Minu nädal Marilyniga

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu nädal Marilyniga

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Jaanuar 2012, 23:23

Minu nädal Marilyniga
My Week with Marilyn (2011)

1956. aasta suvel astus värskelt Oxfordi ülikooli lõpetanud 23-aastane Colin Clark (Eddie Redmayne) esimesed sammud filmimaailmas, küll kõigest tühise assistendina. Esimeseks projektiks sai "The Prince and the Showgirl", film, mis viis kokku Briti superstaari sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh) ja maailma seksikaimaks naiseks peetud Marilyn Monroe (Michelle Williams), kes oli võtete ajal Inglismaal ühtlasi pulmareisil koos oma värske abikaasa, näitekirjanik Arthur Milleriga (Dougray Scott).

Ligemale 40 aastat hiljem ilmus Clarki päevik "The Prince, the Showgirl and Me", aga sealt puudus üks nädal. Selle nädala sündmused avaldati mõned aastad hiljem raamatus "My Week with Marilyn" ning käesolev film jutustabki selle nädala loo. Pärast seda, kui Arthur Miller Inglismaalt lahkub, jääb Colini ülesandeks tutvustada Marilynile Briti elu võlusid. See on idülliline nädal, mille jooksul ta oli saatjaks staarile, kes püüdis meeleheitlikult pääseda eemale teda kõikjal satvast kärast ning tööga kaasnevatest pingetest. Sellistes tingimustes võib juhtuda mõndagi...

"Minu nädal Marilyniga" on tõsielul põhinev armastuslugu, kolme kuldgloobuse nominent, nimiosas Michelle Williams ("Brokebacki mägi", "Kurb valentinipäev").

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Minu nädal Marilyniga

PostitusPostitas Zinera » 23. September 2012, 17:12

2/10

Alustaksin sellest, et kaameratöö ei meeldinud mulle alates juba filmi esimestest minutitest, taheti näidata ilmselt lennukamaid kaadreid, aga kukkus välja väga halvasti. Üldse oli selle aja kohta isegi filmis endas kinostseenis kuidagi liiga hea kvaliteet, kui nii saab öelda.
Michelle Williams...Kui ta varem mulle lihtsalt ei meeldinud, aga nö kannatas ära, siis selles filmis on "halb" päris hästi öeldud selle rollisoorituse kohta. Kuidagi ebalev ja võlts...Marilyn pidigi seal ebakindel olema, aga nii hull vast ikka ei pidanud olema.
Päästis ehk see, et teised näitlejad tegid head tööd ja sisu ka eksisteeris niivõrd kuivõrd, magama päris ei jäänud. IMDb 7.1/10 jääb mulle mõistmatuks, midagi nii positiivset vaatamisel ei suutnud tuvastada.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 169 külalist