Projekt X

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Projekt X

PostitusPostitas Rain » 30. Detsember 2011, 14:16

Projekt X
Project X (2012)

"Projekt X" on lugu kolmest tavalisest abituriendist, kes üritavad koguda populaarsust pealtnäha süütu ideega – peo korraldamisega. Kuid kõik ei lähe päris nii, nagu nad ette kujutasid. Sama kiiresti, kui levib info peo kohta, purunevad ka unistused, kogutakse halba kuulsust ning sünnivad legendid. "Projekt X" on hoiatus lapsevanematele ja politseile.

Filmi produtsentide meeskonda kuuluvad Todd Phillips ("Pohmakas" ja "Pohamakas 2"), Joel Silver, Scott Budnick, Andrew Rona, Alex Heineman ja Marty P. Ewing.

Stsenaariumi kirjutasid Matt Drake ja Michael Bacall ("Scott Pilgrim terve maailma vastu").

Režissöör Nima Nourizadeh teeb oma debüüdi koos kinolina uustulnukatega, kes leiti üleriikliku talendiotsingu käigus.

www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Projekt X

PostitusPostitas Defexer » 31. Detsember 2011, 02:31

Trailerist ei ütle küll, et tegu oleks komöödiaga kuid eks näis, tundub muidu päris hea olevat.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Projekt X

PostitusPostitas Defexer » 01. Juuni 2012, 00:57

Väga awesome movie, kus lihtsalt lased rihma lõdvaks ja naudid. Mõnusad soundtrackid, naised ja muud tegevused siia sinna. Ei saa ka mainimata jätta, et see ajas mul reaalse peotuju peale...

Hinne sellepärast ka nagunii kõrge, et vaadates mu vanust ja huvisi, siis notbad at all. 8/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Projekt X

PostitusPostitas adi » 01. Juuni 2012, 07:52

Sitt film, selliste elukaugete nohikute märg unistus metsikust peost. Aga erinevalt kasvõi "Superbadist" pole seal ühtegi inimliku momenti mis paneks sind peategelaste kingadesse, neile kaasa elama või soovima, et nad lõpuks oma dream girliga skooriks.

Anyway - Human Traffic - kui tahate ausat ja head peofilmi.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Projekt X

PostitusPostitas Ralf » 05. Juuni 2012, 03:46

Ega ta realistlik ei ole jah, aga kuna mul on käsikaamerafilmide vastu teatav nõrkus ja hullumeelsusest pakatava meelelahutusena mulle täiesti sobis, siis võin öelda, et täitsa meeldis. Omamoodi huvitav oli jälgida ja imestada, kuidas see pidu siis lõpeb... ja lõppes päris ägedalt küll. :irw: Peategelased oleksid võinud tõesti karismaatilisemad olla, sellised olematute väärtushinnangutega kiimas nohik-nolgid ei lähe kohe mitte.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Projekt X

PostitusPostitas brixxx » 05. Juuni 2012, 12:26

See film ei kutsu üldse vaatama, esiteks sisu on mõtetu ja jama ning mulle üldse sellised filmid ei meeldi, kus mehed tahavad ainult seksi, nagu on ''Kuum pirukas'' või enamik ülikooli filme, selliseid filme vihkan. Teiseks selle filmi trailerit vaadates häiris liiga dokumentaal filmi moodi oli või tekitas käsikaamera sellise tunde, mulle eriti ei meeldinud see, tahaks tavalise kaameratööga Hollywoodi filmi vaadata. Mina seda filmi kindlasti kinos ega arvutist ei vaata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Projekt X

PostitusPostitas Rain » 05. Juuni 2012, 21:13

brixxx kirjutas:Teiseks selle filmi trailerit vaadates häiris liiga dokumentaal filmi moodi oli või tekitas käsikaamera sellise tunde, mulle eriti ei meeldinud see, tahaks tavalise kaameratööga Hollywoodi filmi vaadata.

