Vabaliikumises

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vabaliikumises

PostitusPostitas Soprano » 13. Veebruar 2012, 15:24

Vabaliikumises
Footloose (2011)

Linnalaps Ren McCormack (Kenny Wormald) kolib Georgiasse Bomont' väikelinna, kus mõni aasta tagasi toimunud peojärgne õnnetus põhjustas mitme noore surma ning tõi kaasa tantsimise seadusega keelamise. Rokkmuusika- ja tantsulembeline Ren satub ruttu pahuksisse kohaliku konservatiivse reverendi Shaw Moore'iga (Dennis Quaid), kelle tütre Arieliga (Julianne Hough) tal ühtlasi side tekib.

Uusversioon 1984. aasta filmist, mille lavastas Craig Brewer ("Musta ussi soie").

Ülevaate lisas: Ralf

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Vabaliikumises

PostitusPostitas Ralf » 13. Veebruar 2012, 15:32

Selliste enesekehtestamisele rõhuvate noortefilmide vastu tekkisid eelarvamused umbes pärast "Fighting"-u nägemist, samuti ei ole ma suurem asi kaasaegsete tantsufilmide fänn ("Step Up" seeria pole mulle igatahes näiteks muljet avaldada suutnud). Sestap olin kindel, et 2011. aasta "Footloose" ei ole suurem asi; veel enam, et 1984. aasta film Kevin Baconiga on päris kesine. Võta näpust, tegu oli aga üllatavalt tugeva filmiga. Peamiseks tõmbenumbriks on minu arust siin hea cast. Lõpuks ometi üks noortekas, mille peaosatäitja on tõeliselt sarmikas ja meeldiv. Ta lihtsalt ei olnud tahumatu tümikas, nagu näiteks Channing Tatum kipub niisuguseid tegelasi mängima. Minu poolt küll ainult kiidusõnad ja paistab, et kriitikutele meeldis ka, ainult IMDb keskmine hinne on kuidagi hapuvõitu...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 159 külalist