellest filmist on just aja möödudes tõusnud. Peale kinost lahkumist jäi meelde nagu pettumus, aga peale 4-5 kordusvaatamist olen hinde 10/10 peale tõstnud. Pole küll kes teab mis hea film, kuid suurepärane meelelahutus siiski.

brixxx kirjutas:Muideks, kas keegi oskab öelda, mis ametit Bruce Willis selles filmis pidas?
Eks ta mingit kuritegelikku ettevõtet juhtis, midagi konkreetsemat pole öeldud.

brixxx kirjutas:kolmas naljakas koht oli kui Schwarzenegger sõitis läbi seina.
Schwarzeneggeri läbi seina sõitmist vaataks tõepoolest igal ajal. (Y)

brixxx kirjutas:Huvitav näitleja tundus ka Randy Couture, tahaks ükskord tema filme ka vaadata, kus ta peategelane on.
Kui kunagi filmi uuesti peaksid vaatama, siis jälgi Couture'i tegelast ja seda, kuidas ta kõiki oma liine esitab. Paistab, nagu ta oleks terve filmi millegipärast kuri. See on tegelt päris naljakas. :D

brixxx kirjutas:Minu meelest eriti ei sobi sellesse filmi näitlejad Antonio Banderas, Wesley Snipes, Mel Gibson ja Harrsion Ford
Banderas on Zorro ja El Mariachi, nii et küllap ta sobib, muidu ju ka mõnusalt karismaatiline tüüp. Snipes on küll 100% märulistaar, teda on esimesest osast saati lisaks igatsetud. Gibson ja Ford ei ole kõige sobilikumad, aga ega tuntud nimed filmile halba tee.

brixxx kirjutas:Huvitav miks Steven Seagali sinna filmi ei kutsuta. Mina kasvasin põhiliselt just Steven Seagali märuli filmide saatel
Sly on Seagalit igaks korraks kutsutud ning viimaste kõlakate järgi peaks ta neljandaks filmiks paadis olema. Küllap ütleb ikkagi ära, kuna esiteks on tal produtsentidega mingisugune vana vimm ning teiseks on ta lihtsalt paks egomaniakk, kes tõenäoliselt kardab, et jääks oma co-staride varju. ;-) See kartus on muidugi ka täiesti põhjendatud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas brixxx » 18. Märts 2014, 15:45

Rassu kirjutas:
brixxx kirjutas:Huvitav miks Steven Seagali sinna filmi ei kutsuta. Mina kasvasin põhiliselt just Steven Seagali märuli filmide saatel
Sly on Seagalit igaks korraks kutsutud ning viimaste kõlakate järgi peaks ta neljandaks filmiks paadis olema. Küllap ütleb ikkagi ära, kuna esiteks on tal produtsentidega mingisugune vana vimm ning teiseks on ta lihtsalt paks egomaniakk, kes tõenäoliselt kardab, et jääks oma co-staride varju. ;-) See kartus on muidugi ka täiesti põhjendatud.

Küll nüüd hakatakse neid "The Expendables" filme tootma, huvitav kas Sylvester Stallone suudab tuua kuni 10 filmi välja.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Palgasõdurid 2

PostitusPostitas Rasmus » 18. Märts 2014, 16:10

brixxx kirjutas:Küll nüüd hakatakse neid "The Expendables" filme tootma, huvitav kas Sylvester Stallone suudab tuua kuni 10 filmi välja.

Kuus filmi on minu pakkumine.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist

cron