Don Juan DeMarco

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Don Juan DeMarco

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Don Juan DeMarco
Don Juan DeMarco

Psühhiaater Jack Mickler (Marlon Brando) on minemas pensionile. Tema viimaseks patsiendiks on noor romantik (Johnny Depp), kes peab ennast Don Juan`iks. Noormehe sõnul on ta olnud vahekorras rohkem kui 1000 naisega. Jack Micleril on aega 10 päeva, et otsustada noormehe saatuse üle. Nende 10 päeva jooksul räägib "Don Juan" Jackile enda eluloo ja peale seda peab Jack jõudma otsusele, kas tegemist on hulluga või lihtsalt paadunud romantikuga.

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 21. Jaanuar 2007, 18:59

Heheheee....Väga positiivsed muljed on. :)) Romance, romance.. :P
Üllatavalt teistsugune film tegelikult. Mulle meeldis just see jutustamise vormis ülesehitus. Mõnusalt mexicolik film on, irw...Väga mõnusalt romantiline ja samas omas ka vähe sügavamat mõtet. Sellise...õhulise üldmulje jättis :P Seda ma ei hakka üldse seletamagi, kui ülihästi minu meelest Johnny sellesse rolli sobis. Pluss veel lahe aksent.

Üks kõige naljakamaid kohti minu jaoks oli see, kus Don Juan õpetas oma ranget põetajat tantsima...hahahaa. Rääkimata naljakast mõjust Don Octavio des Flores´ele. Rollid olid vahetunud, kohati tundus.
Ausalt öeldes ei olegi kunagi näinud Marlon Brandot üheski filmis, aga tema ja ta roll jätsid väga sümpaatse mulje.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas thebestB4 » 19. Märts 2008, 23:13

Mulle ka väga meeldis Johnny Deppi aksent, mis oli naljakas. Film oli üldiselt ka hea.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 21. Märts 2008, 00:21

Marlon Brando oli tõesti väga muhe seal filmis. see et mees justkui ärkab nagu poleks kogu oma elu jooksul selle pealegi tulnud et pisut pöörasust ja romantikat võiks olla miskit head. nagu näeks oma naist esimest korda. pisut selgrootult kokku kootud ehk, mõned tükid pudenevad kõvemini raputades küljest. aga üldiselt täitsa nitševoo film. laevatäis hulle haaremitüdrukuid oli ka vahva seik. ja noh muidugi seal veel seoses selle haaremiga. ärgem spoiligem.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas LauraOlen » 08. August 2008, 00:26

Täielik müstika, et ma seda varem näinud polnud.

Täna ostsin DVD ja ei pettunud. Tõsiselt meeldis, homme vaatan veel.
Mis siin ikka rääkida, Johnny Depp. Oijah, see oli mulle täielik maiuspala kuna ma pole ammu ta filme näinud (ja eriti veel sellelaadseid) :D .

Romantika oli väga hea, paljud stseenid (eriti veel naistest ja üldse.) Haaremistseen oli ka üks lemmikumaid.

See vanaaegsus ei jäänud ka ette, ma oleks vabalt pakkunud, et see 1999-2000 aastate film.

8,5/10 :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

Re: Don Juan DeMarco

PostitusPostitas Rasmus » 09. Juuni 2013, 21:56

Väga armas ja huvitav, natuke isegi veider film. Kõige naljakam koht oli see - ehtne Depp-moment. :D
Lõpp (Don Juan tavalistes riietes, ilma aktsendita) oli samuti päris vahva.

Ei saa mainimata jätta ka seda, et JD näeb praegu, pea 20 aastat hiljem täpselt sama hea välja. ;-)

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 153 külalist

cron