Prometheus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Prometheus

PostitusPostitas brixxx » 28. Märts 2012, 15:09

Spellbound kirjutas:tegu on Scotti filmiga ja see ütleb kõik - ootusärevus juba olemas.


Mulle ei ütle see kahjuks midagi? Ma olen süvenenud ainult Steven Spielbergi filmidesse, aga ülejäänuid filme vaatan näitlejate ja sisu järgi.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Prometheus

PostitusPostitas Zinera » 28. Märts 2012, 17:04

brixxx kirjutas:
Spellbound kirjutas:tegu on Scotti filmiga ja see ütleb kõik - ootusärevus juba olemas.


Mulle ei ütle see kahjuks midagi? Ma olen süvenenud ainult Steven Spielbergi filmidesse, aga ülejäänuid filme vaatan näitlejate ja sisu järgi.


Mine uuri internetist, kes on Ridley Scott ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Prometheus

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Märts 2012, 19:32

Issand, miks te nii kurjad olete? Tulete päeva lõpuks koju ja valate väsimusest tekkiva frustratsiooni esimese teile silma jääva kasutaja peale? :D

Mis siis on, et ta veel ei tea, mis sorti suurmeister on Sir Ridley Scott? Ta oleks ajapikku ise ka uurima hakanud, et miks "Prometheust" nii väga oodatakse jne. Vaadanud mõne tema filmi ära ja siis ise ka veendunud, et "Prometheus" on ootamist väärt. Ei pea siis kohe teisele turja kargama ja lapsikult käituma (N)

Normaalsest tögamisest ma saan veel aru. Nii saab kasvõi tekitada diskussiooni teemal "Sa ei tea Scotti ja tema filme??!". Aga halvustava/mõnitava tooniga jõuame ainult järjekordse teema läbustamiseni. Tean, et see on mõne jaoks lõbus ja what not, aga milleks me siis üldse uusi kasutajaid vastu võtame, kui neid kohe sõimama kiputakse.

Võtke rahulikult. Olge ikka inimesed :pööritus:



Aga Brixx kuule, Ridley Scotti 1979. aasta ulmeõudusest "Alien" oled ju ikka kuulnud? Või vähemalt näinud? Või näiteks 1982. aasta "Blade Runner" Harrison Fordiga peaosas? "Alieni" neljaosaline seeria sai alguse just nimelt Scotti esimesest filmist ja seetõttu oodatakse ka "Prometheust", sest põhimõtteliselt on tegu "Alieni" eellooga. Filmiga, mis loob algupärase filmi ümber terve mütoloogia, kuidas lõpuks "Alieni" sündmusteni jõutakse. "Prometheus" võib tunduda pealtnäha igavana, aga kui olla kursis Scotti loominguga, siis erutumiseks on põhjuseid küllaga.

Kui ei ole "Alieni" näinud, siis soovitan soojalt! Ulme-ja õudusklassika ikkagi.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Prometheus

PostitusPostitas brixxx » 28. Märts 2012, 19:51

Zinera kirjutas:Mida sa positad siis siia teemasse, mine hari ennast enne internetiavarustes ja saad teada, kes on Ridley Scott! JUBE!

Mina olen hetkel filme vaadanud näitlejate ja sisu järgi ning pole siiani huvitanud, kes on selle lavastanud ja kui oli huvitav film, siis ei ole uurinud ka, kes selle lavastas. Ainult Steven Spielberg on meelde jäänud, sest olen tema filme palju näinud ja kõik on suht sarnased. Kuigi siin foorumeid lugedes tekib huvi hoopis lavastajate järgi filme hakata vaatama, mitte näitlejate järgi.

LiveForThis kirjutas:Aga Brixx kuule, Ridley Scotti 1979. aasta ulmeõudusest "Alien" oled ju ikka kuulnud? Või vähemalt näinud? Või näiteks 1982. aasta "Blade Runner" Harrison Fordiga peaosas? "Alieni" neljaosaline seeria sai alguse just nimelt Scotti esimesest filmist ja seetõttu oodatakse ka "Prometheust", sest põhimõtteliselt on tegu "Alieni" eellooga. Filmiga, mis loob algupärase filmi ümber terve mütoloogia, kuidas lõpuks "Alieni" sündmusteni jõutakse. "Prometheus" võib tunduda pealtnäha igavana, aga kui olla kursis Scotti loominguga, siis erutumiseks on põhjuseid küllaga.

