Läbisaamise kunst

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Läbisaamise kunst

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. Jaanuar 2012, 01:18

Läbisaamise kunst
The Art of Getting By (2011)

George (Freddie Highmore) on õpiraskuste käes vaevlev, kuid enamjaolt muretu keskkooliõpilane, kes leiab endale sõbra Sally-nimelise tüdruku (Emma Roberts) näol. Ühtlasi ei oska poiss kuidagi realiseerida oma kunstiannet.

Ülevaate lisas: Ralf

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Läbisaamise kunst

PostitusPostitas Ralf » 29. Jaanuar 2012, 01:24

Selliseid filme on nagu seeni pärast vihma. Mõned neist on halvad, osad vaadatavad ja väga vähesed tõeliselt head. Lähiajal nähtuist meenuvad analoogid "It's Kind of a Funny Story" ja "Submarine", millest kumbki meeldis tunduvalt vähem.

Ütleks, et antud film jääb kuskile keskele - midagi erilist ta ei ole, kuid Freddie Highmore on meeldiv (passis ta mulle seal šokolaadivabrikus, passis "Spiderwicki kroonikates" ja passis siingi) ning küllap mingi osa tema tegelasest meenutas mulle ennast, igatahes enam-vähem istus. Tegelik võti enesetäiustuseni on minu silmis arendada oskust asju vaadata, mitte näha, või kuulata, mitte kuulda - tore, et filmgi sellest märku andis.

Ja ei tea, kas selle tüdruku tegelane niivõrd oluline oligi. Temata oleks lõpp kohe kindlasti vähem silmi pööritama pannud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 201 külalist

cron