Naine mustas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Naine mustas

PostitusPostitas Soprano » 25. Veebruar 2012, 19:41

Naine mustas
The Woman in Black (2012)

Noor advokaat (Daniel Radcliffe) rändab kaugesse külla, kus ta avastab kättemaksuhimulise ja põlastusväärse naisvaimu, kes hirmutab kohalikke.

Ülevaate lisas: Kickflick

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Naine mustas

PostitusPostitas Sten » 25. Veebruar 2012, 20:47

harrit.. see tähendab danielit on veits võõras näha tõsises isa rollis, kuid film oli mediocre shocker. Püksid tõmbas vahepeal suht pool niiskeks
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Naine mustas

PostitusPostitas Ralf » 16. Mai 2012, 15:12

Mul tõmbas ka püksid pooleldi niiskeks, sest ma ei suutnud naeru pidama saada - nii järjepidev ja odav jump scare ehmatuskohtade kasutamine on selge märk režissööri ebakindlusest. Loomulikult ei pane ma pahaks, et üritati luua traditsioonilisematele õudusfilmidele omast head pinevat sünget atmosfääri, aga nende alatult näkku kargavate odavate dekoratsioonide rakendamine võttis sellelt linaloolt igasuguse potentsiaali olla hea judinaidtekitav õõvafilm; tegelikult võib sama öelda ka Daniel Radcliffe'i kohta, kes minu filmivaatamiskogemuse põhjal sobib tõesti ainult võlukeppi viibutama ja Dumbledore'iga private time'i veetma.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Naine mustas

PostitusPostitas CM-Girl » 31. August 2012, 00:27

Tõsi, Radcliffe'i oli tõesti võõras näha tõsises isa rollis . Tore teda siiski muus rollis näha. Ega midagi hirmutavat ei olnud. Sünge oli küll aga ei midagi väga pelutavat.
Spoiler :
Mitte, et ma mingi lastevihkaja olen, aga mulle just meeldisid nende surmad enim, olid kõige huvitavamad selle filmi juures. :pööritus:


6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 186 külalist