Tegemist ongi sellises stiilis kaameratööga, mille eesmärgiks on luua filmile selline imago, nagu see oleks päriselus toimunud. -.-


Film oli aga üllatavalt meeltlahutav. Kaameratöö tekitas natukenegi reaalsema tunde sellest peost. Nagu Defexer juba mainis, on film palju mõnusam kui vaadata seda vabalt. See polnud küll meistriteos, aga siiski ütleks, et job well done. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Projekt X

PostitusPostitas Ralf » 06. Juuni 2012, 14:39

brixxx kirjutas:See film ei kutsu üldse vaatama, esiteks sisu on mõtetu ja jama ning mulle üldse sellised filmid ei meeldi, kus mehed tahavad ainult seksi, nagu on ''Kuum pirukas'' või enamik ülikooli filme, selliseid filme vihkan. Teiseks selle filmi trailerit vaadates häiris liiga dokumentaal filmi moodi oli või tekitas käsikaamera sellise tunde, mulle eriti ei meeldinud see, tahaks tavalise kaameratööga Hollywoodi filmi vaadata. Mina seda filmi kindlasti kinos ega arvutist ei vaata.

I don't know who you are. I don't know what you want. If you are looking for ransom, I can tell you I don't have money. But what I do have are a very particular set of skills; skills I have acquired over a very long career. Skills that make me a nightmare for people like you. If you start posting like a normal person now, that'll be the end of it. I will not look for you, I will not pursue you. But if you don't, I will look for you, I will find you, and I will kill you.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Projekt X

PostitusPostitas Pixie » 16. September 2012, 12:32

Vähe oli tegelasi, kellele kaasa elada ning veel vähem huumorit, mis naerutada suudaks. Aga mingi teatav meelelahutuslik element oli olemas. Võib-olla ainult pidutsemise feel, võib-olla läks peale energilisus ja ok muusika. Absoluutselt ei meeldinud edastatav sõnum - tühja sest tekitatud kahjust, peaasi, et tegelased on nüüd populaarsed. Eeldasin, et pidu läheb käest ära, aga sellist laiaulatuslikku kaost ei osanud oodata.

Südamest vihkan Costa-tüüpi tegelasi. Enam-vähem normaalne oli Thomas, aga siiski nõme, et ta lasi end nii lihtsalt ümber veenda. Kollastes jakkides turvamehed oli päris vinged. Kõige rohkem oli kahju Kub'i vanematest, isa reaktsioon oleks võinud olla äkilisem. Igaüks ei vaataks rahulikult pealt, kuidas ta autot basseinist välja tõstetakse. Mina lugesin tema stseenist välja vaikse tunnustuse, et poeg suutis nii metsiku peo korraldada.

5-/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Projekt X

PostitusPostitas Forzelius » 29. Detsember 2012, 00:16

Ralf kirjutas:Ega ta realistlik ei ole jah, aga kuna mul on käsikaamerafilmide vastu teatav nõrkus ja hullumeelsusest pakatava meelelahutusena mulle täiesti sobis, siis võin öelda, et täitsa meeldis. Omamoodi huvitav oli jälgida ja imestada, kuidas see pidu siis lõpeb... ja lõppes päris ägedalt küll. :irw: Peategelased oleksid võinud tõesti karismaatilisemad olla, sellised olematute väärtushinnangutega kiimas nohik-nolgid ei lähe kohe mitte.


Jah, peamiselt nõus kõigega, mida sa siin mainid. Ei võtnud realismi pähe miskit, aga üks kuramuse hull fiktiivõhtu oli küll. Mulle meeldis see, kuidas see jaburus ja anarhia järk-järgult kasvas. Costa pakkus kah lulzi. Lõpp võib-olla läks veits ülekäte, kuid selline lugu on enam-vähem õigustav taolisele kaosele. Üldiselt ei kurda.

7.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Projekt X

PostitusPostitas Equitis » 29. Detsember 2012, 23:36

Ma ei tea kas asi on minu vanuses või milles, aga mulle see film väga meeldis ja olen isegi korra uuesti vaadanud.
10/10
Equitis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 25. Detsember 2012, 12:06

Re: Projekt X

PostitusPostitas Ronet » 30. Detsember 2012, 00:41

Equitis kirjutas:Ma ei tea kas asi on minu vanuses või milles, aga mulle see film väga meeldis ja olen isegi korra uuesti vaadanud.
10/10

Kui küsida tohib, siis kui palju on sul seda aega antud? Ma olin mingi 13 (sinu PF teemale vihjates) Pulp Fictionist sillas ja American Pie 1-2-Wedding olid hästi ägedad.
Ehk valgustad?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist