Tasujad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tasujad

PostitusPostitas Pixie » 01. Juuli 2012, 18:38

Kaks kuud peale esilinastust õnnestus minulgi film ära näha, lõpuks ometi saan rahus spoilereid lugeda. :)) Väga-väga vinge elamus. Olen nõus eelnevalt kiidetuga - lõpulahing (mis kestis nii pikalt, et ei tahaks sõna "lõpp" sellele lisadagi) ja huumor. Kõige rohkem suutis naerutada Hulk, kuid kõik tegelased särasid. Päris korralik kogus erinevaid peategelasi ning igaühe olemus oli eristatav. Nad olid omanäolised ning ei sobinud omavahel kokku, mida tõestab omavaheline madistamine. Kuid kui see seljataha jäi, oli Tasujate koostöö vaatamine veelgi nauditavam.

Filmi "Thor" ajal oli nimitegelasest ja Loki'st täiesti ükskõik, pigem pettusin nendes. "The Avengers" muutis mu suhtumist neisse mõlemasse. Enne filmi nägemist suhtusin fännide poolt Loki ülistamisse skeptiliselt, aga nüüd osutus ta minu jaoks väga sümpaatseks. Teine vähem meeldinud film oli "Captain America" ja Steve'ile elasin ka seekord vähe kaasa. Temalgi olid omad momendid, kuid teistega võrreldes vähem muljetavaldavad. Nick Fury näis olevat kahtlane tegelane, teda oli raske usaldada olenemata sellest, et võitles meie poolel.

Taaskord mainin suurt lahingut, mis on teiste möllukatega võrreldes kõige rohkem meeldinud. Kordamööda nägi kõiki tegelasi, nad töötasid koos, kuid siiski täites erinevaid ülesandeid. Isegi Black Widow ja Hawkeye tegemised läksid korda, teistega võrreldes uued tegelased, kuid nad suudeti huvitavalt ning piisava sügavusega kirjutada. Black Widow meenutas mulle pidevalt kedagi... can't put my finger on it... Põhimõtteliselt võib öelda, et jäin kõigi kolme põhilise filmiosaga rahule - tegelased, huumor, action. Pisiasjad, mis oleks võinud paremini olla:
Spoiler :
Hawkeye vabanemine Loki mõju alt ning kuidas tuumapommi plahvatamine halvas ka Maale jõudnud tulnukate tegevuse. Oleks eelistanud, et portaal sulgub ja siis koristatakse alles jäänud pahalased ära. Poleks olnud nii mugav lahendus. Aga suudan elada ka olemasoleva variandiga. :P


Minu lemmikud:
Spoiler :
Pilt + Iron Man.


9/10 and I'm not even sorry. Hea meelega vaataks veel teist korda ka.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tasujad

PostitusPostitas kalaraisk » 22. August 2012, 21:37

Nagu kondoom, mis pika, tüütu ja sisutühja puhumise peale lõpuks pauku tegi, aga paraku olid rõngad juba silme ees selleks ajaks.

Suurem osa, mis tegelaste suust välja tuli, oli cringeworthy, ei kukkunud ei omavaheline banter ega vamuvaesed one-linerid välja. Uued tegelaskujud kirjutati ka vist vaid seepärast sisse, et CGI tiimil oleks tsipake rohkem tööd ja meestel midagi vaadata. Ning vibu on ju ka lahe trend. Silmavärdjas Jackson oli kordades parem kui kogu see kamp kokku. Kui lõpuks andmiseks läks, siis oli sügavalt pohhui juba kogu sellest wannabe Michael Bay karnevalist Manhattanil ning ootused-lootused heast filmielamusest ammu Mjöllniriga kildudeks smashitud.


3/10
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
kalaraisk
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 26. Jaanuar 2012, 22:59

Re: Tasujad

PostitusPostitas Rain » 20. September 2012, 19:33

No jah, tegemist on kindlasti meeldiva filmiga, märul oli mõnus, huumor maitsev, lahendused ja ideed väga omapärased ja unikaalsed, ei olnud mingi üksluine kuldikusi - ühesõnaga film oli väärt vaatamist. 8/10
Spoiler :
Pettumis oli see, et ma nii ootasin viimases stseenis Thorilt või Starkilt mingit tabavat aforism. :(
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Tasujad

PostitusPostitas Pixie » 29. September 2012, 00:10

Õnnestus teist korda veel vaadata; nautisin filmi täpselt sama palju, kui esimesel korral. Märkasin küll rohkem vigasid ja ebaloogilisi kohti, kuid ma ei lasknud end nendest segada. :P Pigem tekkis Tom Hiddleston'i vastu kerge crush.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tasujad

PostitusPostitas ZeMonsta » 29. September 2012, 15:01

Pixie kirjutas:Õnnestus teist korda veel vaadata; nautisin filmi täpselt sama palju, kui esimesel korral. Märkasin küll rohkem vigasid ja ebaloogilisi kohti, kuid ma ei lasknud end nendest segada. :P Pigem tekkis Tom Hiddleston'i vastu kerge crush.

