Vaprake

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vaprake

PostitusPostitas Soprano » 15. Jaanuar 2012, 23:15

Vaprake
Brave (2012)

Merida on printsess, keda ei huvita printsessiks olemisega kaasas käivad käitumistavad ja -reeglid. Söögilauaetiketi omandamisele eelistab ta luusida mööda koduseid metsi ja mägesid, kaaslaseks tema ustav ratsu Angus ning õlal vibu ja nooled. Samal ajal läheneb aga tohuti kiirusega päev, mil ligikaudsete klannide pealikud oma vanimate poegadega Meridale kosja saabuvad. Rahu klannide vahel on õrm ning oma rada käi ihkav Merida võib selle oma vastuhakuga kõikuma lüüa. Tema tahe ajast-arust traditsioonidele vastu hakata toob aga kuningriiki kohale pahaendelise needuse ja ühes sellega ka tõelise kaose... Kas needusest on võimalik ka võitu saada?

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Vaprake

PostitusPostitas Pixie » 27. August 2012, 12:15

Positiivne üllataja, ei oodanud midagi erilist, aga lõpp suutis vägagi erinevaid emotsioone tekitada. :)) Meeldis Vaprakese südikus, eraldi mainimist väärivad tema kaunid punased juuksed. Üldiselt oli kogu film vaatemänguline oma ilusate värvide ning huvitava looga. Arvamus peategelase emast muutus filmi jooksul paar korda. Mitmed kohad suutsid naerutada (veidrad kosilased, omavaheline kaklemine, kolmikud) ning eestikeelse dublaaži üle ei saagi seekord kurta. Võib-olla muutub see peale ingliskeelse versiooni nägemist, aga praegu jään rahuloleva arvamuse juurde. :) Muideks, praegu loen, et pärast lõputiitreid oli veel lisastseen. Kurat küll, ühe korra jätan lõpuni istumata ja kohe jään millestki ilma.

8 sootulukest 10-st.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Vaprake

PostitusPostitas Kadii » 06. September 2012, 23:23

Oeh, see lühimultikas enne filmi oli kõige ilusam ja armsam ja südantliigutavam, mis ma kunagi vist näinud olen. See 10 minutit liigutas rohkem, kui Brave oma pooleteise tunniga. Aga eks see ise oli ka päris hea multikas, ma ei tea, miks ma Pixarile koguaeg vastu üritan punnida.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Vaprake

PostitusPostitas Ralf » 03. November 2012, 02:47

Kaunis ja liigutav nagu Pixari asjad ikka. (Y)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Vaprake

PostitusPostitas CM-Girl » 27. Jaanuar 2013, 21:16

Vot sellised juukseid tahaks nagu sel peategelasel olid. Mõnus punane pahmakas. :) Mulle Merida meeldis, eriti see tema mässumeelsus seoses abiellumisega. Vast kõige naljakam selle filmi juures oli näha kuidas
Spoiler :
karuks muundunud kuninganna käitub. Enne seda kui karule omased instinktid hakkasid võimust võtma.
Tõstsin hinnet 1p võrra, tänu sellele südantliigutavale lõpustseenile. Aa, seda ka, et need karupojad olid überarmsad. <3 :)

8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Vaprake

PostitusPostitas filmiarvustus » 10. Aprill 2013, 22:30

Samuti nagu tehti lavastajaga, tehti ka kirjutate meeskonnaga, et osa liikmeid vahetati välja. Sellegi poolest on lõpptulemus siiski vaadatav, eriti veel lastele, kuid põhiidee ja tegevus on eelnevalt mainitud põhjustel minu silmis natukene vigane. Visuaalselt on film suurepärane ning väga värviline ja ilus. Ilusad looduslikud kohad ning humoorikalt kujutatud inimesed. Muusikaline etteaste on samuti suurepärane, kuid üllatunud, et Disney filmis keegi ei laula...äkki oli asi nendes aktsentides, millega kõik tegelased rääkisid. Lastele ja perele siiski on film väga sobilik, kuid kahjuks on lastefilmile omast õpetlikust puudu.
Hindeks 7/10.

Põhjalikuma arvustuse leiab siit:http://www.filmiarvustus.eu/2013/04/brave-2012-tugev-soov-oma-saatust-muuta.html.
Tagasiside on alati oodatud.

Häid filmielamusi.
Aidates valida sobivaid filme...
http://www.filmiarvustus.eu
Kasutaja avatar
filmiarvustus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 330
Liitunud: 28. Veebruar 2013, 10:17
Asukoht: Keila

Re: Vaprake

PostitusPostitas Zinera » 05. September 2016, 16:25

4/10
Eriti ei meeldinud, üks halvimaid, mida siiani Pixarilt näinud olen. Ilmselt häiris kõige enam rumal sisu, sest muidu animatsioon ise oli korralikult tehtud, st nagu multikal ikka tänapäeval.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 199 külalist