Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas P2ppin » 10. Mai 2012, 13:10

Kas ma sain õigesti aru, et sulle ei meeldi enam Colin, kuna ta ei osanud õigesti rääkida filmis, kus ta mängis kõnehäirega isikut ?
Pean tunnistama, et peale ''The King's Speech'', mulle millegi pärast enam nii väga Colin Firth ei meeldi, aga see oli ilmselt sellest, et seal ei suutnud ta kunagi õieti rääkidagi

Pilt
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas brixxx » 10. Mai 2012, 15:02

P2ppin kirjutas:Kas ma sain õigesti aru, et sulle ei meeldi enam Colin, kuna ta ei osanud õigesti rääkida filmis, kus ta mängis kõnehäirega isikut ?
Pean tunnistama, et peale ''The King's Speech'', mulle millegi pärast enam nii väga Colin Firth ei meeldi, aga see oli ilmselt sellest, et seal ei suutnud ta kunagi õieti rääkidagi

Pilt

Jah, uurisin hiljuti Colin Firthi filme, leidsin viis filmi mida tahaks vaadata ''Trauma'', ''When Did You Last See Your Father?'', ''Then She Found Me'', ''Dorian Gray'' ja ''A Single Man''. Tema filme uurides hakkas tema liiga inglaslik tõsine olek häirima, pean tunnistama, et Michael Caine ja Colin Firth on selle tõttu sarnased, et nad mängivad peaaegu kõiki rolle ühte moodi ja eriti emotsioone ei näita, kuigi Colin Firth-il on rohkem emotsionaalseid rolle, kuigi pean tunnistama, et Michael Caine puhul mind see ei häiri, aga Colin Firth-il juba hakkab ära tüütama, koguaeg ühte moodi mängitavad rollid.

Mulle ei meeldi eriti näitlejad, kes mängivad kõiki rolle ühte moodi, nt. Eesti näitlejatest ei meeldi selle tõttu Harrit Toompere, Evald Hermaküla ja Mikk Mikiver. Ja üldse ei saa ma aru miks Mikk Mikiveri nii hirmsasti ülistatakse, minu arust tunduvalt paremad näitlejad oli Jüri Krjukov ja Jüri Järvet, isegi Tõnu Mikiver. Sellised näitlejad ka ei meeldi, kes on uimased ja hirmsasti filosfeerivad, teine põhjus, miks mulle ei meeldi Evald Hermaküla ja Mikk Mikiver.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas Soprano » 10. Mai 2012, 15:11

brixxx kirjutas:Mis on selle mini seriaali nimi, isegi vaataks?

Sama nimega http://www.imdb.com/title/tt0080297/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas brixxx » 10. Mai 2012, 15:12

Soprano kirjutas:
brixxx kirjutas:Mis on selle mini seriaali nimi, isegi vaataks?

Sama nimega http://www.imdb.com/title/tt0080297/

Päris vana mini seriaal, arvasin veidi väiksem ajavahe on miniseriaalil ja filmil.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas Ralf » 10. Mai 2012, 15:41

brixxx kirjutas:Oli jälle üks film, kus Colin Firth oli homo. Pean tunnistama, et peale ''The King's Speech'', mulle millegi pärast enam nii väga Colin Firth ei meeldi, aga see oli ilmselt sellest, et seal ei suutnud ta kunagi õieti rääkidagi

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas P2ppin » 10. Mai 2012, 15:57

Millises filmis ta siis veel sama rolli mängis nagu The King's Speechis ?
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas brixxx » 10. Mai 2012, 17:05

P2ppin kirjutas:Millises filmis ta siis veel sama rolli mängis nagu The King's Speechis ?

Kõikides filmides on tal hoiak ja oleks suht sama, filmid mida olen näinud, mõjub ta suht sarnaselt, ''Tinker Tailor Solider Spy'', ''Main Street'', ''The King's Speech'', ''St Trinian's II: The Legend of Fritton's Gold'', ''Easy Virtue'', ''Genova'', ''Mamma Mia'', ''St Trinian's'', ''Nanny McPhee'', ''What a Girl Wants'', ''Bridget Jone's Diary''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas P2ppin » 10. Mai 2012, 18:49

Colinit kasutati üsna pikalt stereotüüpselt smug Englishman rollides ja selle ei imestagi, et varasemaid filme vaadates võiks selline mulje jääda, aga ei leia küll midagi nendes rollides ühist The King's Speechi või Single Maniga. Nüüd kui talle on pakutud erinevaid rolle, siis on ta minu arust täitsa hästi näidanud oma mitmekülgust. Ta pole küll Daniel-Day Lewis, aga sellegi poolest üks parimaid inglise näitlejaid hetkel.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas brixxx » 11. Mai 2012, 10:29

P2ppin kirjutas:Colinit kasutati üsna pikalt stereotüüpselt smug Englishman rollides ja selle ei imestagi, et varasemaid filme vaadates võiks selline mulje jääda, aga ei leia küll midagi nendes rollides ühist The King's Speechi või Single Maniga. Nüüd kui talle on pakutud erinevaid rolle, siis on ta minu arust täitsa hästi näidanud oma mitmekülgust. Ta pole küll Daniel-Day Lewis, aga sellegi poolest üks parimaid inglise näitlejaid hetkel.

Colin Firthil on küll huvitav hääl, aga viimasel ajal kui ma tema filmide trailereid ja filme vaatan käib tema hääle tämber närvidele, aga usun, et see läheb varsti üle, siiski vaatan filme rohkem näitlemise oskuse järgi kui hääle järgi, kuigi hääl annab palju juurde.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

PostitusPostitas CM-Girl » 17. September 2012, 19:19

Hea film, sai üllatavalt kähku läbi. Lemmikud olid Smiley, Bill, Peter ja Prideaux. 8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 80 külalist

cron