Gravitatsioon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Spellbound » 10. Oktoober 2013, 17:57

Spoiler :
Ryan Stone veealune tous (koos konnaga :)) ) oli niigi kosmoses redutanud filmile väga heaks vastukaaluks, sest andis mõista, et on olemas veel üks kosmos - veealune maailm ehk siis kõik see, mida Cameron nii väga oma filmides armastab kasutada.

Lisaks veel Stone`i jõudmine kaldale ja vaevaline tõus pärast kahele jalale Võib ainult oletada, mis tunne võib olla inimesel kui ta pole nii ammu maapinnaga kokku puutunud ja veel vähem tajunud gravitatsiooni. Bullocki esitus, Cuaroni lavastus ja Lubezki opetöö andsid selle oletatava tunde küll väga meeliülendavalt edasi.

Kui veepiisk lendas kaadri peale tuli kohe meelde Cuaroni mure verepiiskade pärast kaamera suunas "Children of Men"-is.

Üldse oli viimane stseen koos muusika ja senise ülevoolava elamuse tõttul tõeline emotsioonide tipp.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Pixie » 16. Oktoober 2013, 14:14

Üks parimaid filme, mida näinud olen. Üks parimaid kinoelamusi. Ja võimalik, et Gravity'st saab esimene film, mida ma teist korda kinno vaatama lähen. :P Treileri põhjal plaanisin seda nii või naa millalgi vaatama minna, aga LiveForThis'i juttu lugedes otsustasin kinos ära käia esimesel tekkival võimalusel. Muidugi polnud Gravity ideaalne, aga see, et ma üritasin kosmoseprahiga mitte pihta saada, istusin pidevalt tooli serval ja mõnel hetkel läks silm tavapärasest niiskemaks, kõnetab Gravity'st kui minu jaoks väga heast filmist. Polegi midagi eriti lisada.

Ainult et pidevalt kartsin, et suurepärane film saab kuidagi ära rikutud lõpuga.
Spoiler :
Läbi ja lõhki ohtliku olukorra igal veel ohtlikumal hetkel kahtlustasin, et nüüd surebki Stone ära. Kapslis külmudes, atmosfääri sisenemisel, vee alla vajudes. Ma ei oleks ühegi variandiga rahule jäänud, kuidagi poolik ja mannetu tunne oleks jäänud. Mitte et see realistlik poleks, Stone'i jõudmine Maale oli nagunii imede ime. Kuid kes teab, äkki ei ärganudki ta peale Kowalsky hallutsionatsiooni enam üles...


Ei saa kurta eriefektide, muusika, näitlejate soorituse ega lõpu pärast. Super! :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas tony montana » 17. Oktoober 2013, 00:45

Kuna ma pole just eriline kosmosefilmide entuasiast ,siis eelnev haip,treilerid jne minuni ei jõudnud. seega läksin vaatama puhta lehena...ja mis ma oskan kosta , suurepärane !!!! emotsioonalne laks oli tummine,rääkimata sellest ,et murdsin pidevalt pead et kuidas kurat küll nad seda filmisid ? mnjahh,mis siin enam lisada, härrased eelnevalt rääkisid kenasti kõik ära ja olen nendega 100% nõus. kindlasti oli mingeid nüansse mille kallal võiks nokkida aga milleks ...just let it flow and enjoy the moment.uus klassik on sündinud.suurepärane töö.müts maha.siit peaks tulema bunch of mehikesi.
tony montana
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 38
Liitunud: 04. Märts 2008, 10:12

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Garli » 17. Oktoober 2013, 19:43

Ei jää muud üle kui kiidukoori bandwagonile hüpata. Lugesin just seda ja jumal tänatud, et stuudio enda tahtmist ei saanud. Parim 3D, mida näinud olen ja andis päriselt filmile väga palju juurde. Tõeline tehniline spektaakel ja Bullock oli kah väga hea (naispeaosa ja tehniliste kategooriate Oscarid tulekul?).

9/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

5/10

PostitusPostitas Ralf » 21. Oktoober 2013, 22:56

Minuga absull ei klikkinud see uinamuina. Vaatamise ajal teadustasin endale kogu aeg, et film on hästi tehtud ja isegi päris lummav, aga ma ei tundnud seda hetkekski. Mitte mingit emotsionaalset lävi ei tekkinud ja põnevust pakkusid ainult üksikud stseenid. Rohkem oli selline muusikavideo-vaatamise tunne, et palju on vaeva nähtud ja päris lahe, aga kui video ühes lauluga läbi, siis üsna ruttu unustatud. Liiga kallis ja fancy film mu maitsele.
http://rlfstr.blogspot.com/2013/10/gravity-2013.html

Aa, 3D'd kiidaks küll, vähemalt vahelduseks ei jäänud mulje, et kannan niisama moe pärast neid prille.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 21. Oktoober 2013, 23:59

Algus meeldis, aga mida edasi, seda igavamaks läks. Bullock endiselt ei sümpatiseeri ja erilist kaasaelamist ei tekkinud hetkekski. Võrdlemisi igav ja pööreteta, kulges kenasti, aga lõpuks ikkagi pettumus.

