Kummitav võõrastemaja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kummitav võõrastemaja

PostitusPostitas Soprano » 31. Jaanuar 2012, 12:24

Kummitav võõrastemaja
The Innkeepers (2011)

Õudusfilm peatselt sulgeva Yankee Pedlari hotelli kahest viimasest töötajast Claire'ist (Sara Paxton) ja Luke'ist (Pat Healy), kes hakkavad niigi väidetavalt kummitavas majas märkama eriskummalisi nähtusi.

Ülevaate lisas: Ralf

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Majahoidjad

PostitusPostitas Ralf » 31. Jaanuar 2012, 12:31

Ti West oskab žanrite/stiilide vahel hüpata rohkem herilasepessa jooksnud laps, aga retrohõnguline slowburn horror "The Innkeepers" jääb päris lahjaks.

Aeglaste ja vähepüüdlike õudusfilmide puhul ei ole midagi halba - tõtt-öelda kipuvad nad suisa efektiivsemad olema - ja selline lahendus toimis "The House of the Devil"-i puhul imekenasti, kuid tingituna vähemeeleolukast keskkonnast, mitte kuigi meeldivatest tegelastest ja äärmiselt piiratud fantaasialennukusest jätab antud teos külmaks. Tõelist pinget hakatakse kruvima alles viimasel neljandikul ja selleks ajaks on huvi juba ammu kaduda jõudnud. Vähemalt mul oli nii.

PS! Mulle meeldib see poster:
Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kummitav võõrastemaja

PostitusPostitas LynxHunter789 » 13. Juuli 2014, 20:18

Film on tund ja nelikümmend minutit pikka, aga sellest tund ja kakskümmend on sisuliselt ajaraisk.
Sai tänu just ära vaadatud, kuna eile nägin kusagil netilehel nimekirja headest õudusfilmidest. Kuna nimekirjas olid sellised head õudukad nagu Sinister, Insidious jne, siis otsustasin ainsa filmi, mis sellest nimekirjast vaatamata oli, ära vaadata. Ootused olid kõrged, aga pidin kahjuks pettuma. Nagu eelnevas postituses mainiti ja nagu mina esimeses lauses mainisin, siis on tunne, et film hakkab pihta ~20min enne lõppu. Enne seda nagu midagi erilist ei toimu. Oleks tegu siis mõne teise žanri filmiga, aga kuna tegemist on õudukaga, siis oleks tahtnud mõnda judinaid tekitavat kohta enne juba näha. Jäi siingi filmis mõni küsimus õhku minu jaoks:
Spoiler :
1. Esiteks, kas see Claire läks hoopis hulluks sellest vajadusest tõestada, et vaim on olemas ja selle jaoks tõendite hankimisest.
2. Kes see vanamees seal üleval toas oli. Tundus nagu oleks selle kummitava naise mees olnud, kes on tegelikult ise ka surnud. (aga lõpus näitas, kuidas ta kanderaamiga ära viidi
3. Kes see naine oma pendliga täpsemalt oli ning viimaks,
4. Kuidas Claire täpsemalt suri?
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 117 külalist