Reis 2: Saladuslik saar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas Rain » 11. November 2011, 16:20

Reis 2: Saladuslik saar
Journey 2: The Mysterious Island (2012)

2008. aasta filmihiti "Reis maakera südamesse" 3D-pereseikluse uus osa kannab pealkirja "Reis 2: saladuslik saar". Noor Sean Anderson (Josh Hutcherson) saab saladuslikult saarelt kodeeritud hädakutsungi. Saarelt, mida ei tohiks olemaski olla, ent kus elutsevad kummalised eluvormid, asuvad kullamäed, surmavad vulkaanid ja veel üks hämmastav saladus.

Seani uus kasuisa Hank (Dwayne Johnson) peab retke kaasa tegema, sest noorukit peatada on võimatu. Kopteripiloodi (Luis Guzman) ja tema imeilusa ning tahtejõulise tütre (Vanessa Hudgens) kaasabil hakkavad nad otsima saart, et päästa sealne üksik elanik - Seani vanaisa - ja põgeneda enne, kui vulkaanid saare uputavad ja selle aarded igaveseks meresügavustesse viivad.

http://www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas brixxx » 07. Märts 2012, 11:13

Ma vaatasin eile õhtul selle filmi ära. Pean tunnistama esimene film oli parem Brendan Fraseriga.

Mul oli terve filmi jooksul hirm, et Alexander Anderson (Michael Caine) saab surma, sest ma olen päris palju filme näinud, kus just minu lemmik näitleja saab filmis surma, nt. Poseidon, Flood, Tron: Legacy, Armaggedon jne.

Film oli lahe, kuid vahepeal natuke igav. Esimese osaga võrreldes ei tundunud olema nii palju eluohtlike kohti.

Ma vaatasin peale Reis 2 veel Reis 1, mida ma vaatasin juba teist korda. Nüüd sain teada, et Alexander Anderson oli Seani isapoolne vanaisa, mitte emapoolne. Reis 2 jäi teine mulje.

Mulle ei meeldinud pereinimese ja kasuisa rollis Dwayne Johnson, ei saa öelda, et ta mulle üldse ei meeldi, aga ta meeldib rohkem elumehe rollides. Tema naeratus häirib mind, tema naeratus on üleolev ja tundub liiga naistemehena. Eelnevates Dwayne Johnsoni filmides ei ole ta mind häirinud, aga nendes on ta olnud koguaeg elumees ka.

Ma annaks filmile 7/10 punkti kuna esimene osa oli huvitavam.

Sisututvustuse osas jäi veidi häirima see, et võiks mainida ikka, et see üksik saare elanik on Seani vanaisa.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas Rain » 07. Märts 2012, 11:57

brixxx kirjutas:Sisututvustuse osas jäi veidi häirima see, et võiks mainida ikka, et see üksik saare elanik on Seani vanaisa.

Miks peaks selline fakt niivõrd oluline olema? Arvad, et kui inimesed ei tea, et see üksik saareelanik on Seani vanaisa, siis neil ei teki huvi selle filmi vastu? Ta võib kasvõi kingkong olla, huvilised vaatavad seda niikuinii.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas brixxx » 07. Märts 2012, 13:00

Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:Sisututvustuse osas jäi veidi häirima see, et võiks mainida ikka, et see üksik saare elanik on Seani vanaisa.

Miks peaks selline fakt niivõrd oluline olema? Arvad, et kui inimesed ei tea, et see üksik saareelanik on Seani vanaisa, siis neil ei teki huvi selle filmi vastu? Ta võib kasvõi kingkong olla, huvilised vaatavad seda niikuinii.


Okei, aga kui inimesed vaatavad trailerit, siis sealt saab kohe teada, et see üksik elanik on Seani vanaisa. Mina nt. sain sellest filmis teada mingi kolm kuud tagasi kui vaatasin imdb.com esilehel uute filmide trailereid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas Rasmus » 23. Märts 2012, 20:10

Tulin just kinost ja pean tunnistama, et film oli päris hea. 3D oli parem kui tavaliselt. Dwayne Johnsoni mängu toomine oli väga õige otsus ja just see tegigi filmi huvitavaks.

Hindeks 8/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas Ralf » 18. Mai 2012, 01:04

Esiteks - ma ei teadnud päris tükk aega, et see on järg "Journey to the Center of the Earth"-ile, nägin kinos "Journey 2" plakatit The Rockiga ja mõtlesin, et kuskil on mingi salapärane "Journey 1", millest ma kuulnud ei ole.

Vaatasin kohe pärast "John Carter"-it ja see oli umbes nagu süüa esmalt vanaema poolt nädal aega tagasi tehtud lasanjet ja siis kuskil Itaalia välikohviku terrassil ahjukuuma pitsat (isegi CGI oli parem!). Mõnusalt köitev ja värviline eelkõige lastele suunatud lasteseiklusfilm.

Meeldis väga, et sees oli ka teatav lugemist propageeriv sõnum, väga palju rõhku oli pandud Jules Verne'i raamatutele ja "Mysterious Island"-it kasutati omamoodi guide'ina, et saarel ellu jääda, samuti oli mainitud näiteks Swifti ja Stevensoni.

brixxx'iga olen nõus Dwayne Johnsoni osas - mõnedes filmides meeldib ta rohkem ja teistes vähem, siin jättis ta kuidagi punnitatud mulje, nagu ta üritaks liiga agaralt publikule meeldida. Aga üldiselt oli näitlejate võrdlemisi piiratud seltskond üpris tugev ning tegelaste omavahelised humoorikad kerged nääklemised olid kohati päris naljakad.

Kolmandat osa oleks tore näha (lõpp viitab tugevalt selle võimalikkusele) - siis võiks suisa kasutada nii The Rocki kui Fraserit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas brixxx » 18. Mai 2012, 10:16

Ralf kirjutas:Kolmandat osa oleks tore näha (lõpp viitab tugevalt selle võimalikkusele) - siis võiks suisa kasutada nii The Rocki kui Fraserit.

Ning ka Michael Caine.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas Rain » 23. Mai 2012, 22:33

Suhteliselt 'meh' film. Liiga muinasjutulik ja eriefektid olid kohutavad. 6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas Ralf » 24. Mai 2012, 00:08

Rain kirjutas:Suhteliselt 'meh' film. Liiga muinasjutulik ja eriefektid olid kohutavad. 6/10

Minu arust olid sellel paremad eriefektid kui "John Carter"-il.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas c2tlin118 » 28. Juuni 2012, 14:44

Filmi sisu oleks saanud ka umbes viie või kümne minutiga ära rääkida.. Oodatust halvem, 4/10'st
c2tlin118
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 19. Aprill 2012, 17:37
Asukoht: Viljandi

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas adi » 28. Juuni 2012, 15:58

Ma võin sulle kõigi kolme "Ristiisa" sisu 3 minutiga ümber rääkida.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Reis 2: Saladuslik saar

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Juuli 2012, 22:01

Meeldis rohkem kui esimene osa. Meeldivad nii Fraser kui Johnson, aga viimati nimetatu siiski rohkem ja mulle tema naeratus meeldib. ;-) Häid kohti jagus. Tore filmike. 8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist