Tasujad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Tasujad

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 09. Mai 2012, 12:00

Väga ilus film. Ei tekkinud kordagi küsimust, kuhu see 220m pandud oli. Kõik oli ekraanile pandud(*).
Mina olen ka team Loki mees. Hiddlestone sobis oma rolli hästi ja ta mängis selle ka hästi välja. Kõik need vähesed emotsionaalsed hetked, mis mina filmist sain, olid temaga vist seotud.

Ja sellega on seotud ka minu kõige suurem probleem selle filmiga - see film ei tulnud minuga kinost mitte just väga kaugele kaasa. Emotsionaalselt film ei pakkunud mulle mitte midagi erilist. Kahtlemata tore meelahutust ja paar naeratuskohta ( minu huumorisoone vigastus ilmselt, et ei hirnunud pisar silmis, nagu mõned) aga sellega ka asi piirdus. Võite bännida kui peate aga näiteks B-man'i viimased paar filmi (või paar esimest) on suutnud pakkuda lisaks visuaalile ka emotsionaalselt väga palju. Mil peale neid filme ma mõnda aega värisesin kinotoolis siis peale Tasujaid ma seda ei teinud. Film sai läbi, mõlgutasin mõtteid kuni credit'id ära jooksid ja siis oligi nagu film läbi. Nii kinos kui ka minu peas.
Võibolla muidu see mind eriti ei kotikski aga kuna filmi on sedasi hinnatud ja kõik räägivad sellest kui uuest issanda ilmutusest maa peal, siis ma ootasin sellel tasandil kõvasti enamat.

Kahtlemata hea töö ja well done Whedon'ile. Kindlasti läheks järgmist osa vaatama. BB hooajale vägagi korralik avapauk, kuid ma siiski loodan ja natuke ka usun, et see ei jää hooaja laeks. Mitte minu jaoks vähemalt.

* - veidike liigagi kõik oli ekraanile pandud. 3D's vaadates lõpumüdinat mina ei jõudnud vahepeal kõike ära registreerida, mis ekraanil toimus. Väga palju infot ja detaile lendas sinna korraga osades stseenides - minu silmad ei jõudnud järgi lihtsalt.

Kuna niigi palju "valet" vist juba öeldud siis enesele ausaks jäädes (sest mis siin ilmas ikka veel olulisem on kui mitte hingerahu) ütlen ka seda, et minu jaoks ei jõudnud see film kahe viimase b-man'i filmi lähedussegi.

peace (?)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Tasujad

PostitusPostitas MNC » 10. Mai 2012, 15:06

Oeh...järjekordne kamp superkangeid, kes kõik peavad võrdselt ekraaniaega saama ja saama ka võimaluse selle ekraaniaja piires lahedalt käituda. Kahjuks ei jää selle lahedalt käitumise kõrvalt neil eriti aega, et midagi mõistlikku - saati siis veel midagi huvipakkuvat - korda saata...päris valus oli kohe.
Tunde järgi 10 tundi "pidurdamatu põrkub liikumatuga tüüpi" lahingut, üks lahe/efektne koht ja üks päris naljaks mõte, mis inspireeritud "Lokasennast"...siiski "natuke" vähe.

H: 1/10 e. minu väärtushinnagute järgi absoluutne maksimum mida anda.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Tasujad

PostitusPostitas Spellbound » 11. Mai 2012, 23:05

Mulle tundus, et olime vennaga ainukesed lollid saalis, kes naersid Natasha Romanovi režiimivahetuse nalja peale.

Loki: Ah, no. But I like this. Your world in the balance, and you bargain for one man?
Natasha Romanoff/Black Widow: Regime's fall everyday. I tend not to weep over that, I'm Russian. Or I was.

Selline lahe that akward moment, kus kajakad taanduvad kiirel vaikusesse, sest keegi teine ei naera :)

Kuidas võtta film kiirelt kokku? Kui režissöör hoolib loost ja tegelastest, siis ei saagi midagi viltu minna. Kui vaataja hoolib loost ja tegelastest, siis pole vahet mis ekraanil toimub, sest kaasa elad niikuinii.

8/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas homunkulus » 18. Mai 2012, 20:48

Puhtalt Transformerid shanri film, mille fookus on eriefektidel ja suurejoonelisel laamendamisel-lõhkumisel, kuhu vahele on pikitud trafaretseid süzheekäike ja juustused repliike. Asja on püütud suureks ja atraktiivseks teha superkangelaste ühte filmi kokku panemisega. Minuarust on see sama tark mõte kui panna ühe taldriku peale või patta kokku praad, supp ja magustoit ning see segamini keerata - et nagu mingi super-hea toit siis.
Ei saa laita, et eriefektid on suurejoonelised, aga erilist (või kas üldse mingit?) pointi sellises filmis küll pole. Teist korda kindlasti ei vaataks. Tegelt üks kord oli liiast.

4/10 lihtsalt selle eest, et on eriefektidega on vaeva nähtud.
Sina jah! Sina! Toppisid mulle igasuguseid kapsalehti pähe, et...
Kasutaja avatar
homunkulus
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 20. August 2011, 12:39
Asukoht: Maa

Re: Tasujad

PostitusPostitas homunkulus » 18. Mai 2012, 20:51

MNC kirjutas:Oeh...järjekordne kamp superkangeid, kes kõik peavad võrdselt ekraaniaega saama ja saama ka võimaluse selle ekraaniaja piires lahedalt käituda. Kahjuks ei jää selle lahedalt käitumise kõrvalt neil eriti aega, et midagi mõistlikku - saati siis veel midagi huvipakkuvat - korda saata...päris valus oli kohe.
Tunde järgi 10 tundi "pidurdamatu põrkub liikumatuga tüüpi" lahingut, üks lahe/efektne koht ja üks päris naljaks mõte, mis inspireeritud "Lokasennast"...siiski "natuke" vähe.