Kui ei ole "Alieni" näinud, siis soovitan soojalt! Ulme-ja õudusklassika ikkagi.

''Blade Runner''it kunagi poole peale vaatasin, aga siis tundus film imelik ja ma ei viitsinud filmi lõpuni vaadata, aga nüüd isegi vaataks, sattusin selle filmi peale kuna uurisin, siis Harrison Fordi filme.

''Aliens''i seeriat ei ole näinud, aga tundus isegi veel huvitavam kui ''Blade Runner'', kuigi pean tunnistama, et ''Aliens''i trailer oli u sama vähe ütlev kui ''Prometheusi'' trailer. ''Aliens''i tahaks kindlasti vaadata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Prometheus

PostitusPostitas Defexer » 28. Märts 2012, 21:01

brixxx kirjutas:''Aliens''i seeriat ei ole näinud, aga tundus isegi veel huvitavam kui ''Blade Runner'', kuigi pean tunnistama, et ''Aliens''i trailer oli u sama vähe ütlev kui ''Prometheusi'' trailer. ''Aliens''i tahaks kindlasti vaadata.

Traileri võlu peabki see olema, et ta ütleb vähe ja ei näitaks sulle põhisündmusi fimist. Eelnevalt nagu mainiti, siis Promethuse uus trailer oli üsna palju ära rääkinud ning selletõttu ma ka jätsin selle vaatamata, kuna võib hilisemaid filmielamusi rikkuda. Kui sind ei huvita selline film nagu Triangle siis vaata trailerit esialgu ning siis filmi ja ma tahan su kommetaari filmikohta siis kuulda.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Prometheus

PostitusPostitas Ralf » 28. Märts 2012, 21:25

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Prometheus

PostitusPostitas teine_arnold » 28. Märts 2012, 23:32

Mis kurady Prometheus style?????? Prometheuse esimene teaser oli tehtud Alieni traileri järgi.

http://www.youtube.com/watch?v=bEVY_lonKf4 !!!!!!!!!!!!!!!

Aga eks on vist palju nõutud, et tänapäeva lapsed seda näinud oleks.
teine_arnold
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 05. Märts 2012, 01:12

Re: Prometheus

PostitusPostitas Ralf » 28. Märts 2012, 23:40

teine_arnold kirjutas:Aga eks on vist palju nõutud, et tänapäeva lapsed seda näinud oleks.

Mina pole kindlasti see, kes endast praegu lapse mulje jätab.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Prometheus

PostitusPostitas Loop » 29. Märts 2012, 00:20

LiveForThis kirjutas:Issand, miks te nii kurjad olete? Tulete päeva lõpuks koju ja valate väsimusest tekkiva frustratsiooni esimese teile silma jääva kasutaja peale? :D

Mis siis on, et ta veel ei tea, mis sorti suurmeister on Sir Ridley Scott? Ta oleks ajapikku ise ka uurima hakanud, et miks "Prometheust" nii väga oodatakse jne. Vaadanud mõne tema filmi ära ja siis ise ka veendunud, et "Prometheus" on ootamist väärt. Ei pea siis kohe teisele turja kargama ja lapsikult käituma (N)

Normaalsest tögamisest ma saan veel aru. Nii saab kasvõi tekitada diskussiooni teemal "Sa ei tea Scotti ja tema filme??!". Aga halvustava/mõnitava tooniga jõuame ainult järjekordse teema läbustamiseni. Tean, et see on mõne jaoks lõbus ja what not, aga milleks me siis üldse uusi kasutajaid vastu võtame, kui neid kohe sõimama kiputakse.

Võtke rahulikult. Olge ikka inimesed :pööritus:

hästi.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Prometheus

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Märts 2012, 00:23

teine_arnold kirjutas:Mis kurady Prometheus style?????? Prometheuse esimene teaser oli tehtud Alieni traileri järgi.

http://www.youtube.com/watch?v=bEVY_lonKf4 !!!!!!!!!!!!!!!