Siis sa pääsesid isegi kergelt. Mul on selles osas siiamaani mõningaid probleeme..
Spoiler :
Pilt

Ah et miks?
Pilt
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Tasujad

PostitusPostitas Pixie » 29. September 2012, 16:26

ZeMonsta kirjutas:Siis sa pääsesid isegi kergelt. Mul on selles osas siiamaani mõningaid probleeme..

Spoiler :
Pilt
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Tasujad

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. September 2012, 20:57

Korralik superhero movie, ei midagi rohkem ega vähem. Mõni vahva one-liner, hea nali ("He's adopted."; Hulk rusikaga Thorile virutamas, Lokit raputamas etc) ja ülejäänud üsna pikk ja veniv rahmeldamine. Lõpp, mida paraku jälle raske ära ei olnud arvata,
Spoiler :
tuumapomm, mis pärast portaalist minema saadetakse koledatele karvastele pahadele tagasi...
oli võimalikest kõige juustusem ning too mõne tsiviilisiku päästmise stseen oli vähemalt sama debiilne (selle kõige eest punkt maha). Siin ja seal mõned vasturääkivused, Hulk, kes ennast kord talitseda ei suuda, siis teeb seda aga suurepäraselt (Hulk oli muidu täitsa vahva (Y)), terve maailm võrdub Ameerika ja Manhattan, "venkude" suurepärane vene keel jne ei luba kõrgemat hinnet anda. Kebab scene oli fun. Kes see vahetult enne lõppu veel oli, Ron Perlman või?

4/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Tasujad

PostitusPostitas Zinera » 30. September 2012, 23:00

4/10

Paneks isegi madalama hinde sellele pikaks venitatud eriefekti kogumile, aga kuna filmis on Hulk ja Tony Stark, siis kerge ohke taustal võib üldine hinne tõusta neljani. Kui meenutada filmi, siis muidugi on meeles päris mitmed vasturääkivused, näiteks
Spoiler :
kuidas Hulk ühel korral end ei suuda talitseda ja järsku päästab Iron Mani? Thori haameri megatugevus, mis siiski eriti ei tahtnud kuulikindlale klaasile peale hakata, õnneks klaas andis vist alla? Ülisuur uusimat tehnikat täis laev/lennuk ei märka lähenevaid õhusõidukeid? jne. Lisaks see eriti nõmedalt klišee lõpp, kus kõik on ikka super, kangelastel läheb hästi ja tuleb veel üks paha, et ikka transformerite-stiilis mingi järje saaks valmis vorpita.

Oleks võinud olla lühem, konkreetsem, sisukam ja loogilisem, siiski leidub hullemaid teoseid, seega meeldisid mõned naljad siin ja seal, mis kuidagigi meelt lahutasid, samuti ülepüüeldud eriefektid (nägi hea välja) ja mõned head näitlejatööd.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Tasujad

PostitusPostitas Ralf » 30. September 2012, 23:31

Sellele Hulki asjale oli mingi seletus, aga ma olen juba unustada jõudnud. Kuskil siin teemas peaks kirjas olema.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Tasujad

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 01. Oktoober 2012, 15:11

väike vahepeala - tuttavale neiule meeldib joonistada:

Spoiler :
Pilt
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tasujad

PostitusPostitas RockabillySarin » 31. Oktoober 2012, 11:25

Ei saa aru selle filmi populaarusest.
Treileri järgi tundus juba mõttetu.
Sundisin enanst vaatama, kuna teos tuleb tihti teemaks.

"Lahedad" supperkangelased nõrga sisu sees ja 90% kallist arvutigraafikat.


Saan nüüd lõpuks õelda Pask [2(3)/10]
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

Re: Tasujad

PostitusPostitas Garli » 27. Detsember 2012, 00:08

Hea huumor ja tore üle võlli lammutamine lõpus, aga tervikuna on mul sellest kangelaste pundist üsna poogen. Iron Man ja Hulk meeldivad, teised on minu jaoks lihtsalt igavad sidekickid. Lemmik Marvel'i filmiks jääbki ilmselt esimene Iron Man.

6/10 ehk rahuldav, kuid ei midagi erilist ja uuesti ei vaataks.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Tasujad

PostitusPostitas Cochrane » 07. Aprill 2013, 19:07

Humoorikas ja tempokas 9/10 hindega film, mis pidas eelmise kuu kordusvaatamisele sama hästi vastu kui esmakordsele kinoelamusele. Kõik, mida sellisest koomiksifilmist tahta, oli olemas.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 129 külalist