Kes kardab Virginia Woolfi?

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kes kardab Virginia Woolfi?

PostitusPostitas Rain » 01. Märts 2012, 18:50

Kes kardab Virginia Woolfi?
Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966)

Vananev ja elus kibestunud paar Martha ja George kasutavad ära noorpaar Nicki ja Honey't, et elada välja oma ängi ja valu üksteise vastu.

Ülevaate lisas: Kickflick

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

8/10

PostitusPostitas Ralf » 26. Juuli 2013, 17:22

Tugev draama, eriti näidendi filmiadaptatsiooni kohta. Kõigest nelja näitlejaga luuakse närvesööv domestiline keskkond, kus suur osa vestlusist on napilt alla keemistemperatuuri. Ebamugav ja ärevusttekitav film üpris kurva lõpuga. Omal ajal tehti päris suur number sellest, et tuntud sekspomm Elizabeth Taylor sellise lohe rolli jaoks juurde võttis. Minu arust oli ta ikkagi üpris kütkestav.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kes kardab Virginia Woolfi?

PostitusPostitas Forzelius » 13. August 2013, 00:21

Ma olen kahevahel. Ühest küljest ei meeldinud mulle mitte ükski tegelane: Taylor ja Burton olid liiga karikatuursed smthpulmale lähenev abielupaar, kelle mängud, mida ei kannataks välja ükski mõistusel olev paarike, eriti kell 2 öösel, olid liigselt absurdsed. Teiseks oli rütm väga ebaühtlane: pikad sügavad monoloogid vaheldusid jantliku situatsioonikomöödia dialoogiga. See ei meeldinud absoluutselt. Samas pakuti jälle hingematvaid enesesse kaevumisi nagu Burton kiige ääres vestis.
Üpris ebareaalne film ent kui kunstiteos oli ta päris kõhe ja hirmutav. Karakterid olid hästi komplekteeritud. Mängud ise polnud kuigi huvitavad, aga lõpp pani mindki mõtlema. Päris mitu filmi juba, kus näidatakse, et matrimoonia peale mõnekümneaastast esmase kire mahajahutamist muutub igavaks ning tuleb end absurdsete veiderdamiste läbi kuidagigi tegusana hoida.

Spoiler :
Võib-olla tõesti mõjub see film rohkem inimestele, kes on isiklikult lapsekaotusega või võimetusega lapsi saada, tegelenud.


P.S. Taylor oli hot. Eriti spandexites.

6ish/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 177 külalist