6/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Rasmus » 22. Oktoober 2013, 00:34

Jee, kurjad kommentaarid! Mina panin ka 5/10, kuna olenemata visuaalsest ilust ei andnud "Gravity" mulle suurt elamust. Bullock oli õudselt tüütu,
Spoiler :
Clooney tapeti nii kiiresti ära ja lõpp oli liiga juust.
3D-efekte ma ka nii ägedaks ei peaks... mõned mutrid hõljusid toredasti silma, aga ma ei usu, et oleksin midagi peale valutava nina kaotanud, kui oleks filmi kahedimensioonilisena näinud.

Muidu sekundeerin igati Ralfi juttu ja eelmisel lehel olevat Zinera kommentaari.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2013, 01:36

Bullock mulle meeldis üllatavalt palju (pole eriline fänn). Ei tundnud justkui, et film ka sellest midagi kaotas, et selles kaks nii kuulsat staari oli. Tegelikult irooniline, et "Gravity" justkui üritab nii realistlik ja autentne olla, aga samas on nii edvistavalt filmilik ja hästi lavastuslik. Mis tuletab meelde, et väga häirisid need hetked, kus mõni pisike detail nagu see Daffy mänguasjake kaamerasilma eest mööda libises, sest need olid nagu mõnest Pixari filmist.
Ellujäämisthrillerina oli ka minu jaoks üllatavalt igav. Meeldinuks rohkem, kui
Spoiler :
Clooney ja Bullock tegutsenuks teineteist toetava kahe-mehe-tiimina, näiteks üritanud süstikut funktsioneerima saada või midagi. Liiga palju oli seda tühja triivimist, aga eks see mõnes mõttes point oligi...

Kaamera oleks võinud rohkem paigal püsida, mis oli püsivalt kõige häirivam. Tegelased niikuinii lendavad sinna ja tänna, on's siis vaja nende ümber veel lisaks tiirutada ka?
Üldiselt ma näiteks ei mõista, kuidas miski "Gravity's" nähtu on kuidagi muljetavaldavam või pingelisem kui aastakümnete vanuse ja kordi odavama "ALIEN'i" lõpustseen seal süstikus.
Mille peale te nii hullult pinges olite või silmad märjaks läksid, ma küll ei mõista... :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Forzelius » 22. Oktoober 2013, 09:21

9/10, no doubt
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Loop » 22. Oktoober 2013, 14:05

täpselt nii .
Spoiler :
oleks võind lõppeda ka samahästi nagu ta algas ja kestis, see pärast lähebki punn maha.


eks nüüd näha ole mis saab filmist *The Last Days On Mars*
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas tuusla » 22. Oktoober 2013, 17:03

7/10 ehk istun Zinera, ulti, Rassu ja Ralfi (koondnimi ZURR) paadis, ja imekombel olen mina see kõige leebem hindaja. Aja kokkuhoiu mõttes soovitan nimetet' foorumlaste kommentaare lugeda, ühtib minu mõtetega.

:)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Forzelius » 23. Oktoober 2013, 10:46

Kui sa panid 7 ja Ralf pani 5, siis kuidas sa tema paadis oled. Sama hästi võid 9/10 paadis istuda.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas tuusla » 23. Oktoober 2013, 10:57

Ei loe ainult numbrid, vaid see, mis mulje film jättis - sestap viitasin ZURR-i arvamusele.

Ma võin numbrit vabalt ka allapoole korrigeerida (teadupärast oskan ma 1/10 laduda), aga mõte on ikkagi selles, et mulle film NII väga ei meeldinud.

9/10 paadist lastaks mind heal juhul köiega paadi järele hulpima, kui mitte midagi hullemat.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Forzelius » 23. Oktoober 2013, 12:48

Fair enough
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Gravitatsioon

PostitusPostitas Cochrane » 23. Oktoober 2013, 16:06

Olles nüüd filmielamust tükk aega seedinud, saan rahulikult ja kindlalt öelda, et ilus vaadata, kuid ei suutnud mingit püsivat muljet jätta hakkab juba kärmelt ununema.

Hindeks kuus kõrvutiasetsevat kosmosejaama kümnest ja pikemalt blogis.
http://filmifanaatik.blogspot.com/2013/ ... -2013.html
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist

cron