21 Jump Street

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: 21 Jump Street

PostitusPostitas Garli » 15. September 2012, 23:37

damon kirjutas:
Rassu kirjutas:
damon kirjutas:Depp oli tõenäoliselt kõrvalrolli palgatud nime pärast, tema olulisuses ja vajaduses kahtlen sügavalt.

Depp oli seal sellepärast, et ta oli 21 Jump Streeti seriaalis peategelane.


Pidasin silmas seda, et kui seal oleks olnud keegi teine, poleks arugi saanud.

Sa ei saanud vist väga hästi pihta sellele cameole. Nimelt Depp'i tegelaskuju siin filmis oli sama, mis SAMANIMELISES seriaalis. Ei oleks nagu eriti loogiline, kui seal maskeeringu all oleks mõni teine näitleja olnud.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: 21 Jump Street

PostitusPostitas damon » 16. September 2012, 21:37

Garli kirjutas:Sa ei saanud vist väga hästi pihta sellele cameole. Nimelt Depp'i tegelaskuju siin filmis oli sama, mis SAMANIMELISES seriaalis. Ei oleks nagu eriti loogiline, kui seal maskeeringu all oleks mõni teine näitleja olnud.

Sain pointile pihta küll ja mäletan, et kunagi sai isegi saksa pealt sarja vaadatud.
Eks see ole igaühe arvamuse asi aga ma mõtlen, et stseen kui selline viitas pigem pikaajalisele partnerite koostööle ja seda oleks võinud mängida välja ükskõik kelle poolt. Ehk siis teisiti öeldes see oli nõrk pidepunkt varasema seriaaliga.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: 21 Jump Street

PostitusPostitas LiveForThis » 17. September 2012, 01:15

Tükk aega tagasi vaatasin ära.

Väga lame ja tüüpiline high school comedy, millel üllatused puuduvad ja mis toob aina rohkem esile asjaolu, et Jonah Hill muutub sama kiiresti tüütuks kui Seth Rogen.

Seda paljukiidetud huumorit ma ka kusagil ei näinud. Ma olen seda juba näinud. Kordus. Repeat. Igav.


5/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 88 külalist