Aga eks on vist palju nõutud, et tänapäeva lapsed seda näinud oleks.



Oeh.... :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Prometheus

PostitusPostitas Trash » 29. Märts 2012, 00:24

Traileri esialgne ülesanne oli välja sõeluda inimesed kellele tulevane film võib huvi pakkuda. Tänapäeval on traileri ülesandeks huvi pakkuda võimalikult suurele hulgale ja seetõttu lõigatakse trailerid tihti kokku surudes rohkem põnevusele, huumorile või suurtele emotsioonidele, mida samas filmis eneses ei pruugi üldse nii tähtsad olla.

Üks mu viimase aja kenamaid näiteid trailerist on Police Beat´i ja The Myth of the American Sleepover´i tutvustused, kus filmi hing ja aura tabatakse imehästi, samas aga midagi üleliigset paljastamata.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Prometheus

PostitusPostitas Soprano » 29. Märts 2012, 00:35

Mis läbu siin käib? :shokeeritud:

teine_arnold, said hoiatuse. Kolmandat korda juba räuskad foorumis nagu delfi retard. Kui inimese moodi postitama ei hakka, siis adjöö.
Zinera, comoon! (N)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Prometheus

PostitusPostitas Trash » 29. Märts 2012, 00:59

Trash kirjutas:Üks mu viimase aja kenamaid näiteid trailerist on Police Beat´i ...


Sama filmi korea trailer maalib juba teistlaadset pilti filmist, he he!

Prometheus´e trailerit vaadanud ei ole, ega isegi jutte selle kohta lugenud, aga teised kreeka mütoloogial põhinevad fantaasiatööd nagu Clash of the Titans, Immortals ja Wrath of the Titans on juba kuva loonud, siis arvan teadvat ka milline film on Prometheus.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Prometheus

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Märts 2012, 01:03

Aga "Prometheusel" ei ole antud Kreeka mütoloogial baseeruvate fantaasiatöödega mitte mingit pistmist, kui pealkiri välja arvata.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Prometheus

PostitusPostitas brixxx » 29. Märts 2012, 10:25

Defexer kirjutas:Kui sind ei huvita selline film nagu Triangle siis vaata trailerit esialgu ning siis filmi ja ma tahan su kommetaari filmikohta siis kuulda.

Film tundus huvitav ja ilmselt ma vaatan seda varsti, kas ''Triangle'' trailer ja film on nii erinevad, minu arust ütles trailer küll päris palju filmi kohta ära.

Trash kirjutas:Üks mu viimase aja kenamaid näiteid trailerist on Police Beat´i ja The Myth of the American Sleepover´i tutvustused, kus filmi hing ja aura tabatakse imehästi, samas aga midagi üleliigset paljastamata.

Mis riigi film on ''Police Beat''? Need on vist mõlemad nukrad filmid kuna trailer oli nukker. Pean tunnistama, mind ei kutsunud mõlemad trailerit vaadates filmi vaatama, kuigi tundus veidi huvitavam film ''The Myth of the American Sleepover''. Korea ''Police Beat'' trailer kutsub rohkem filmi vaatama kui teine trailer. Ma ei oska eriti seisukohta öelda traileri kenasuse kohapealt kuna minu jaoks ei olnud need huvitavad filmid ning lisaks liiga nukrad.

teine_arnold kirjutas:Mis kurady Prometheus style?????? Prometheuse esimene teaser oli tehtud Alieni traileri järgi.

http://www.youtube.com/watch?v=bEVY_lonKf4 !!!!!!!!!!!!!!!

Ma vaatasin seda trailerit eile ja mina ütlesin Prometheuse stiilis trailer kuna enne olin vaadanud ''Prometheus''i filmi trailerit kui ''Aliens''i.

LiveForThis kirjutas:Aga "Prometheusel" ei ole antud Kreeka mütoloogial baseeruvate fantaasiatöödega mitte mingit pistmist, kui pealkiri välja arvata.


Mina ka esialgu pealkirja nähes arvasin, et see on Kreekaga seotud, aga siis vaatasin trailerit ning sain aru, et ei ole mingit seost filmil Kreekaga.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 51 külalist

cron