H: 1/10 e. minu väärtushinnagute järgi absoluutne maksimum mida anda.


Vägagi nõus Su kokkuvõttega selle filmi kohta.
Sina jah! Sina! Toppisid mulle igasuguseid kapsalehti pähe, et...
Kasutaja avatar
homunkulus
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 20. August 2011, 12:39
Asukoht: Maa

Re: Tasujad

PostitusPostitas rauls » 19. Mai 2012, 00:46

Ei saanud vastu panna kiusatusele näha filmi, mille avanädalavahetuse kassa Ameerikamaal ületas seninägematu 200 miljoni taala piiri. Sain täpselt sellise elamuse nagu eeldasin. Suht nõus homunkulusega. Mu arvamust võib ka ühe sõnaga kirjeldada: bullshit.

4/10
Hulk oli lahe
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Tasujad

PostitusPostitas KiiZ » 21. Mai 2012, 15:51

Lõpumöll New Yorkis tekitas minus ülevaid tundeid, selline üle võlli laamendamine on alati silmale ilus vaadata.

Muidu need Marveli filmid on ühte auku kõik, loodetavasti teise satsiga võetakse pisut rohkem riske ja tehakse midagi ebatavalisemat ka vahelduseks.

aga coolid ikka!
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Tasujad

PostitusPostitas Rasmus » 28. Mai 2012, 15:03

Polnud midagi erakordset, aga nalja sai. Ei tea, kas asi on selles, et pole lihtsalt väga pikalt ühtegi (korralikku) komöödiat näinud või oligi huumor tõsiselt tasemel, aga mul oli ikka pidevalt suu naerul.
Spoiler :
Agent Phil Coulsoni surm oli hea. Enne suremist suutis ühe killu maha panna. Kartsin, et ükski tegelane (peale villaini ja suvaliste linnaelanike siis) ei saagi surma, aga läks siis nii. Mitte, et see tegelane mulle ei oleks meeldinud, aga lihtsalt...

Hindeks tuleb 6/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Tasujad

PostitusPostitas tuusla » 28. Mai 2012, 18:31

Kui 40% filmist läbi sai, hakkas Arno ootama, millal film lõppeb...

Ja kui see viimaks lõppes, oli selge küll, miks see mulle ei meeldinud;) Kolm korda suutsin mõelda, et tegeleksin saalis passimise asemel hoopis meeldivama asjaga. Kahjuks ei ole ma veel õppinud poole seansi pealt minema jalutama.

3D, mida ma samuti ei armasta, ei andnud filmile mitte grammigi juurde.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 29. Mai 2012, 21:24

Spellbound, ütlesid FVFV E02, et Avengers ei saa Oscaritel mitte essugi. Tahad kihla vedada? :)
Eriefektid võib vabalt tulla, võib-olla ka heli(d).
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tasujad

PostitusPostitas Spellbound » 30. Mai 2012, 14:06

Soprano kirjutas:Spellbound, ütlesid FVFV E02, et Avengers ei saa Oscaritel mitte essugi. Tahad kihla vedada? :)
Eriefektid võib vabalt tulla, võib-olla ka heli(d).


Kui tulevane kolmik (Prometheus, TDKR, The Hobbit) just suuremat kõmu üles ei löö kui Avengerid, siis isegi võiks midagi saada, aga kuna ma olen kindel, et tulevane kolmik või vähemalt üks neist haarab rambivalguse enda peale ja Oscarite ajaks on inimestel meeles ainult tulnukad, Batman ja kääbikud, siis lööme käed.
Nommi võib saada, aga võitu mitte.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 30. Mai 2012, 14:14

Nommi(e) saab kindlasti. OK, sümboolne 1€ siis.
Teine Filmivend on 2€ võlgu juba. :)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Tasujad

PostitusPostitas Spellbound » 30. Mai 2012, 14:33

Soprano kirjutas:Nommi(e) saab kindlasti. OK, sümboolne 1€ siis.
Teine Filmivend on 2€ võlgu juba. :)


I know how this game is played. You win or you lose.

Musta luige kihlavedu?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas LiveForThis » 05. Juuni 2012, 00:50

Soprano kirjutas:Teine Filmivend on 2€ võlgu juba. :)


Mille või kelle peale veel kihla vedasime? ;-)

Aga filmist:
"The Avengers" on suurepärane näide, kuidas mitmepealise ja väga kireva peategelaskonnaga luua toimiv dünaamika ja pinget pakkuv sisuline areng kui kogu struktuur on kohustuslikult etteaimatav.

8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Tasujad

PostitusPostitas Soprano » 05. Juuni 2012, 01:22

LiveForThis kirjutas:
Soprano kirjutas:Teine Filmivend on 2€ võlgu juba. :)


Mille või kelle peale veel kihla vedasime? ;-)

Portman ja Streep ;-) Viimase puhul ma veel kartsin, et ikka su pakutud Viola Davis võtab koogi, aga mul vedas... FC ennustuses mitte tho.

Also, lahe fanmade poster:
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist

cron