Öö varjud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Öö varjud

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 18. Veebruar 2012, 15:05

Öö varjud
Dark Shadows (2012)

Tegemist on režissöör Tim Burtoni filmiversiooniga samanimelisest kultussarjast. Selles groteskses komöödias võib näha tõelist staaride paraadi, mille eesotsas on Johnny Depp, Michelle Pfeiffer ja Helena Bonham Carter.

Joshua ja Naomi Collins asuvad koos poja Barnabasiga 1752. aastal Liverpoolist laevaga teele, et alustada uut elu Ameerikas. Kuid isegi ookeanipikkune vahemaa ei suuda neid päästa needusest, mis jälitab nende perekonda. Kaks aastakümmet hiljem on Barnabasil (Johnny Depp) maailm oma käpa all, või on seda vähemalt Collinsporti linn. Ta on Collinwoodi mõisavalitseja, kel on raha, võimu ja oskus võluda naisi… Kuni ta teeb saatusliku vea ning murrab Angelique Bouchard’i (Eva Green) südame. Tegemist on nõiaga selle sõna igas mõttes, kes paneb Barnabasile needuse, mis on hullem kui surm – muutes ta vampiiriks ning mattes seejärel elusalt maha.

Kaks sajandit hiljem vabaneb Barnabas juhuslikult oma haua kütkeist ning leiab end täiesti muutunud maailmast aastal 1972. Ta naaseb Collinwoodi mõisa, mis on kaotanud oma hiilguse. Hädised Collinsi suguvõsa järeltulijad on kuidagi ots-otsaga toime tulemas, igaühel oma sünge saladus. Nende matriarh Elizabeth Collins Stoddard (Michelle Pfeiffer) on palunud appi psühhiaatri dr Julia Hoffmani (Helena Bonham Carter), et too aitaks nende pereprobleemid lahendada.

Mõisas elab ka Elizabethi hädavaresest vend Roger Collins (Jonny Lee Miller), mässumeelne teismeline tütar Carolyn Stoddard (Chloe Moretz) ja Rogeri varaküps 10-aastane poeg David Collins (Gulliver McGrath). Müsteeriumist saavad ka osa perevälised tegelased, nagu Willie Loomis (Jackie Earle Haley) ja Davidi uus lapsehoidja Victoria Winters (Bella Heathcote).

Loo on filmi jaoks kohandanud John August ja Seth Grahame-Smith, ekraaniteos ise põhineb Dan Curtise teleseriaalil.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Öö varjud

PostitusPostitas brixxx » 14. Mai 2012, 10:26

Film oli jama ja igav.

Mitte midagi huvitavat filmis ei juhtunud, ainuke huvitav koht oli viimane lahing nõia ja peategelase vahel.

Johnny Deppi tegelaskuju meeutas vampiiri juba siis, kui Johnny Deppi tegelaskuju veel vampiirgi ei olnud.

Hindeks annan 3/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Öö varjud

PostitusPostitas Rasmus » 19. Mai 2012, 14:39

Tekkis võrdlusmoment "Alice in Wonderlandiga" ning "Dark Shadows" oli sellest kõvasti parem. Johnny Depp ei valmistanud pettumust, kuigi tal on ka paremaid rolle olnud. Lõpp muutus minu jaoks natuke liiga muinasjutuliseks, meeldis see aeg, kui Depp ellu ärkas ja muutunud maailmaga tutvus.

7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Öö varjud

PostitusPostitas tuusla » 28. Mai 2012, 18:20

Igav ja veniv, asjale ei tulnud kasuks sugugi see, et vaatasin seda päeva viimasel seansil. Tekkis kange igatsus une ja padja järele.
P.S. Eva Green võikalt ja halvasti möksitud kollase pahmakaga. Sexy... not. Jäägu tumeda pea juurde.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Öö varjud

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuli 2012, 02:32

Ma olen üpris üllatunud, et filmi kirjutas Seth-Grahame Smith; ma pole küll ta raamatuid veel lugenud, kuid oli tekkinud temast arusaam kui päris oskuslikust ja nutikast kirjamehest (ta oli selle "Pride and Prejudice and Zombies" autoriks ja muidugi ka "Abraham Lincoln Vampire Hunter"-i, aga viimase (filmiversiooni) suhteliselt leige vastuvõtt kriitikute poolt vist kinnitabki, et tal pole stsenaristina erilist annet). Vaatamise järel mõtlesingi, et Burtoni visuaalsed oskused on siiani säilinud ja võivad tänapäeva Hollywoodi filmide üksluisuses jätkuvalt värskendavalt mõjuda, aga ta peab töötama paremate stsenaristidega, sest filmi ülesehitus ja tempo ja tegelaste vahekorrad kipuvad väga palju logisema. Mingi võlu sel filmil oli, seega ütleks, et pigem meeldis.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Öö varjud

PostitusPostitas CyberRax » 12. Oktoober 2012, 03:13

Meeldis. Parajalt jabur oli ning sissejuhatus oli liialt pikk, aga film oli šarmikas ning Barnabase katsed sobivat magamispaika leida panid tõsiselt naerma. 6,5/10
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Öö varjud

PostitusPostitas Pixie » 26. Detsember 2012, 15:41

Algus jäi natuke liiga lahjaks, filmi set-up näis kestvat terve igaviku. Põnevaks läks siis kui Barnabas/Angie konfliktid hakkasid tuure üles võtma. Mitmel korral naersin, filmi stiil oli mõnusa kiiksuga ja peategelase elegantne kõnemaneer nauditav, kuid kõiki positiivseid aspekte oleks võinud olla veelgi suuremas koguses. Michelle Pfeiffer jättis väärika mulje, ta tegelast oleks tahtnud rohkem näha. Parimateks kohtadeks olid ka minu arvates magamiskoha otsimine ning see... laamendamise stseen. :irw: 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Öö varjud

PostitusPostitas 0ll » 30. Detsember 2012, 22:43

Aastalõpule mõeldes tuli see film meelde. Arvustust kirjutada ja hinnet panna kahjuks ei saa, sest see oli käesoleval aastal ainus linateos, mille vaatamise pooleli jätsin. Kindlasti tehti kokkuvõttes palju hullemaid/igavamaid filme, aga miski hakkas esimese 15-20 minuti juures niimoodi vastu, et lihtsalt ei suutnud edasi vaadata.
Selline põnev lugu siis :?
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Öö varjud

PostitusPostitas Keilyke » 31. August 2014, 14:07

Vaatasin ka eile lõpuks selle filmi ära. Kunagi kinos treilerit nähes, tundus see päris hea film. Kahjuks kinno ma seda vaatama ei jõudnudki ja nüüd, kus ma selle filmi reaalselt ära näinud olen..Ütleme nii, et hea meel, et kinno ei jõudnud. Film oli igav, komöödiast oli asi kaugel. Kogu filmi peale oli paar kohta, mis kergelt muigama ajasid. Minu jaoks kindlasti üks kehvemaid Deppi filme.
2/10
Kasutaja avatar
Keilyke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 17
Liitunud: 04. Juuli 2012, 16:39


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist

cron